JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Klejnot_Nilu Akurat bylem przekonany, ze na poludniu jest gorzej pod tym wzgledem.
Mimo wszystko, czulbym sie o wiele mniej bezpiecznie gdyby prawo powszechnego posiadania broni zostalo wprowadzone.
1
@Faro No a ja mam dwojke dzieci w tym wieku. I mam wysoko rozwinieta empatie. I nie chcialbym tortur zadnego czlowieka, bo zwyczajnie nic bym na tym nie zyskal, ani nie zwrociloby to zycia mojemu dziecku.
Tak jak wczesniej pisalem, idealnym rozwiazaniem byloby zapierdzielanie do konca zycia na wlasne utrzymanie w pierdlu, moze kiedys doczekamy sie takiego rozwiazania.
5
@Matan_Zajcev @Klejnot_Nilu Uwazam, ze mimo wszystko bronia znacznie latwiej kogos zabic niz nozem.
Dlaczego zabojstwo Adamowicza bylo tak glosne? Hmm no nie wiem, moze dlatego ze byl prezydentem Gdanska?
1
@Barca1922 Ty posluzyles sie jego cytatem tak jakby byl jakas wyrocznia.
Co do tego, ze pirat powinien zgnic w pierdlu to sie zgadzam.
Co do kary smierci, w Polsce na pewno nie zostanie wprowadzona w ciagu najblizszych kilkudziesieciu lat.
1
@Faro Ja tam usprawiedliwiania nie widze, bardziej probe zrozumienia sytuacji i chlodnej oceny, no ale trudno.
1
@Matan_Zajcev Mysle, ze zabijaja vide Adamowicz.
1
@Barca1922 Nie do mnie to pytanie tylko do osob, ktore wprowadzaja takie przepisy.
1
@Faro Pokaz jeden komentarz, w ktorym ktos broni tego typa.
9
@hayek Przeciez wystarczyloby, ze ktos ma inne poglady polityczne i juz by byla kulka poslana.
2
@TheNekro94 On tylko troluje, easy.
8
Az strach pomyslec co by bylo w Polsce gdyby wprowadzono prawo powszechnego posiadania broni...
0
@Kgorecki2500 No dla mnie dziecinne :) Podyskutowac zawsze mozna, ale dla mnie to juz jest abstrakcja graniczaca z naiwnoscia ze strony @MESSIah16.
1
@AxelF Kiedy ktos przywoluje temat kierowcow rajdowych jako wzorow do nasladowania to przypomina mi sie ŚP Janusz Kulig, ktory zginal w wypadku na niestrzezonym przejezdzie kolejowym, bo nie zachowal nalezytej ostroznosci.
0
@Kgorecki2500 No ale to jest takie dziecinne gadanie OP, bo od zarania dziejow na wojnach nie walcza krolowie, faraonowie czy prezydenci tylko zolnierze.
1
@Barca1922 za jakis czas to on najpewniej umrze, zreszta nie wiem o jakim wypuszczaniu tu mowa.
P.S. miedzy torturami a wypuszczaniem sa jeszcze stany posrednie jakby co.
1
@Kgorecki2500 Zolnierze nie sa od tego zeby ich pytac o zdanie (za wyjatkiem sztabu jak wspomnial @Bykunn) - to tak jakby prezes firmy mial sie pytac jakiegos szeregowego pracownika, czy aprobuje wybrana strategie dzialania.
0
@MESSIah16 A czy Putin jest zolnierzem? Od kiedy politycy sa szkoleni zeby brac udzial w wojnach?
2
@AxelF Pamietaj: "szybko, ale bezpiecznie"
0
@MESSIah16 Pewnie, a zolnierze niech rzadza panstwem i decyduja o losach polityki, to ma sens.
2
@michal26 Ja zwolennikiem kary smierci nie jestem, ale za to dozywocia z ciezka praca na wlasne utrzymanie juz tak.
8
@Kidd *klej w rece.
2
@mordini123 Oj tam, to dodatkowe urozmaicenie gry zeby bylo ciekawiej, czepiacie sie.
4
@michal26 Odpowiadam na Twoj post, bo jest ostatni.
Dla mnie tortury to domena ludow barbarzynskich i nie wiem w jaki sposob mialoby to pomoc zlagodzic bol po stracie dziecka, tym bardziej w sytuacji gdzie typ byl niepoczytalny.
Powinien dostac dozywocie i tyle, oczywiscie pod warunkiem, ze lekarze nie orzekna, ze powinien siedziec w szpitalu.
0
50 baniek i bierzcie chlopa.
1
@4drian0 To juz wole pozostac przy jedynce z dodatkami.
0
@BorzyKrzys *Lucjanek
0
@_barti Tak, @bartekvisca
2
@ranger3120 Doktor Nadzwyczajny? Wow!
3
@BeziteX Nie widze zadnego logicznego powodu, dla ktorego ta definicja mialaby byc zmieniana.
Przeciez mozesz sobie spokojnie zyc w zwiazku partnerskim ze swoim wybrankiem. Jedyne co bym wprowadzil to prawa do wgladu w dokumentacje medyczna i mozliwosci dziedziczenia.
6
@takisobiektos Ten najbardziej kulturalny na stronie.