JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future "Inteligenty" - no niestety się nie łapię.
1
@tristan87 To liściaste, więc na pewno nie sosny. Obstawiałbym dęby.
1
@Colon cząstek musi być.
2
@MesQueUnClub_87 Duża pajda chleba razowego, masło osełkowe też, sałata, pomidor, camembert, dobra swojska szynka, jajko, przyprawy.
Edit: jeszcze sos cezar (najlepiej własnej roboty) i zielone oliwki.
0
@Emhyr Nie doczytalem, ze chodzilo o ofensywnych.
0
@kejdzi Thiago Silva, Roberto Carlos, Cafu, Juninho, Ze Roberto, Lucio.
0
@NeroTFP1 Daj znać jak się ukaże to kupię :)
2
@NeroTFP1 Super, że wróciłeś! Jak tam Twoja książka?
0
@Kidd Nie moja bajka zupełnie, ale dzięki za oznaczenie :)
0
Drogi @Colonie, jak nazywał się ten przeciwchorobowy drink na bazie whisky, bo czuję że go potrzebuję.
3
Warszawa dziś nie zaśnie, ludzie nie pójdą jutro do pracy.
1
Naprzód Polacy po 3 punkty!!!!11
7
@tomek8756 @VegetaPolska ucz sie.
2
@Albatros To za mecz z Czechami dalo sie go obronic?
6
@StefanBatory87 Ja mialem to szczescie, ze moja zona nie przywiazywala do pierscionka wielkiej wagi, wiec jedyne co musialem znac to rozmiar palca :)
0
@Albatros Jak ktos lubi jesc odgrzewane pierogi przez kilka miesiecy to mozna, jak najbardziej.
10
@LM10GOAT Podobno prowadzil go @Kapitan hawk.
2
@Ojciec5tkidzieci Trzeba tylko tego chciec i marzenia sie spelnia!
4
Nad Bałtykiem nie ma juz slabych druzyn.
(poza jedna)
1
Bylo o Suskim, to trzeba jeszcze koniecznie wrzucic to:
2
@tristan87 Pahars - Verpakovskis - alez to byl atak...
0
@Bernard777 Zwykli masochisci.
13
@Kapitan hawk Co poszlo nie tak? Wybor klubu, ktoremu kibicuja.
24
@DonMatteo901 Moze nie jest zbyt bystry, ale za to nie jest inteligentny.
0
@DonMatteo901 Dziwne, ze Salah sie nie zmiescil.
19
@Stinger_ Wybieram kompromitacje Ronaldo na Copa America i zwyciestwo Messiego na Euro.
0
@Herato Pomyslalem w pierwszej chwili o Breno z Bayernu, ale on mial problemy chyba juz po odejsciu z Monachium.
0
@BorzyKrzys Dlatego ja do Poznania wieczorem wpadam raz na miesiac max.
2
@Herato Adam Johnson
3
@mekston Poziom rynsztoka.