JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MOLESTA Najciekawszy bez watpienia bedzie wlasnie mecz Bayernu z Utd, bo Manchester gra o zycie, a Bayern na pewno im nie ulatwi zadania.
1
@marcin62 To wiele wyjasnia, ze wiekszosc z nich nie potrafi jednoczesnie chodzic i mowic.
0
@OrangeFcb Tenis sportem bez zadnych emocji - dobry troll.
0
@Blanco16 Dlaczego zmarnowane?
5
@Comentateiro Chcialbym doczekac czasow, gdy Kosciol Katolicki zostanie oczyszczony z tych wszystkich chwastow.
11
@Tabaluga37 To jest dla mnie najwiekszy zgrzyt w nowym rzadzie.
0
@Colon tez bym z nia popalal w mlodosci.
1
@LaLigaPD Piekny news!
@macio_944
1
@TR3YWAY Dzieki bardzo!
0
Donny ale rzuca obietnicami, odwaznie.
0
@TR3YWAY Jaki masz ten sprawdzony zestaw?
0
@Kgorecki2500 Odpalilem wlasnie.
1
@mrboom Powodzenia, trzymam mocno kciuki za mlodego! Duzo sil tez dla Was!
0
@Sinirsey A teraz sprobuj to zaspiewac i daj znac czy rytm sie zgadza.
1
@Borneo Dla dobra naszych oczu jednak dobrze jakbys kupil.
0
Jedno jest pewne: teraz, w dobie streamow i wszeobecnego dostepu do danych, znacznie wiecej ludzi bedzie patrzylo Tuskowi na rece, co daje iskierke nadziei, ze nie bedzie powtorki z poprzedniej kadencji.
3
Piekna scena na koniec.
0
@barcelonaLM Kiedy zaprzysiezenie.
7
No trudno. Mam nadzieje, ze nie bedzie gorzej niz bylo.
0
@MesQueUnClub96 Ja wszystko znam.
11
Kiedy myslisz, ze smieszniej byc nie moze na scene wchodzi Kukiz.
0
@MesQueUnClub96 Ale glazing robi.
0
@Colon W okularach mu sie wyswietla, taki head up display.
1
@Culer9002 A to nie zauwazylem.
2
Tak jak uwazam Brauna za erudyte, tak w swoich przemowieniach odskakuje od tematu bardziej niz pilka Lewemu.
3
Czas na Braun Show.
0
Ale, ze Walesa bez koszulki konsTYtucJA?
7
@tomek8756 Ocenianie kogos po wyrazie twarzy, pelny profesjonalizm i obiektywizm.
15
"bedziemy bronic mediow publicznych" hehehehe
0
Czekam na riposte Holowni, bo widze ze sie szykuje do tego :)