JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Herato Patrzac przez pryzmat ostatniego meczu to nie ze strzelaniem bramek maja problemy.
1
Czy dzisiaj leci kolejny odcinek przygod sejmowych?
4
@Comentateiro I oby tak dalej.
0
@Encore Winicjusz go blokował.
3
Pięknie jedzie Arsenal :)
4
@Barcaa12 *bożydarowi
1
@Kgorecki2500 To ladnie, ech szkoda że nie widziałem tego...
0
@Kgorecki2500 ???
0
@FrankliN7 O sejmie :)
0
Ech, musze wylaczyc niestety te komedie...
2
Ale cyrk! Ale Holownia daje rade i tak.
1
@Culer9002 A to nie ogladalem za pierwszym razem.
4
@DonCarletto Ze obydwaj wiedza, ze ich czas jest policzony i ze znaja nazwiska swoich nastepcow :)
2
Hahaha jaka szpilka Holowni w Matiego.
1
@Kgorecki2500 Odwraca kota ogonem jak moze.
0
Uuuu Mati wchodzi!
1
@Kgorecki2500 Ogladam :)
3
Kolodziejczak robi dymy!
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
@D10SLEO Nie zgodze sie. Prime Suareza byl w Liverpoolu, a Villi w Valencii.
Tylko Eto'o przychodzil w prime.
1
Czy ja tam widzialem Bosaka przymierzajacego sie do fotela Marszalka?
@Kgorecki2500
2
@NeroTFP1 O tym akurat wiedzialem, genialna technologia swoja droga :)
1
@Kgorecki2500 Akurat teraz nie patrzylem :(
0
@Ls0811 Geneze nazwy znam, ale brzmi troche niefortunnie mimo wszystko.
I chyba bede musial ograniczyc salami...
2
Nie wiem jak sie nazywa ten mowca, ale naprawde dobrze sie prezentuje pod wzgledem merytoryki.
@tomek8756 @Kgorecki2500
0
@tomek8756 Za duzo populizmow jednak.
1
@Kgorecki2500 Wlasnie slucham, bedzie ciekawie.
0
"Program locha+" - mogliby te projekty nazywac troche mniej komicznie.
2
@Kgorecki2500 Braun cos tam gadal, ale tradycyjnie kilometry od meritum, a poza tym nie bylo jakichs ciekawych rzeczy.
1
@norbi77 Kapitalny refleks
1
@mekston To bylo mistrzostwo Pruszkowa.