0

@Colon Chyba @BorzyKrzys robil to z filmami.

0

@tristan87 Agata rozne figle plata.

2

@A4ron Ja bym sie odwolal, bo utrudnial wjazd na skrzyzowanie pomimo zielonego swiatla.

0

@Joe_Barbaro Jesli wiedzialbym kto zgubil to tak. Jesli nie byloby zadnej informacji, dokumentow to chyba bym sobie zostawil.

2

@IronSanHybrid Taktyczny.

1

@ranger3120 Sa rozne aktywatory skretu, ktore pomagaja trzymac loki w dobrej formie np. ten https://www.rossmann.pl/Produkt/Inne-formy-stylizacji/Cantu-aktywator-skretu-355-ml,369849,8676

1

@ranger3120 Ale zgodze sie, ze nudle przyklejone do czola nie wygladaja dobrze.

2

@FcPortoFan1999 Ligi Narodow nikt nie traktuje tak powaznie jak Euro.

1

@ranger3120 Jakis czas temu mialem cos podobnego do tego, teraz troche dluzsze zapuszczam:

https://www.pinterest.com/pin/682647256023279295/

3

@FcPortoFan1999 Przeciez Hiszpania w kazdej formacji moze poza pomoca jest mocno przecietna.

3

@Fabik87 Ja nie, ja caly czas slepo chwale wspaniala gre naszego zespolu i zachwycam sie licznie strzelanymi bramkami.

1

@ranger3120 Jak najbardziej hot.

Od zawsze mam loki i nigdy nie narzekalem na brak zainteresowania ze strony dziewczyn, wrecz przeciwnie, byl to dodatkowy atut.

Kwestia tego jak sie je prowadzi.

1

@FcPortoFan1999 Co w niej jest do podobania? Ciemno przez caly dzien, mokro, brak naturalnej witaminy D - nie widze plusow.

0

@gumaz Da sie, ale ja bardzo rzadko gram, tata juz teraz tez rzadziej :)

1

@gumaz ja 4 - 156 zlotych, tata mial 2 razy piątkę: raz jakies 30 lat temu - wtedy dostal jakies 500 zlotych i drugi raz jakies 2 lata temu, wtedy to bylo ok. 4 tysiecy.

1

@macio_944 Dzięki!

3

Przeczytałem "Oficjalnie: Vitor Roque kontuzjowany!" i zdziwiłem się, że jednak chodziło o rejestrację.

0

@Rust_Cohle Moim zdaniem nie stac nas na niego, ale w miejsce Salaha pasowalby idealnie.

0

@Emhyr Nie jestem przekonany, rocznikowo to samo co Raphinha, a pewnie trzeba by sporo wylozyc za niego.

0

@tristan87 Kotopies.

1

@Rust_Cohle Vegecie pewnie by sie jeszcze spodobalo i chcialby powtorki.

0

@tristan87 El Diablito.

1

@tristan87 Zawsze mowilem, ze to talent klasy swiatowej.

2

@NeroTFP1 Sejm RP

6

@Ptasior Bardzo fajnie sie prezentuja.

4

@ranger3120 Ale Janasa to Ty szanuj, w ogole nie pasuje do tego towarzystwa.

9

@Objectivo Ale on pytal o pylek pszczeli.

2

@BorzyKrzys I brak Anki Lewandowskiej.

22

@hayek One takie nie sa.

0

@Tabaluga37 No to niech rodzina wplynie na takiego delikwenta zeby nie wsiadal za kolko po pijaku.

Tutaj tez jest to w pewnym sensie uzaleznione od dochodu, bo dla biednego ciosem bedzie strata auta o wartosci 4 tys., a dla bogatego pojazdu o wartosci 400 tys.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?