JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Chyba @BorzyKrzys robil to z filmami.
0
@tristan87 Agata rozne figle plata.
2
@A4ron Ja bym sie odwolal, bo utrudnial wjazd na skrzyzowanie pomimo zielonego swiatla.
0
@Joe_Barbaro Jesli wiedzialbym kto zgubil to tak. Jesli nie byloby zadnej informacji, dokumentow to chyba bym sobie zostawil.
2
@IronSanHybrid Taktyczny.
1
@ranger3120 Sa rozne aktywatory skretu, ktore pomagaja trzymac loki w dobrej formie np. ten https://www.rossmann.pl/Produkt/Inne-formy-stylizacji/Cantu-aktywator-skretu-355-ml,369849,8676
1
@ranger3120 Ale zgodze sie, ze nudle przyklejone do czola nie wygladaja dobrze.
2
@FcPortoFan1999 Ligi Narodow nikt nie traktuje tak powaznie jak Euro.
1
@ranger3120 Jakis czas temu mialem cos podobnego do tego, teraz troche dluzsze zapuszczam:
https://www.pinterest.com/pin/682647256023279295/
3
@FcPortoFan1999 Przeciez Hiszpania w kazdej formacji moze poza pomoca jest mocno przecietna.
3
@Fabik87 Ja nie, ja caly czas slepo chwale wspaniala gre naszego zespolu i zachwycam sie licznie strzelanymi bramkami.
1
@ranger3120 Jak najbardziej hot.
Od zawsze mam loki i nigdy nie narzekalem na brak zainteresowania ze strony dziewczyn, wrecz przeciwnie, byl to dodatkowy atut.
Kwestia tego jak sie je prowadzi.
1
@FcPortoFan1999 Co w niej jest do podobania? Ciemno przez caly dzien, mokro, brak naturalnej witaminy D - nie widze plusow.
0
@gumaz Da sie, ale ja bardzo rzadko gram, tata juz teraz tez rzadziej :)
1
@gumaz ja 4 - 156 zlotych, tata mial 2 razy piątkę: raz jakies 30 lat temu - wtedy dostal jakies 500 zlotych i drugi raz jakies 2 lata temu, wtedy to bylo ok. 4 tysiecy.
1
@macio_944 Dzięki!
3
Przeczytałem "Oficjalnie: Vitor Roque kontuzjowany!" i zdziwiłem się, że jednak chodziło o rejestrację.
0
@Rust_Cohle Moim zdaniem nie stac nas na niego, ale w miejsce Salaha pasowalby idealnie.
0
@Emhyr Nie jestem przekonany, rocznikowo to samo co Raphinha, a pewnie trzeba by sporo wylozyc za niego.
0
@tristan87 Kotopies.
1
@Rust_Cohle Vegecie pewnie by sie jeszcze spodobalo i chcialby powtorki.
0
@tristan87 El Diablito.
1
@tristan87 Zawsze mowilem, ze to talent klasy swiatowej.
2
@NeroTFP1 Sejm RP
6
@Ptasior Bardzo fajnie sie prezentuja.
4
@ranger3120 Ale Janasa to Ty szanuj, w ogole nie pasuje do tego towarzystwa.
9
@Objectivo Ale on pytal o pylek pszczeli.
2
@BorzyKrzys I brak Anki Lewandowskiej.
22
@hayek One takie nie sa.
0
@Tabaluga37 No to niech rodzina wplynie na takiego delikwenta zeby nie wsiadal za kolko po pijaku.
Tutaj tez jest to w pewnym sensie uzaleznione od dochodu, bo dla biednego ciosem bedzie strata auta o wartosci 4 tys., a dla bogatego pojazdu o wartosci 400 tys.