0

@RosjaninBut Taktyczny

0

@DaPidejpi Ja go bardzo lubie, ale golym okiem widac, ze nie ma zdrowia do regularnej gry.

4

@MESSIah16 Szkoda, ze nie odniosl sie do przesladowania Kurdów.

5

@Rewolucja123 No jestesmy przez wiekszosc czasu bez niego.

0

@RoberDzik A ile czasu ten Pedri jest dostepny do gry zebysmy mieli jakos znaczaco odczuc jego odejscie?

3

@DaPidejpi "On tu czyta la ramble 5 lat bez konta"

0

@Ojciec5tkidzieci Te gadanie to na pewno wyrwane z kontekstu, a tak poza tym to na pewno drobnym druczkiem na stronach partii bylo napisane, ze przez sprzeciw jedzeniu robakow rozumieja zgode na jedzenie robakow.

3

@Emhyr Bartomeu

15

@Warty Jestem pod wrazeniem jak dokladnie pamietacie, ktora dokladnie grupa jednoczesnie sprzedawala FdJ i piala z zachwytu nad umiejetnosciami Puiga.

Chapeau bas.

7

@Emhyr George Vinicius Floyd Jr.

9

@Criss18Barca Ja mam nadzieje, ze ktos w koncu zrobi porzadek z rodzicami, ktorzy nie kontroluja jakie tresci ogladaja ich dzieci.

0

@Faro No moglby sie Xavi nauczyc lepiej rotowac, chociaz teraz to i tak juz musztarda po obiedzie.

2

@Colon Generalnie nie jestem za ruszaniem takich klasykow, ale jako wielki fan Depeszów stwierdzam, ze wyszlo naprawde dobrze.

0

@Faro To swietna decyzje podjal trener w takim razie.

0

@Sulimo Klub nie dowiedzial sie z dnia na dzien, ze sa igrzyska. Mozna to bylo inaczej zaplanowac nie zajezdzajac chlopaka.

7

@Gaz Ale na ten w 2024.

2

@Sulimo Nie wiem, czy sa madrzejsi skoro pozwalaja nastolatkowi zagrac 60 meczow w sezonie.

0

@maroon O to to.

0

@FcPortoFan1999 Z g bata nie ukreci

1

0

@FcPortoFan1999 W zyciu nie okreslilbym PSG jako jednego z glownych faworytow, gdzie ich obrona i pomoc jest mocno przecietna.

1

@musli1989 Tak, to wina panstwa ze nie zostal jeszcze zlapany.

Teraz jeszcze tylko sprecyzuj, czy to wina pisu czy po.

1

@FcPortoFan1999 Najslabsze od 10 lat PSG faworytem do wygrania LM? Dobry zart.

1

@michaleu On prosila o pomoc z tabletem, a nie chce wyjsc za maz.

0

@Danny Gaucho Tak czulem, ze tam cos bylo krecone, ale i tak pieknie.

0

@Sawik_10 Ale R10 wtedy kosmiczne statystyki wykrecil, nawet nie zdawalem sobie z tego sprawy.

1

@takisobiektos Dla mnie niby dobrze, bo mialem Tiafoe na kuponie, ale bardzo mi szkoda Evansa...

1

@MichuZ44 Ale krecha wjechala jak stad do Izraela.

2

@lntrowertyk Nic nowego, prawie kazdy pilkarz przychodzacy do Barcelony tak ma, ze po poczatkowym okresie zachwytow szybko obniza loty.

0

@ShawnC Z Romeu tym bardziej nie bedzie spokoju, wiec trzeba to jakos sensownie poukladac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?