JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Roobo Fajne czasy, ze zamiast pobiec i powiedziec, ze zaszla pomylka to lepiej nagrywac...
4
@Danny Gaucho A tak to naprawde to wy wszyscy nie potraficie czytac ze zrozumieniem.
5
@van Baster Od kiedy uciekinier wojenny przemierza 2000 kilometrow zeby znalezc sie w bezpiecznym miejscu skoro pierwsze bezpieczne kraje znajduja sie znacznie blizej?
7
@MesQueUnClub_87 Nieladnie, musisz byc tolerancyjny i wspierac krzewienie rozwoj multikulturowosc w Europie.
My tez jestesmy tolerancyjni. Chyba, ze masz inne poglady to wtedy nie.
1
@draxidox A za miesiac na stacje bede jezdzil tylko zeby sobie popatrzec na dystrybutor.
0
@Archie Ile bramek strzeliby Aubameyang gdyby gral zamiast Lewandowskiego.
3
@Herato Z tym ze bramki Lewego nic niestety nie daja.
Bo gdyby go nie bylo to przeciez te bramki rozlozylyby sie na pozostalych zawodnikow.
2
@MesQueUnClub_87 Michael Douglas - jeden z moich ulubionych aktorow. Kapitalna rola w Upadku i mojej ulubionej Grze.
0
@AlexDark00 Zeby zrozumiec to co sie czyta to tresc powinna miec jakis sens.
2
@AlexDark00 Nie k, nikt z nas nie potrafi czytac i to my wszyscy kompromitujemy sie w kwestii Lewandowskiego od kilku miesiecy, bo mamy wypelnione jadem i hejtem mozgi, a Ty jeden masz racje.
2
@Stinger_ Dzieki, w koncu zrozumialem o co mu chodzilo.
0
@Waniliowy Ciemno o 17, zgnilizna, mmm - sama przyjemnosc.
1
@mekston Aubameyang strzelałby więcej bramek.
5
Szkoda, że Lewy nie strzelił na 3:2, bo tak to jego gole nic nie dały :(
3
@Firestone Uderz w stół...
7
Przyjmę z pokorą wszystkie liście na twarz, ale po drugiej bramce dla Celty nie wierzyłem, że cokolwiek tu jeszcze ugramy.
Wielki szacunek za charakter i wspaniałą grę do końca.
I nie wiem nawet, czy Auba dałby radę strzelić więcej niż Lewy.
3
@Kgorecki2500 Tylko czekać aż te czołgi wyjadą...
2
@Seledynowy To już można oceniać film?
6
@_barti Jak z narkotykami.
13
@norbi77
https://www.vulture.com/2023/09/agnieszka-hollands-green-border-director-interview.html
When did you start writing? Everything you wrote is based on real situations, right?
"I invited two young screenwriters, one who’s an activist as well, and we wrote it very quickly. We documented it very deeply. Everything that happens in the film is documented; nothing is invented. Of course, we did some construction — the characters aren’t one to one; inspired by real people but composed. I wanted to start shooting immediately, but we didn’t have money. So it took a year before we were able to shoot it."
Holland sama mowi, ze wszystko co wydarzylo sie w filmie zostalo udokumentowane i nic nie zostalo wymyslone.
1
@tomek8756 *Przeciera oczy ze zdumienia*
2
@tristan87 I nie pili na sluzbie.
1
@Ojciec5tkidzieci Ale jak to? Skad ona wie, ze film dokladnie odzwierciedla wydarzenia? Wywioskowala to z 8-sekundowych fragmentow?
1
@NsKi Moglby, tego nie wiemy.
11
@DLFCB Prawda jest taka, ze Aubameyang strzelilby 9 goli w 5 minut.
1
@michal26 No na pewno nie jest to czarno biala sytuacja. Kazdy probuje na tej tragedii ugrac jak najwiecej dla siebie, i takie sa fakty.
0
@michal26 Mimo wszystko to co sie dzieje na Ukrainie to duzo wiecej niz tylko ferment.
0
@michal26 Trafic trafil, ale wciaz to jest absurdalna retoryka.
@Aragorn33
4
Piękny przykład, że pieniądze w piłce nie (zawsze) grają.
Gratulacje dla Legii.
0
@Joe_Pesci Co za dno umysłowe. Nie Ty. On.