La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

2

Ej, dobra. Ten Bodnar takimi wypowiedziami trochę nie powinien zostać tym ministrem xD
@JimMorrisonFCB @Kondziubarca @tomek8756

1

@Kgorecki2500 Co mowil, bo akurat nie sluchalem?

5

@JimMorrisonFCB Że polska kultura prawna i przemiany po 89 były inspirowane niemiecką myślą prawniczą i... ale to powoduje po stronie mentora także szczególną odpowiedzialność, jak w przypowieści z małego księcia "jeśli oswoi się zwierzątko to nie można go później porzucić". Wypowiedź archiwalna, przytoczona w pytaniu
To fajna Polska jako zwierzątko

3

@Kgorecki2500 To niezle poszedl po bandzie.

6

@Kgorecki2500 Oglądałem livea gdy wyszedł Fritz, pierwsze o czym powiedział to o aborcji i wszyscy się oburzyli tak, że nie obchodziło ich co powiedział później, a później właśnie wspomniał o karygodnych słowach Bodnara. To już nikogo nie obeszło, a szkoda, bo ktoś taki jak Bodnar nigdy nie powinien w Polsce sprawować żadnej funkcji, tym bardziej takiej jak minister.

0

@Donnie_Darko Bodnar sprawował urząd rzecznika praw obywatelskich wybitnie.
Ja wiem, że niektórzy, szczególnie pisiory obsadziłyby wszystko złodziejskimi knurami, ale znaj umiar człowieku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?