JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Ascend Dokladnie, w cieniu pewnie przyjemne 45 a robia z tego wielkie halo.
3
@pluszek Nie, ja nadal trzymam sie starego sprawdzonego sposobu towar za towar.
Po co zmieniac cos co dobrze dziala?
1
@Michael24 A to pech.
31
@bartas97 Szkoda tego Pino i Ocamposa.
2
@Emhyr Akurat w tym przypadku dobre jest to, ze Celta pewnie dostala niezla kase od poganiaczy wielbladow.
0
@hayek Co rozumiesz przez niesprzyjajaca demografie Chinczykow?
1
Jaroslaw Bieniuk
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Deviler Piekne zagranie Dembusia.
1
@VegetaPolska Robilem dzisiaj kupe i nagle patrze a rolka pusta. Nie wiem co sie stalo.
1
@Lionel_Messi10 O ktorej graja?
1
@Herato O pierwszym, nie wiedzialem, ze Kane gral w Leicester.
4
@pt9 Zeby nie latalo na wietrze po calej okolicy.
9
@IronSanHybrid Łooo, jaki plot twist!
0
@TR3YWAY Za bardzo defensywny jak dla mnie.
2
@Omoziu Myslalem, ze ten w srodku.
2
@bartas97 Ktory to brat?
2
@MesQueUnClub_87 Poczekaj, zaraz wyjde jak zjem!
1
@Popitek12 Arsenal
1
@Deviler Fajny yougtimer, ale podejrzewam ze ciezko dostac w dobrym stanie.
A, zapomnialem, ze byla nowsza generacja.
1
@LaLigaPD Przykladowo, kolejke wczesniej grajac na wyjezdzie z Evertonem (ktory u mnie w lidze jest dosc wysoko) wygralem 4:2.
Troche za duzo losowosci jak dla mnie, ale tez na tym polega urok FMa.
0
@LaLigaPD Daleko nie trzeba szukac. Wczoraj sobie gralem z 19 Bournemouth, prowadze sobie 1:0 i moj napastnik w 30 minucie postanowil dostac czerwo i skonczylo sie 1:1...
3
@TR3YWAY Bylem i nie bije swoich dzieci. Uwazam, ze sa lepsze metody wychowawcze.
1
@TR3YWAY Czyli juz nie rozmawiamy o golach tylko o przyjeciu pilki?
Ok, to zobacz sobie jak przyjmowal pilke Suarez w ostatnim sezonie u nas.
Daj znac jak z przyjmowania pilki bedziesz chcial przejsc do opieprzania wszystkich to przypomne Ci jak Suarez latal z lapami do wszystkich.
1
@TR3YWAY Prawda jest taka, ze Ferran jest jeszcze slabszy od Lewego w slabej formie.
5
@TR3YWAY
Gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem.
Factos.
5
@Zoker Bardziej uniwersalnym tak. Czy lepszym, kwestia dyskusyjna.
7
@ludnek Ale jakie fakty podales? Mozna go nie lubic za charakter, ale umniejszanie jego osiagniec sportowych, co jest tutaj notoryczne, to zenada.
5
@Antimadridista_WR Czekaj, Ty chcesz placic za porady jak zarobic duzo wirtualnych pieniedzy w grze, ktora za kilka tygodni przestanie byc grywalna?
2
@marcin62 Trzymali zgnile jablko przez 8 sezonow, bo tak.
Czego nie rozumiesz?