JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to smutne, ze na dobra sprawe obojetnie, kto by teraz do nas nie przyszedl to tak naprawde watpliwe zeby sie sprawdzil przy obecnym systemie gry.
0
@Bilon87 To by nie byl taki zly pomysl.
1
@Witekk10 Dzięki, wypróbuję niedługo :)
5
@Witekk10 Nic specjalnego, ot Jim Beam, ale miałem ciężki dzień i wjeżdża jak złoto.
2
@Witekk10 Burbon, zdrówko!
1
@Witekk10 Naprawdę długo go broniłem, ale czara goryczy się przelała.
57
Ale ten Lewy machający łapami do Ferrana, że mu nie podał mimo, że polski Van Basten był 3 metry z tyłu to był hit.
7
Obejrzałem przed chwilą to "widowisko" i jedyne co mogę napisać to, cytując klasyka @Danny Gaucho, napijmy się, co niniejszym czynię.
6
Ale ten Havertz jest słaby...
1
@Ostatnikrwawygang Dzięki za wyjaśnienie :)
0
@TheNekro94 Złoto
0
@Szklaner @magister97r, kolega szuka rekomendacji :)
5
5 pkt - @escarabajo
3 pkt - @Danny Gaucho
1 pkt - @NeroTFP1
6
@Emhyr Dobrze, ze Gay go nie dogonil, bo moglo byc roznie.
1
@domin682 To moze byc partia z wczesniejszej transzy.
1
@Herato Glownie Barca + Arsenal mnie naprowadzily :)
3
@Herato Sylvinho?
13
@Kuba_1 Za 70 baniek to sobie moga kupic Martineza.
3
@AllBundy Oh Al!
1
@AllBundy Powinien wygrac :)
0
@Ostatnikrwawygang Rozwiniesz temat? W sensie, ze gosc nie jest zbyt wiarygodny?
0
Komentarz usunięty
1
@Pawci023x Chinczycy nie startuja w TCS.
1
@urbipl Taktyczny, bo widze ze bardzo gruby temat.
2
@Jakchcesz Dzieki i smacznego!
3
@K4tsuuu Brzmi znajomo.
2
@Kgorecki2500 Jakie to sa cyrki...
4
@Pawlak1992 Dajmy im w spokoju byc na topie.
1
@mekston "nowy"
0
@KrystianR Bo Kounde nie zaliczyl az tak spektakularnego zjazdu.