- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
2
W gorących
✅Nunez
✅Haaland
✅Bruno Fernandes
Brakuje tylko 4 miejsca i tematu o Lewym.
1
@Rust_Cohle premier league > Barca
1
@Rust_Cohle Bylo, tylko Aleks_ciemno zlecial z podium.
2
@Medium To nigdy nie nastąpi. Do Barcy lgną zawodnicy zawsze. Saxw stanie nawet pensję obniżać. Odcohdzic z klubów które wygrały tryplet albo są klubowymi legendami jak legenda Twojego klubu Henry...:)
0
@PatrykBarca Juz nastapilo.
Poza Barcelona i Realem robi sie co raz wieksza przepasc i ubostwo.
Przyklad transferow z Premier League troche chybiony, bo jesli juz ktos przechodzi do La Liga to albo jest to jakis odpad (Greenwood), albo zawodnicy, ktorzy sa blizej niz dalej konca kariery (Gundogan, Henry).
Zeby byc obiektywnym, wyjatkiem byl Mascherano.
3
@JimMorrisonFCB suarez trafił w prime do Barcy ;)
0
@Kidd Ja bym sie klocil, ze jednak troche po prime mimo kosmicznych statystyk :)
0
@JimMorrisonFCB Nic nie nastąpiło. Mówię o 2 topwych klubach z hiszpani. Reszta jest daleko w tyle. Ale Barca i Real są przed wszystkimi to jest nadal miejsce docelowe dla każdego piłkarza. Chyba że go nie chcą to idzie do PL. Taki Bernardo przykładowo wygrał tryplet a chciał do Barcy.
I jest pełno takich piłkarzy. Mbappe chce tylko do Realu....
0
@JimMorrisonFCB Chyba Ci się coś pomyliło z tymi zawodnikami. Do Realu poszedł Hazard kiedy zdobywał tytuł najlepszego gracza PL. Rudiger i Christensen po zdobyciu CL. Thibo :)
Suarez w prime , Coutinho w prime gdzie Klopp płakał :) i wielu innych
0
@PatrykBarca Racja, faktycznie bylo ich troche wiecej, ale mimo wszystko to sa wszystko transfery tylko do dwoch hiszpanskich klubow. Dalej jest przepasc, gdzie beniaminek PL moze zrobic wiecej transferow niz takie Atletico, czy Sevilla.
1
@JimMorrisonFCB Tu się oczywiście zgadzam. Jest przepaść. I między średniakiem w PL I między gigantami w Hiszpanii a reszta. Natomiast Barca I Real to wciąż kluby docelowe , które mają najwięcej fanów na całym świecie razem z United. Reszta daleko w tyle.