0

@Encore Djokovic i Sinner.

4

@Kidd A propos Thelmy i Louise to kapitalna robote zrobil tam Hans Zimmer ze swoja sciezka dzwiekowa - Thunderbird to mistrzostwo:


4

@P33ck Z tym Zoltym Szalikiem to ja zawsze sie zastanawialem, czy on rzeczywiscie tam gral, czy po prostu byl soba. Niesamowita rola.

5

@Kidd Zdecydowanie Sharon Stone w "Nagim Instynkcie"

0

@Schoogs Nie no, Ashley w swoim prime to byl Top 3 lewych obroncow na swiecie. Nie powiedzialbym, ze byl niedoceniany. Predzej wlasnie Andy i Joe.

0

@kamilop Nie patrzcie kto jak gra w danym zespole - patrzcie kto ewentualnie zaliczy najmniejszy zjazd po przejsciu na nasz skamienialy styl gry.

0

@arsenallondyn0 Zaryzykowalbym, ze Edberg ale to trzeba zapytac eksperta - @Colon?

0

@tadzik447 A czy kiedys nie bylo napisane, ze FB juz zawsze bedzie bezplatny? ;)

0

@Schoogs Ktory Cole?

Joe, Andy, Ashley, czy Carlton? ;)

0

@Khajio Czyli cos w tym jest.

1

@DaPidejpi To Darek ma dziewczyne?

Pro tip: dobrze smakuje jak posypiesz czosnkiem granulowanym przed upieczeniem.

4

@MesQueUnClub_87 @P33ck @Kidd - Praktycznie wszystkie role jakie tu wrzuciliscie sa wybitne, nic tylko usiasc i zaczac jakis maraton filmowy :)

4

@P33ck No i zapomnialem o Dustinie Hoffmanie w "Absolwencie"!

A, i jeszcze Ralph Fiennes w "Czerwonym Smoku" - pamietam jak pierwszy raz to ogladalem to zrobilo na mnie ogromne wrazenie.

5

@P33ck Wiele wspanialych kreacji aktorskich zostalo tu juz wymienionych. Ja od siebie dodalbym mojego ulubionego Michaela Douglasa w "Upadku" i Clinta Eastwooda w serii z Brudnym Harrym.

3

@MichuZ44 Potwierdzam.

0

@Colon Nie, jakos nie mialem zaufania do nich. A Ty probowales?

0

@Colon To spoko, musze wyprobowac bo moj zapas Wilsonow Roland Garros sie konczy.

3

@GeneralXavi Najpierw musialby chciec sobie pomoc ;)

Ale zdal ezgzamin na suwnice, wiec w koncu bedzie posuwal.

0

@tristan87 Tylko solone.

0

@Colon Jak cenowo stoja? Wytrzymale?

5

@Colon Wyglada jak fabryka z lat 30. a to pewnie wspolczesne Indie.

5

@MichuZ44 Skad wiesz jak smakuje suszony fiut?

0

@david89 Pod warunkiem, ze zmieni plec.

0

@kylo12 A co wedlug Ciebie nie jest przeplaconym i przereklamowanym zarciem?

3

@barcelonaLM Brzmi jak dobry plan.

0

@pt9 No ja wole jak robi dluzej niz odgrzewa w mikrofali.

Aczkolwiek raz na jakis czasu w maku cos zjem, na drwala pewnie tez sie skusze.

6

@szymonekk Poszedlbym do szefa, przedstawil sytuacje, ze masz fajna oferte i popros o podwyzke.

3

@macio_944 Ja mam u siebie na wiosce dobra burgerownie, ale juz tam wszystko testowane bylo ;) Ale jak bede jechal gdzies w gory to pewnie zahacze o Kato :)

1

@TheNekro94 Chorizarda jadlem w sobote, dobry ale troche za maly dla mnie.

0

@macio_944 Czy jeszcze gdzies poza Katowicami stacjonują?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?