1

@Hosh Chcial okazac solidarnosc ze strazakami, ktorzy cierpieli na niedofinansowanie za rzadow PiSu.

0

Stracil kontrole Bosak.

0

A mogl chlop powiedziec "spokojnie, to tylko cwiczenia"...

5

@PatrychoO Czy zostaly juz uzyte slowa "zamach na wolnosc i konstytucje"?

1

@GeneralXavi Madrego az milo poczytac.

Zgodnie z moim wlasnym regulaminem stwierdzam, ze dzisiaj sie napije.

2

Dobra, on jest chory psychicznie

3

@Kgorecki2500 Szybko nie skoncza dzis.

0

@tristan87 Moze jednak udalo mu sie wytrzymac.

1

@Kgorecki2500 *Hymn Unii Europejskiej.

1

@mrboom Dobrze, ze wszystko poszlo zgodnie z planem. Oby wszystko sie ulozylo tak jak trzeba, trzymajcie sie!

3

@Kgorecki2500 To niezle poszedl po bandzie.

1

@Kgorecki2500 Co mowil, bo akurat nie sluchalem?

0

@Arys Kielecki, bo ma najlepszy sklad i do tego jest w pelni z polskiego kapitalu.

7

@ShawnC Znamienne, ze jedynej flagi jakiej nie ma to polska.

0

@Kgorecki2500 A nie wiem, jednym uchem slucham.

2

@P33ck Caly film to top topow, obok Pulp Fiction i Nienawistnej Osemki moj ulubiony film Tarantino.

2

@ranger3120 Moj blad, w takim razie latwe 1:0 dla nas.

0

@kuz Przeciez rozwalimy ich w dwumeczu z 2:0 jak nic.

21

Bardzo merytorycznie Bosak. Tego mi brakowalo we wszystkich poprzednich wystapieniach.

Szkoda troche, ze Konfederacja przyjmowala w swoje szeregi roznej masci wynalazki, bo mialaby szanse na duzo lepszy wynik gdyby mieli u siebie wiecej ludzi pokroju Bosaka.

0

ooo, jednak Bosak

3

O nie, na nia nie bylem przygotowany psychicznie.

1

@NeroTFP1 "Ratuj się kto może".

0

@Bobo25 Nie wiem, tak tylko przypuszczam, ze to on wyjdzie.

4

Ja juz z niecierpliwoscia czekam na to co (nie) ciekawego do powiedzenia bedzie mial Braun.

1

@Emhyr Jedyny, ktory trzyma poziom po przyjsciu do nas to Cancelo.

1

@MOLESTA Najciekawszy bez watpienia bedzie wlasnie mecz Bayernu z Utd, bo Manchester gra o zycie, a Bayern na pewno im nie ulatwi zadania.

1

@marcin62 To wiele wyjasnia, ze wiekszosc z nich nie potrafi jednoczesnie chodzic i mowic.

0

@OrangeFcb Tenis sportem bez zadnych emocji - dobry troll.

0

@Blanco16 Dlaczego zmarnowane?

5

@Comentateiro Chcialbym doczekac czasow, gdy Kosciol Katolicki zostanie oczyszczony z tych wszystkich chwastow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?