10

@BulaKG Maly, czarny, pulchniutki.

2

@Ojciec5tkidzieci Aubameyang strzeliby... a nie czekaj.

3

@mekston Zszedl Fati i od razu zaczela sie gra.

1

@tristan87 Ciekawe, czy Sturm tez gra na takiej murawie.

1

Brighton lapie kontakt.

2

Mocny poczatek OM - 2 bramki 2 dwie minuty.

@Ojciec5tkidzieci

0

@BorzyKrzys Reszta jest historia.

Moja ulubiona seria filmowa obok Bourne'a (choc Bourne duzo krotszy).

4

@Firestone Cos tam chlop umial.

0

@Herato Jak narazie zgodze sie, choc to moze sie zmienic w trakcie sezonu.

2

@TheNekro94 Nie warto odpisywac trollowi.

2

@Saviola88 Kurcze, ale duzo ludzi wybiega i sie o kredyt stara... To na pewno przypadek.

7

@Medium Trzymal Polske do chrztu.

16

@HighestInTheRoom
Najlepiej prosto do Brukseli.

10

@gumaz O takie rzeczy to lepiej pytac @Comentateiro - on pewnie jeszcze Trzeci Rozbior pamieta.

10

@Xavinista @Danny Gaucho wprowadz chlopaka.

4

Co najmniej 49 osob zginelo w ataku rakietowym ruskich na sklep w Ukrainie...

14

@escarabajo "Oszukiwalo sie na testach sprawnosciowych, co?" :)

1

@PiotrR Duzo tych erło.

0

@michal26 Na Waszym miejscu naprawde bym to naglosnil i skontaktowal sie z jakas telewizja (obojetnie jaka w sumie) bo to jest totalna kpina, co oni robia z pacjentami...

6

Chyba czas zrobić sobie przerwę od FMa, bo ostatnio każdy mecz wygląda w ten sposób:
https://zapodaj.net/plik-hj1s4FkJCz

1

@h2o Co ma czerwona kartka w LM do ligi?

2

@Azi Nikt, abolutnie nikt, nie liczył tutaj na 5:0, ale chociaż na PRÓBĘ kontroli spotkania.

1

@Murazor Jasne, ale oni grali rezerwową obroną a to my wyglądaliśmy przy nich jak dzieci we mgle.

0

Co za żenująca druga połowa. Co to miało być w wykonaniu Xaviego?
Przypomnę, że graliśmy z Porto, a nie z Realem, City, czy Bayernem.

2

Brawo Gavi - swietne podsumowanie tej zalosnej polowy.

0

Gdzie jest Yamal?

0

@Mario96w Jednego, bo bez Pedriego radzilismy sobie bardzo dobrze, a jednak wyjscie zupelnie zielonym srodkiem obrony jest bardziej niebezpieczne.

0

@Mario96w Porto gra rezerwowym srodkiem obrony a wyglada jakby to u nas grali rezerwowi...

1

To co sie rzuca w oczy u pilkarzy Porto, ktorych nie mam okazji ogladac na co dzien to swietna technika i bardzo dobre przerzuty. Gdyby mieli troche lepsze wykonczenie to wynik bylby inny.

1

@KamQiX Dokladnie mam tak samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?