JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 Nie ma nic gorzej niz jak jest wycieczka szkolna i pijesz setke w pokoju i wchodza uczniowie i beda dzwonic do dyrektora.
1
@Messibestplayerintheworld
Patrzac na obecna forme to chyba tak:
1. Kounde
2. Christensen
3. Inigo
4. Araujo
Aczkolwiek roznice sa naprawde kosmetyczne.
0
@Kitek1640 Nie znam takich na szczescie.
0
@TR3YWAY A moim zdaniem Balde i Cancelo sa zbyt ofensywnie grajacymi zawodnikami zeby ustawiac ich na bokach obrony, ale juz w roli wahadlowych mogliby sie sprawdzic.
0
@TR3YWAY Albo przejsc na 3 5 2
2
@DonCarletto Do tego moze wyjechac na PNA.
0
@Colon Hahaha dobre
1
@Sulimo Uuu, to szybkiego powrotu do zdrowia w takim razie. Dbaj o odpornosc.
1
@Danny Gaucho Kane potwor, nie zdziwie sie jak wykreci 20+ 20+
1
@Sulimo A co sie zadzialo, ze to szpitala trafiles?
2
@Jakchcesz to mozesz mnie tez oznaczac, takie ciekawostki lubie.
0
@Transu96 Elegancko
1
Mialem nosa zeby grac under City.
3
@barcanawieki Earned not given!
6
@Danny Gaucho Faktycznie.
Barceloniarze sio na bordową!
0
City zrobilo blyskawiczne raz-dwa.
6
@Danny Gaucho Brakuje tylko komentarza, ze to byla wedka.
23
@LM10GOAT Gdybys mial wybrac milion zlotych albo nic to co bys wybral?
7
@FcPortoFan1999 Przeciez on jeszcze wtedy nie byl na swiecie.
1
Girona jest niesamowita.
1
@La Pulgaa Dokladnie, idealny mecz na odpoczynek.
6
@Kgorecki2500 Ciekawe, czy w tym pakiecie pomocy znajduja sie konsultacje z psychiatra.
0
@Katalończyk 99 Fake, Maguire nigdy nie jest w formie.
3
@Kgorecki2500 @Borneo bylby na pewno bardziej merytoryczny gdyby zaprzyjaznil sie z autokorekta.
0
@Emhyr Najlepsze jest to, ze ja naprawde myslalem, po tym co prezentowal w Ajaksie, ze odpali.
0
Halo Poznań, jakiś dobry kebs albo inne dobre jedzonko w rejonie Św. Marcin/Plac Wolności?
@BorzyKrzys @clyde
0
@RichardWinters Twin Peaks te pierwsze oryginalne sezony tez?
4
@Hosh Moj dziadek nie mial takiej sytuacji, ale tez umarl.
1
@matirix20 Wpisz sobie fullmatchhighlightsandshows i tam bedziesz mial kilka stron do wyboru :) max 2 godziny po meczu powinny byc dostepne retransmisje.
0
@Cotutajsiedzieje Dopiero po 10 a oczy juz spocone.