JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@BulaKG Maly, czarny, pulchniutki.
2
@Ojciec5tkidzieci Aubameyang strzeliby... a nie czekaj.
3
@mekston Zszedl Fati i od razu zaczela sie gra.
1
@tristan87 Ciekawe, czy Sturm tez gra na takiej murawie.
1
Brighton lapie kontakt.
2
Mocny poczatek OM - 2 bramki 2 dwie minuty.
@Ojciec5tkidzieci
0
@BorzyKrzys Reszta jest historia.
Moja ulubiona seria filmowa obok Bourne'a (choc Bourne duzo krotszy).
4
@Firestone Cos tam chlop umial.
0
@Herato Jak narazie zgodze sie, choc to moze sie zmienic w trakcie sezonu.
2
@TheNekro94 Nie warto odpisywac trollowi.
2
@Saviola88 Kurcze, ale duzo ludzi wybiega i sie o kredyt stara... To na pewno przypadek.
7
@Medium Trzymal Polske do chrztu.
16
@HighestInTheRoom
Najlepiej prosto do Brukseli.
10
@gumaz O takie rzeczy to lepiej pytac @Comentateiro - on pewnie jeszcze Trzeci Rozbior pamieta.
10
@Xavinista @Danny Gaucho wprowadz chlopaka.
4
Co najmniej 49 osob zginelo w ataku rakietowym ruskich na sklep w Ukrainie...
14
@escarabajo "Oszukiwalo sie na testach sprawnosciowych, co?" :)
1
@PiotrR Duzo tych erło.
0
@michal26 Na Waszym miejscu naprawde bym to naglosnil i skontaktowal sie z jakas telewizja (obojetnie jaka w sumie) bo to jest totalna kpina, co oni robia z pacjentami...
6
Chyba czas zrobić sobie przerwę od FMa, bo ostatnio każdy mecz wygląda w ten sposób:
https://zapodaj.net/plik-hj1s4FkJCz
1
@h2o Co ma czerwona kartka w LM do ligi?
2
@Azi Nikt, abolutnie nikt, nie liczył tutaj na 5:0, ale chociaż na PRÓBĘ kontroli spotkania.
1
@Murazor Jasne, ale oni grali rezerwową obroną a to my wyglądaliśmy przy nich jak dzieci we mgle.
0
Co za żenująca druga połowa. Co to miało być w wykonaniu Xaviego?
Przypomnę, że graliśmy z Porto, a nie z Realem, City, czy Bayernem.
2
Brawo Gavi - swietne podsumowanie tej zalosnej polowy.
0
Gdzie jest Yamal?
0
@Mario96w Jednego, bo bez Pedriego radzilismy sobie bardzo dobrze, a jednak wyjscie zupelnie zielonym srodkiem obrony jest bardziej niebezpieczne.
0
@Mario96w Porto gra rezerwowym srodkiem obrony a wyglada jakby to u nas grali rezerwowi...
1
To co sie rzuca w oczy u pilkarzy Porto, ktorych nie mam okazji ogladac na co dzien to swietna technika i bardzo dobre przerzuty. Gdyby mieli troche lepsze wykonczenie to wynik bylby inny.
1
@KamQiX Dokladnie mam tak samo.