10

Dyskusja o TVP, a Jachira pierdzieli o migrantach umierajacych w lesie, LGBT i wycince lasow...

1

Pieknie zaorane teraz z tym cytatem Piotrowiczem.

1

@Kgorecki2500 Moim zdaniem to bylo slabe.

5

@macio_944 - jest o Christianie Paulu :)

6

"Pedri nie zagra juz w tym roku" czyli jak dobrze pojdzie to zobaczymy go w lutym.

0

@Tasde Zdrowia dla calej rodziny, ja dopiero co niedawno wyszedlem z tego i teraz jeszcze mi sie przypaletalo zapalenie zatok...

4

@macio_944 Szkoda, ze nikt tego sie nie odniosl w Sejmie, byloby ciekawie.

4

@JimMorrisonFCB W ogole jak ograniczonym umyslowo trzeba byc zeby krytykowac kogos za sezon, w ktorym zdobyl tytul krola strzelcow w lidze i to w pierwszym sezonie w nowym klubie i nowej lidze.

1

@Pawel13sz Smiejecie sie, a on po prostu blyskawicznie wszystko przeliczyl i natychmiastowo skorygowal tor lotu pilki glowa. Malo kto tak potrafi.

6

@Danny Gaucho No i fakt, ze byl "najslabszym pichichi" w historii definitywnie przekresla slusznosc nominacji do Sportowca Roku, czego nie rozumiesz?

0

@kiper09 nie CHCIELIBYSMY

2

@mekston Daj spokoj, lezacego sie nie kopie.

0

@MOLESTA

"Komentarz usunięty przez użytkownika" - prawdopodobnie usunales komentarz. Mam nadzieje, ze pomoglem.

1

@Kgorecki2500 Bedzie sluchane

1

@PatrykBarca Idealna pomoc zeby namieszac w Segunda.

2

@kubix05 Podobno @Comentateiro o lasce trzymal Keitha do chrztu.

0

@pluszek taktyczny

0

@michaleu Dodi z Kucharkiem.

2

@LionelM95 Najgorzej... zwlaszcza jak ta ropa zebrana pod spodem nie chce wytrysnac.

2

@Gaz Nie porownuj gowna do kawioru.

8

@tristan87 Pomidor.

2

@Kluivert_P Oznaczaj prosze :)

Ciecierzyce sama w sobie tak srednio, ale juz hummus z ciecierzycy to bardzo lubie

5

@SelloutCrowd xG 4,50 a xD poza skala.

1

@qbuteq Spokojne 1:1 po dobrej grze.

0

@Chaoss jak dla mnie 5/10.

1

@P33ck Niesamowite, ze dostali tak malo oscarow.

0

@Rl9k1nG Z tego co w paru meczach widzialem graja bardziej bezposrednio i szybciej wymieniaja pilke.

0

@kuz Ja tylko 2 odcinki wytrwalem, wiec mozliwe ze to przegapilem :)

1

@Ojciec5tkidzieci Mnie z kolei zarowno Walaszek jak i The Office bawi do lez, ale ten 1670 jest zwyczajnie nudny z przewidywalnymi zartami.

0

@Ojciec5tkidzieci Obejrzalem 2 odcinki, ale zbyt infantylne jak dla mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?