JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh Chcial okazac solidarnosc ze strazakami, ktorzy cierpieli na niedofinansowanie za rzadow PiSu.
0
Stracil kontrole Bosak.
0
A mogl chlop powiedziec "spokojnie, to tylko cwiczenia"...
5
@PatrychoO Czy zostaly juz uzyte slowa "zamach na wolnosc i konstytucje"?
1
@GeneralXavi Madrego az milo poczytac.
Zgodnie z moim wlasnym regulaminem stwierdzam, ze dzisiaj sie napije.
2
Dobra, on jest chory psychicznie
3
@Kgorecki2500 Szybko nie skoncza dzis.
0
@tristan87 Moze jednak udalo mu sie wytrzymac.
1
@Kgorecki2500 *Hymn Unii Europejskiej.
1
@mrboom Dobrze, ze wszystko poszlo zgodnie z planem. Oby wszystko sie ulozylo tak jak trzeba, trzymajcie sie!
3
@Kgorecki2500 To niezle poszedl po bandzie.
1
@Kgorecki2500 Co mowil, bo akurat nie sluchalem?
0
@Arys Kielecki, bo ma najlepszy sklad i do tego jest w pelni z polskiego kapitalu.
7
@ShawnC Znamienne, ze jedynej flagi jakiej nie ma to polska.
0
@Kgorecki2500 A nie wiem, jednym uchem slucham.
2
@P33ck Caly film to top topow, obok Pulp Fiction i Nienawistnej Osemki moj ulubiony film Tarantino.
2
@ranger3120 Moj blad, w takim razie latwe 1:0 dla nas.
0
@kuz Przeciez rozwalimy ich w dwumeczu z 2:0 jak nic.
21
Bardzo merytorycznie Bosak. Tego mi brakowalo we wszystkich poprzednich wystapieniach.
Szkoda troche, ze Konfederacja przyjmowala w swoje szeregi roznej masci wynalazki, bo mialaby szanse na duzo lepszy wynik gdyby mieli u siebie wiecej ludzi pokroju Bosaka.
0
ooo, jednak Bosak
3
O nie, na nia nie bylem przygotowany psychicznie.
1
@NeroTFP1 "Ratuj się kto może".
0
@Bobo25 Nie wiem, tak tylko przypuszczam, ze to on wyjdzie.
4
Ja juz z niecierpliwoscia czekam na to co (nie) ciekawego do powiedzenia bedzie mial Braun.
1
@Emhyr Jedyny, ktory trzyma poziom po przyjsciu do nas to Cancelo.
1
@MOLESTA Najciekawszy bez watpienia bedzie wlasnie mecz Bayernu z Utd, bo Manchester gra o zycie, a Bayern na pewno im nie ulatwi zadania.
1
@marcin62 To wiele wyjasnia, ze wiekszosc z nich nie potrafi jednoczesnie chodzic i mowic.
0
@OrangeFcb Tenis sportem bez zadnych emocji - dobry troll.
0
@Blanco16 Dlaczego zmarnowane?
5
@Comentateiro Chcialbym doczekac czasow, gdy Kosciol Katolicki zostanie oczyszczony z tych wszystkich chwastow.