1

@norbi77 To pewnie przez kolor skory, rasisci...

2

@tristan87 Robisz konkurencje @Nano22 z tymi ciekawostkami.

1

@Rust_Cohle

1. Cruyff
2. Messi
3. Guardiola

1

@kynio302 Ciekawy patent, ale tez musi to byc dziwne uczucie spadac tylem i patrzac do gory.

3

@clyde Chyba tez GTA V - bardzo duzy kontrast w porownaniu do IV.

Z jednej strony bardzo duzy swiat z wieloma opcjami, ale z drugiej strony (przynajmniej jak dla mnie) denna komediowo-dziecinna fabula i dosc proste misje.

2

@Keson Przebodzcowanie, nadmierne rozleniwienie wspolczesnego czlowieka - moim zdaniem to sa glowne przyczyny.

3

@Keson Bo to jest najlatwiejsza forma rozrywki, ludziom czesto nie chce sie ambitniej spedzac wolnego czasu. Niestety.

2

@macio_944

U mnie tez Konfa na pierwszym, na drugim 3D, KO a na koncu lewica.

I tak chyba na bezpartyjnych zaglosuje.

5

@michal26 Tego manekina kiedys przestudiowalem i to byla tak sliczna dziewczyna przed tym calym szpachlowaniem, ze az czlowiek nie wierzy, ze z wlasnej woli mozna tak dac sie oszpecic.

0

@PatrykBarca Racja, faktycznie bylo ich troche wiecej, ale mimo wszystko to sa wszystko transfery tylko do dwoch hiszpanskich klubow. Dalej jest przepasc, gdzie beniaminek PL moze zrobic wiecej transferow niz takie Atletico, czy Sevilla.

1

@Barcasub mecze ligowe w srodku tygodnia nigdy nie sa latwe, a juz w ogole na wyjezdzie, tym bardziej ze Mallorka traci u siebie malo bramek.

1

@escarabajo Dokladnie, tu nie ma reguly.

4

@DLFCB Lepiej pozno niz wcale.

2

@cules100pro Pewnie jeszcze mowili, ze gdyby real strzelil wiecej bramek niz Atletico to by wygral!

0

@jacobFCB Glosowalbym.

0

@Aragorn33 Co to da, ze twarz sie nagrala...

7

@Androchem Slaba proba, pocwicz i wroc silniejszy.

Animo Androchem.

0

@Kidd Ja bym sie klocil, ze jednak troche po prime mimo kosmicznych statystyk :)

0

@PatrykBarca Juz nastapilo.

Poza Barcelona i Realem robi sie co raz wieksza przepasc i ubostwo.

Przyklad transferow z Premier League troche chybiony, bo jesli juz ktos przechodzi do La Liga to albo jest to jakis odpad (Greenwood), albo zawodnicy, ktorzy sa blizej niz dalej konca kariery (Gundogan, Henry).

Zeby byc obiektywnym, wyjatkiem byl Mascherano.

1

@Transu96 A no tak, racja.

6

@VegetaPolska Real dostal w dupsko, wiec dobre mieliscie przeczucie.

1

@Rust_Cohle Bylo, tylko Aleks_ciemno zlecial z podium.

1

@agaFCB lato > jesien

2

@zadafcb Tez kiedys mialem Swifta, ale do futbolu amerykanskiego mnie nie ciagnelo.

0

@michal26 Dla mnie to jest totalnie wyssane z palca.

1

@jacobFCB Aktualnie wciąż cisnę w FM20, 13 sezon Yorkiem City, ale kuszą mnie te zmiany zapowiadane, że od 24 zapisana kariera będzie przechodziła do kolejnej wersji gry.

Na pewno liczę, że granie wysokimi napastnikami będzie mniej op, podobnie jak granie skrzydłami.

1

@Kidd Może się nie skapną jak im zostawimy Fatiego i weźmiemy Mitomę...

19

@Firestone Gdyby ojciec dodiego wszedł do kuchni zamiast do sypialni...

0

@Antajbandaj Lubie wracac tam gdzie bylem?

1

@HighestInTheRoom jak mozna jesc samo ciemne pieczywo non stop, w dodatku pakowane?

Chociaz bys na nim napisal "ser" keczupem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?