La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1046 Culés

konto usunięte

5

Hahhaha ale Ferdinand nasrał na swój klub XD

10

@Emhyr Prawde powiedział, po co kłamać skoro każdy widzi jak jest? Z Barca jest podobnie, większość która ty przychodzi obniża loty.

konto usunięte

0

@kuz A to jest kwestia dyskusyjna. Na pewno niektórzy obniżają ale ostatnio większość ani się nie rozwijała ani obniżała lotów. Taki Rafa czy lewus są gorsi ale np Gundogan Cancelo Felix grają tak samo

1

@Emhyr Gundogan też gra słabo , ostatnie spotkanie pomimo bramki to tragedia . O Felixie nie wspomnę.
Balde , Araujo , Christensen , Kounde również gorzej niż rok temu .

konto usunięte

0

@ShawnC Nie gra słabo. Gra najlepiej z całej pomocy. Wystarczy oglądać spotkanie a nie sprawdzać wyniki na flashscore. Araujo słabiej XDDD nawet nie idę dalej po tych wnioskach

1

@Emhyr Jedyny, ktory trzyma poziom po przyjsciu do nas to Cancelo.

0

@JimMorrisonFCB Dokladnie. Raphinha zapomniał jak się gra, Ferran tak samo. Nie wiem czy to kwestia presji, ale wszyscy zaliczają regres. Lewy, Kounde to wyjątki które w pierwszym sezonie grały bardzo dobrze.

0

@Emhyr obejrzałem wszystkie spotkania .
Gundogan ma często problem z dograniem dobrej piłki w pole karne , prób podejmuje sporo ale albo za mocne albo niecelne .
Araujo oczywiście że gra słabiej , Kounde prezentował się od niego lepiej do czasu kontuzji a ostatni mecz z Gironą to mecz wzorowy żeby obejrzeć dyspozycję Gundogana i Araujo .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?