85

@DonCarletto Moze wyrownaja wiek emerytalny ;)

1

@MesQueUnClub_87 Dobra taktyka.

6

@LS Ale ten bobas musi duzo jesc marchewki, ze ma taka karnacje.

2

@DonCarletto Raphinha do srodka i juz. Jestem przekonany, ze lepiej by wygladal niz na skrzydle.

0

@lntrowertyk Tez by mi sie takie przydaly, bo rece to zawsze byla moja pieta achillesowa jesli chodzi o odczuwanie zimna.

2

"W najbliższych spotkaniach Urugwajczyk będzie grał w masce, a za około trzy tygodnie jego stan powinien się poprawić."

@Culers - moja teoria jak narazie sie sprawdza ;)

0

@BorzyKrzys Nie powiedzial nikt.

2

@Rastafarnianin Uderza niesamowity kontrast zasniezonej ziemi z granatowo-czarnym niebem, pieknie namalowany brak nadziei.

2

@Danny Gaucho Saka Top, Wirtz Dzik, Simons Kot.

Kazdego z nich bym chetnie zobaczyl w naszych barwach.

1

@DonCarletto Na szczescie w przypadku Sary to byla dobra inwestycja ;)

0

@DonCarletto Dlatego zmierzam do tego, ze mozna miec duzo hajsu a wygladac jak kupa.

0

@DonCarletto Nie zawsze to idzie w parze ;) spojrz na Madonne.

10

@Culers Daj sie rozkrecic akcji, za pare godzin bedzie info, ze zagra w masce, a wieczorem, ze jednak musi przejsc operacje twarzoczaszki i moze zdazy na 1/2 finalu LM.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Czajka90 Brawo za grę do końca!

0

@TR3YWAY

580
270

1

@MOLESTA Mogl sobie przeciez poszukac klubu, w ktorym grywalby regularnie.

2

@P33ck To sa jakies inne swiateczne filmy oprocz Kevina?!

1

@Czajka90 Musza!

1

@escarabajo Porobione juz wczoraj :)

11

@VegetaPolska O jacie gacie, ale jaja!

0

@VegetaPolska A gdzie byl zart?

1

@Danqoo Troche tak, ale dla normalnych ludzi odbior bedzie pozytywny.

1

@BartqRKO IV tez byla spoko, no i I.

7

@BartqRKO Czyli tamten typek gral tylko w Vice City i San Andreas.

1

@mleczkoo Tak jak pod wzgledem pogladow politycznych nie zgadzam sie z @macio_944 tak jak najbardziej wspieram jego zdanie, ze nalezy skonczyc z tym wiecznym malkontenctwem i zaczac troche bardziej doceniac to co mamy, zarowno jesli chodzi on nasz kraj per se jak i o inne otaczajace nas zjawiska takie jak chocby wlasnie ta "glupia" gra.

1

@Krystian1588 Niezly swir.

5

@Michau98 To poczekaj az Dodi wroci ze szkoly.

4

@SuperPatsonFCB uuu pieknie, i podoba mi sie ze powiedzial to niezaleznie z jakiej partii sa politycy.

1

@Rl9k1nG Tak jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?