JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG Tak jest.
0
@Szklaner Jakis link mozna prosic?
3
Ciekawe, czy nazwa Leonida w GTA VI nie wziela sie przypadkiem od pewnego Argentynczyka ;)
@macio_944
1
@Rl9k1nG Zakopane to kwintesencja kiczu, piekna goralska architektura zanieczyszczona oblesnymi bilbordami, straganami z chinszczyzna i patodeweloperka, juz wole Koscielisko, choc to miasto nie jest.
Abrastrahujac od powyzszego podoba mi sie bardzo Sandomierz oraz Olsztyn z racji bliskosci natury.
5
@Rl9k1nG Za 20 zlotych to chyba psa zmielonego z buda.
1
@Rewolucja123 A ile razy grali?
0
@mordini123 To ja na I sie wychowywalem i dla mnie byla swietna, podobnie jak nieco zapomniane London.
0
@Deviler III, reszta byla co najmniej bardzo dobra.
1
@macio_944 Graficznie to dla mnie petarda, podobnie z nasyceniem detali i liczba ludzi na ulicach.
0
@Ojciec5tkidzieci Ja to samo!
3
Ale to bedzie sztos, swietny trailer.
@macio_944 opinia?
1
@Androchem Zamierzam zglaszac wszystkie prowokacyjne posty w tym temacie :)
1
@P33ck GOAT bezapelacyjnie, choc bardzo lubilem tez Hendry'ego i White'a.
0
@tristan87 Co to byla za akcja, bo nie jestem w temacie?
0
@Yoshi94 Zgadzam sie z tym, nie rozumiem dlaczego przez indolencje obroncy ofensywni zawodnicy maja byc poszkodowani.
1
@Worny Kapitalna interwencja, jak kiedys Abidal i Puyol.
3
@Androchem Ja osobiscie nie znosze Djokovicia, ale jednak niestety ilosc wygranych turniejow wielkoszlemowych przemawia na korzysc Serba.
Co do samego stylu gry, techniki i wachlarza umiejetnosci to sie zgodze, ze Roger prezentowal sie lepiej.
33
@Pawel13sz Takie porownania sa bez sensu, bo rownie dobrze bez kontekstu moge tu wrzucic nozyce Lewego z pamietnego meczu z Wolfsburgiem.
1
@tristan87 Niewidzialni fanatycy Lewego w glowie @ludneka
5
@budel17 Jak widze gre Polakow to zupelnie sie temu nie dziwie.
0
@LaLigaPD Niech wroci silniejszy... za 3 miesiace.
10
@Sulimo Pamietaj, ze nie mozesz za mocno im kibicowac, bo powiedza, ze jestes w Ambasadzie Urugwaju.
0
@Pawci023x No w tym sezonie troche cieniujemy.
0
@Pawci023x Tez mi sie wydaje, ze poplyniemy z Girona.
0
@ToWinaSedziego Jasne, spoko.
6
@ToWinaSedziego Te zarzutki na Ambasade robia sie juz nudne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LjakRoberciik Pro tip: odsniez jak przestanie sypac.
2
@P33ck Nie wiem kto to, ale budowa top.
0
@tomek8756 Ja znam osobiscie 3 osoby.