JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dlaczego poleciala dyskusja z goracych o teoriach w sprawie smieci Borysa?
0
@matirix20 Dokladnie
3
Żenada... Tego nie dało się oglądać. Pokaz bezradności i kompletny brak pomysłu na grę.
2
@MesQueUnClub_87 O Panie, ale zes smaka narobil. Juz od dawna za mna watrobka chodzi.
2
Emocje jak wiosną na grzybach.
0
@goldmetaxa Xavi pewnie podgladal Postecoglu wczoraj i tez chce sprobowac.
0
@Faro Nie ludzilbym sie, ale dobrze by bylo.
5
@Kapitan hawk Ladna czcionka, wybaczylbym.
8
@Krzysztof1987 Nie da sie niestety szybciej, ale za to na ogol wystarczy po @ wpisac pare liter i podpowiada nick, tylko trzeba bardzo uwazac z oznaczaniem @MesQueUnClub_87 bo jak sie pomylisz to moze jakis syf wyjsc zamiast niego.
0
@Danqoo i za San Sebastian.
2
Ciekawe, czy dzisiaj Lewy znowu bedzie operowal jako defensywny rozgrywajacy.
1
@Mario96w Czytalem o torebkach herbaty, ale nie wiem na ile to skuteczne bo nie probowalem.
2
@LS Brzmi jak Scooby Doo, ciesze sie ze moglem pomoc.
0
@tristan87 Ma to sens, tzn i tak nie ma to sensu.
1
@tristan87 Czyli co? Pocial sie i wszedl do wody? A co z ta rana postrzalowa na glowie?
25
@damianex10 Alez oni sie rozumieli na boisku...
0
@Przemek2323 W jakim urzedzie?
0
@Kidd Jeszcze Dier strzelil bramke na 2:2, ale byl na minimalnym spalonym.
4
@Kidd Wiesz, rowniez dobrze te kontuzje mogly sie przydarzyc przy grze obronnej.
0
@Ls0811 Jak dla mnie zabil syna i strzelil sobie w leb kolo tego jeziorka tylko dziwi mnie dlaczego tak dlugo go szukali.
5
@Kidd Moim zdaniem grajac od 55 minuty i tak by nie dowiozl remisu, a tak przynajmniej dobra gra podniosl morale druzyny. Zobaczymy czy to mu sie oplaci.
2
@P33ck To jest chyba dobry moment zeby zaczac wprowadzac Bulke do kadry.
1
@tristan87 Nieczule maszyny, a nie ludzie z tych straznikow granicznych.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@matirix20 Na razie się nie zanosi, zwłaszcza że za rok ma się pokazać zupełnie nowy silnik dla FMa ;)
1
@matirix20 Ja mam w FM20, ale ten mnie ta nowa kusi.
0
@AFA90 Przeciez Jesus jest kontuzjowany.
0
@Trencaxarxes Pieknie wytlumaczone.
3
@Lola120 Najwyzszy czas, ile mozna czekac na ozdoby swiatczne w sklepach...
3
@TR3YWAY I tak ladowal mniej od Lewego.
I co z tego, ze gra w przecietnej Marsylii skoro jest to gorsza liga, w ktorej latwiej nabijac bramki, a i tak ma ich mniej niz bedacy w tragicznej formie Lewy.