JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Ale to podanie Cancelo z falsza wczoraj to bylo mistrzostwo swiata.
5
@mordini123 Swietna animacja!
0
Przerażające jak łatwo Porto jest w stanie zdobywać teren.
Jeżeli to oni rzekomo są w dołku to nie wiem jak nazwać to, gdzie my jesteśmy i jak głęboka jest.
0
Trzeba szybko włączyć żeby nie przegapić bramki ;)
3
Chcę dzisiaj zobaczyć atrakcyjną grę z pomysłem.
Mam nadzieję, że Barcelona też nie będzie za bardzo odstawać.
1
@Kgorecki2500 Swietnie wypadl.
1
@Colon Bardzo celnie ich wypunktowal.
0
Kukiz tradycyjnie lata swietlne od meritum.
1
Teraz Kukiz! Mentzen pieknie wyjasnil pis.
1
Uuu, Sławek na mownicy.
@Kgorecki2500
1
Matko jaki krzykacz teraz wyszedl, zero merytoryki oczywiscie...
3
@Bykunn To gratulacje, oby sie udalo szybko znalezc dawce :)
0
@Bykunn Chodzi o nerke?
1
Co tam Braun teraz mowil bo nie moglem sluchac?
@Kgorecki2500
3
@MesQueUnClub96 Na kortach bez korytarza deblowego nie mozna grac w debla.
3
@Kitek1640 Dixit :)
1
@Kgorecki2500 Ja akurat glosowalem na Bezpartyjnych.
0
Czarnek wchodzi.
1
Zaczyna sie geste.
@Kgorecki2500
2
@Kamiloza91 Patrzac na to jaka kadra dysponowali to rzeczywiscie jest przepasc na korzysc Holendra.
0
Piekne wystapienie Lysego na koniec.
1
@Kgorecki2500 Calkiem sensownie sie wypowiedzial, o dziwo.
2
Wild Jachira appeared. Mati w strachu.
0
Czemu Holownia dalej nie przewodniczy obradom?
0
Jakis link do orania Matiego przez Holownie?
19
Flagi w Ambasadzie Argentyny opuszczone do polowy masztu.
Mam nadzieje, ze w finale Niemcy dostana becki.
1
@Popitek12 Proste, ze @RomanHoffer
2
@Roxi Ludzi zaczelo wkurzac nadmierne spuszczanie sie nad kazdym pierdnieciem kazdego pilkarza pochodzacego z Argentyny.
1
@Comentateiro Wystarczy, ze nie ma zadnego pomyslu na mecz.
7
@macio_944 Ona już w M jak Miłość usidliła Krzysztofa, który był żonaty. Od początku wiedziałem, że z tego będą kłopoty.