2

@Popitek12 Nie ma nic gorzej niz jak jest wycieczka szkolna i pijesz setke w pokoju i wchodza uczniowie i beda dzwonic do dyrektora.

1

@Messibestplayerintheworld
Patrzac na obecna forme to chyba tak:

1. Kounde
2. Christensen
3. Inigo
4. Araujo

Aczkolwiek roznice sa naprawde kosmetyczne.

0

@Kitek1640 Nie znam takich na szczescie.

0

@TR3YWAY A moim zdaniem Balde i Cancelo sa zbyt ofensywnie grajacymi zawodnikami zeby ustawiac ich na bokach obrony, ale juz w roli wahadlowych mogliby sie sprawdzic.

0

@TR3YWAY Albo przejsc na 3 5 2

2

@DonCarletto Do tego moze wyjechac na PNA.

0

@Colon Hahaha dobre

1

@Sulimo Uuu, to szybkiego powrotu do zdrowia w takim razie. Dbaj o odpornosc.

1

@Danny Gaucho Kane potwor, nie zdziwie sie jak wykreci 20+ 20+

1

@Sulimo A co sie zadzialo, ze to szpitala trafiles?

2

@Jakchcesz to mozesz mnie tez oznaczac, takie ciekawostki lubie.

0

@Transu96 Elegancko

1

Mialem nosa zeby grac under City.

3

@barcanawieki Earned not given!

6

@Danny Gaucho Faktycznie.

Barceloniarze sio na bordową!

0

City zrobilo blyskawiczne raz-dwa.

6

@Danny Gaucho Brakuje tylko komentarza, ze to byla wedka.

23

@LM10GOAT Gdybys mial wybrac milion zlotych albo nic to co bys wybral?

7

@FcPortoFan1999 Przeciez on jeszcze wtedy nie byl na swiecie.

1

Girona jest niesamowita.

1

@La Pulgaa Dokladnie, idealny mecz na odpoczynek.

6

@Kgorecki2500 Ciekawe, czy w tym pakiecie pomocy znajduja sie konsultacje z psychiatra.

0

@Katalończyk 99 Fake, Maguire nigdy nie jest w formie.

3

@Kgorecki2500 @Borneo bylby na pewno bardziej merytoryczny gdyby zaprzyjaznil sie z autokorekta.

0

@Emhyr Najlepsze jest to, ze ja naprawde myslalem, po tym co prezentowal w Ajaksie, ze odpali.

0

Halo Poznań, jakiś dobry kebs albo inne dobre jedzonko w rejonie Św. Marcin/Plac Wolności?
@BorzyKrzys @clyde

0

@RichardWinters Twin Peaks te pierwsze oryginalne sezony tez?

4

@Hosh Moj dziadek nie mial takiej sytuacji, ale tez umarl.

1

@matirix20 Wpisz sobie fullmatchhighlightsandshows i tam bedziesz mial kilka stron do wyboru :) max 2 godziny po meczu powinny byc dostepne retransmisje.

0

@Cotutajsiedzieje Dopiero po 10 a oczy juz spocone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?