0

@Karamba Planet Caravan jest przegenialne.

0

@Hellrider On Every Street jest mocno niedoceniany, a dla mnie jest tam kilka naprawde swietnych kawalkow jak Calling Elvis, tytulowe On Every Street, Fade to Black, You and Your Friend, Iron Hand nie wspominajac o New Orleans wlasnie :)

0

@RomanHoffer Pompuj jom!

2

@jacobFCB Sprawdź priva :) Jakby co jutro od 11 będę online.

2

@jacobFCB Coś będzie ;)

4

@jacobFCB Dobra, idę poszukać na strychu czy coś zostało.

3

@jacobFCB Na jaki wzrost teraz nosi?

3

@jacobFCB Sprawdzę na poddaszu, czy coś jeszcze po moich chłopakach zostało i dam znać.

1

Athletic gra w 12, bo Romeu.

2

Teraz dopiero się dowiedziałem, że Sir Bobby Charlton zmarł...

4

@Arkon Oj trudny wybór, powiedzmy że tak:

1. "Marooned" - Pink Floyd
2. "Planet of New Orleans" - Dire Strairs
3. "Riders On The Storm" - moje The Doors

0

@mekston W końcu szansa dla Ferrari?

1

@macio_944 Piłeś? Wypij jeszcze trochę. Zdrówko

0

@matirix20 Twarze już były, czy musiałeś ściągać paczkę?

2

@smiatuniu Pieknie napisane i zgadzam sie w 100% z tym co piszesz. Niestety dla obecnych poklen dzieci i mlodziezy swiat wirtualny wypelnia prawie caly wolny czas.

0

@Joe_Barbaro Nie lubie koszykowki.

1

@Muevertigo wpisz sobie w google fullmatchhighlights and shows - wyskoczy Ci kilka stron.

1

@Klejnot_Nilu Akurat bylem przekonany, ze na poludniu jest gorzej pod tym wzgledem.

Mimo wszystko, czulbym sie o wiele mniej bezpiecznie gdyby prawo powszechnego posiadania broni zostalo wprowadzone.

1

@Faro No a ja mam dwojke dzieci w tym wieku. I mam wysoko rozwinieta empatie. I nie chcialbym tortur zadnego czlowieka, bo zwyczajnie nic bym na tym nie zyskal, ani nie zwrociloby to zycia mojemu dziecku.

Tak jak wczesniej pisalem, idealnym rozwiazaniem byloby zapierdzielanie do konca zycia na wlasne utrzymanie w pierdlu, moze kiedys doczekamy sie takiego rozwiazania.

5

@Matan_Zajcev @Klejnot_Nilu Uwazam, ze mimo wszystko bronia znacznie latwiej kogos zabic niz nozem.

Dlaczego zabojstwo Adamowicza bylo tak glosne? Hmm no nie wiem, moze dlatego ze byl prezydentem Gdanska?

1

@Barca1922 Ty posluzyles sie jego cytatem tak jakby byl jakas wyrocznia.

Co do tego, ze pirat powinien zgnic w pierdlu to sie zgadzam.

Co do kary smierci, w Polsce na pewno nie zostanie wprowadzona w ciagu najblizszych kilkudziesieciu lat.

1

@Faro Ja tam usprawiedliwiania nie widze, bardziej probe zrozumienia sytuacji i chlodnej oceny, no ale trudno.

1

@Matan_Zajcev Mysle, ze zabijaja vide Adamowicz.

1

@Barca1922 Nie do mnie to pytanie tylko do osob, ktore wprowadzaja takie przepisy.

1

@Faro Pokaz jeden komentarz, w ktorym ktos broni tego typa.

9

@hayek Przeciez wystarczyloby, ze ktos ma inne poglady polityczne i juz by byla kulka poslana.

2

@TheNekro94 On tylko troluje, easy.

8

Az strach pomyslec co by bylo w Polsce gdyby wprowadzono prawo powszechnego posiadania broni...

0

@Kgorecki2500 No dla mnie dziecinne :) Podyskutowac zawsze mozna, ale dla mnie to juz jest abstrakcja graniczaca z naiwnoscia ze strony @MESSIah16.

1

@AxelF Kiedy ktos przywoluje temat kierowcow rajdowych jako wzorow do nasladowania to przypomina mi sie ŚP Janusz Kulig, ktory zginal w wypadku na niestrzezonym przejezdzie kolejowym, bo nie zachowal nalezytej ostroznosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?