JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pawel13sz Balbym sie tam mieszkac, zachowanie goscia wzorowe.
7
@mekston Jestesmy jak paczek w masle, nie mozemy narzekac.
0
Czy Woronicza wciaz oblezone?
0
@Lola120 Kup jej cos dobrego i zdrowego do jedzenia albo pojdz z nia na spacer :)
2
@takisobiektos Wybral prawde :)
0
@Kgorecki2500 Bylo cos ciekawego? Ja dopiero wlaczylem.
1
@Kgorecki2500 Woronicza sie samo nie obroni!
44
Czasami wydaje nam się, że wiem wszystko, że wszystko mamy pod kontrolą, że wiemy jak się zachować. Otóż nie, przedwczoraj zmarł mój dziadek. Niby wszyscy wiedzieli, niby każdy się spodziewał, ale dopóki masz głowę zajętą to aż tak bardzo o tym nie myślisz, ale później zaczynasz wspominać i to wszystko jest nic nie warte.
Trzymajcie się, szanujcie swoich bliskich, bo nie znacie dnia, ani godziny.
5
@rasta212 Kiedys zycie nauczylo mnie, ze ta lista nie jest zbyt czesto aktualizowana, wiec przestalem tam zagladac, ale widze, ze musze do tego wrocic :)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 @rasta212 dzięki Panowie
0
A właściwie co się ostatnio dzieje z Inigo, że nic nie gra? Ktos cos?
0
@Rl9k1nG W latach świetności bywało i po kilka godzin, ale teraz to już sen bierze górę.
2
@macio_944 He's gonna fly now!
5
@Rl9k1nG 8 minimum, kocham spać, bardziej niż seks.
1
@Worny A daj Pan spokój... ta maska wybitnie mu nie służy.
2
@Rl9k1nG Nie mam, ale nie chciałbym mieć.
2
Dopiero obejrzałem mecz i to był jakiś totalny matrix - Lewy pierdyliard okazji i bez gola, jeden z najsłabszych ataków w lidze ładuje nam 2 gole, Gundo nie trafia z metra na pustą bramkę, Sergi Roberto otarł się o hat-trick... naprawdę nie wiem co o tym myśleć, więc się napiję.
2
@Ptasior Kurde, to samo mialem napisac!
0
@Faro Mialem przyjemnosc pracowac z kilkoma specjalistami z Ukrainy i bardzo dobrze mi sie z nimi wspolpracowalo.
0
Jak to w koncu bylo z ta Borowiak?
2
"Precz z komuna!" - normalnie komedia.
2
Duzo tam jeszcze tych kasztanow bedzie przemawiac?
6
@RosjaninBut Gnoje.
Strasznie ciezko mi sie czyta takie tweety...
0
Gocha Pepek teraz leci z tematem.
0
@Colon Super jest
0
@Dertinho Rzeczywiscie, to jest najwazniejszy aspekt polityczny.
0
@Alex1995 Jesli te formacje, ktore obecnie tworza koalicje rzadzaca dobrze bede wywiazywac sie ze swoich obowiazkow wobec panstwa to nie widze przeszkod.
0
@Alex1995 Ja obstawiam Trzecia Droge.
5
@kuz Wylacza Ci TVP i bedziesz mial gorzej, o.
8
@Alex1995 Nie wroca, bo za pare lat straca duzy odsetek swojego elektoratu.