JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DCHX Potwierdzam, bylem tym ramieniem.
1
@bartekvisca Tak.
5
@tristan87 We Francji? W takim postepowym, nowoczesnym zachodnim kraju? Niemozliwe.
2
@MeAndSwan Na zmiennika za niska pensje czemu nie.
0
@Danny Gaucho Z ta Norwegia troche zaskoczenie, ze na pierwszym miejscu nie jest Flo albo Solskjaer.
2
@Barca1922 Pewnie po przegranej bedziemy sie tlumaczyc, ze Reynatrod okazal sie studentem AWFu czym kompletnie zaskoczyl Polaków.
2
@Ojciec5tkidzieci Nie wiem, czy sie odwaze to obejrzec w takim razie, ale dzieki za recenzje :)
0
@TheNekro94 Tylko ta specjalnosc +350 sztuk zlota kiepska... wolalbym na Tamike zaglosowac ;)
2
@Ojciec5tkidzieci O taka recenzje nic nie robilem, zaciekawiles.
2
@Kgorecki2500 Piekne
4
@MesQueUnClub_87 Oby
0
@FcPortoFan1999 Rownie najlepsza, co Hurkacz w tenisie.
7
@Emhyr Wyglada jak kolejny zwykly dzien w Ekstraklasie.
19
@barcanawieki Nie rozumiem jak te wyniki 3D i Konfy mogly spasc po debacie przy jednoczesnych wzrostach popisu.
1
@kuz Niewygodny rywal, wyjazd do totalnego wygnojewa, brak najlepszego zawodnika i zarazem strzelca - co moze pojsc nie tak?
2
@norbi77 Az kusi zeby samemu sprobowac :)
0
@Pawel13sz chyba wiedenskim.
4
@norbi77 Jesli to nie ustawka to niezle jaja.
1
@cracker A Maciej Janiak?
0
@macio_944 Kiedy wchodzi Czas Krwawego Księżyca?
4
@ToWinaSedziego z ta brazylijska renta to Ci sie udalo :)
3
@_barti zakaz skretu w lewo
1
@Tomo1989 troche efekt kuli snieznej sie zrobil.
0
@Hellrider Ponoc wlasnie sporo sil sie tam zebralo - pytanie, czy zeby zwiazac sily ruskich, czy wlasnie cos grubego sie szykuje.
1
@FcPortoFan1999 Pozyjemy zobaczymy. Wojna potrwa dopoki, dopoty zachod bedzie dostarczal sprzet.
1
@FcPortoFan1999 Oni nie beda mieli dosc, bo zwyczajnie nie chca stracic swojego kraju. Wiedza, ze jesli teraz zgodza sie na rozejm to za pare lat sytuacja sie powtorzy.
5
@FcPortoFan1999 Robia co moga, maja sie poddac?
0
@FcPortoFan1999 Na tym odcinku od jakichs dwoch.
0
@AduŚ07 Tak wiem, ale tam bylo to wszystko w fajny sposob podane.
0
@arekfanBarcy Dzieki!