1

@Rl9k1nG Tak jest.

0

@Szklaner Jakis link mozna prosic?

3

Ciekawe, czy nazwa Leonida w GTA VI nie wziela sie przypadkiem od pewnego Argentynczyka ;)

@macio_944

1

@Rl9k1nG Zakopane to kwintesencja kiczu, piekna goralska architektura zanieczyszczona oblesnymi bilbordami, straganami z chinszczyzna i patodeweloperka, juz wole Koscielisko, choc to miasto nie jest.

Abrastrahujac od powyzszego podoba mi sie bardzo Sandomierz oraz Olsztyn z racji bliskosci natury.

5

@Rl9k1nG Za 20 zlotych to chyba psa zmielonego z buda.

1

@Rewolucja123 A ile razy grali?

0

@mordini123 To ja na I sie wychowywalem i dla mnie byla swietna, podobnie jak nieco zapomniane London.

0

@Deviler III, reszta byla co najmniej bardzo dobra.

1

@macio_944 Graficznie to dla mnie petarda, podobnie z nasyceniem detali i liczba ludzi na ulicach.

0

@Ojciec5tkidzieci Ja to samo!

3

Ale to bedzie sztos, swietny trailer.
@macio_944 opinia?

1

@Androchem Zamierzam zglaszac wszystkie prowokacyjne posty w tym temacie :)

1

@P33ck GOAT bezapelacyjnie, choc bardzo lubilem tez Hendry'ego i White'a.

0

@tristan87 Co to byla za akcja, bo nie jestem w temacie?

0

@Yoshi94 Zgadzam sie z tym, nie rozumiem dlaczego przez indolencje obroncy ofensywni zawodnicy maja byc poszkodowani.

1

@Worny Kapitalna interwencja, jak kiedys Abidal i Puyol.

3

@Androchem Ja osobiscie nie znosze Djokovicia, ale jednak niestety ilosc wygranych turniejow wielkoszlemowych przemawia na korzysc Serba.

Co do samego stylu gry, techniki i wachlarza umiejetnosci to sie zgodze, ze Roger prezentowal sie lepiej.

33

@Pawel13sz Takie porownania sa bez sensu, bo rownie dobrze bez kontekstu moge tu wrzucic nozyce Lewego z pamietnego meczu z Wolfsburgiem.

1

@tristan87 Niewidzialni fanatycy Lewego w glowie @ludneka

5

@budel17 Jak widze gre Polakow to zupelnie sie temu nie dziwie.

0

@LaLigaPD Niech wroci silniejszy... za 3 miesiace.

10

@Sulimo Pamietaj, ze nie mozesz za mocno im kibicowac, bo powiedza, ze jestes w Ambasadzie Urugwaju.

0

@Pawci023x No w tym sezonie troche cieniujemy.

0

@Pawci023x Tez mi sie wydaje, ze poplyniemy z Girona.

0

@ToWinaSedziego Jasne, spoko.

6

@ToWinaSedziego Te zarzutki na Ambasade robia sie juz nudne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LjakRoberciik Pro tip: odsniez jak przestanie sypac.

2

@P33ck Nie wiem kto to, ale budowa top.

0

@tomek8756 Ja znam osobiscie 3 osoby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?