0

@Ojciec5tkidzieci
Maldini
Henry
Charlton
Iniesta
Beckenbauer

2

@LS Nie ma tu takich.

3

@tomek8756 Borek to nie jest jakas nalepka na kibel.

13

@Pedri16Future Patologia byla, jest i niestety bedzie.

Tyle dobrego, ze te najbardziej odmozdzone egzemplarze same na siebie kreca bata tymi filmikami.

2

@kynio302 Trytytka mu troche terkocze.

0

@Czajka90 Ech, no oby cos nastrzelali.

0

@Stoiczkow Razemki wyrzucone?

1

@Bykunn Dla kogo fatalny dla tego fatalny ;) Raz na rok mozna zjesc.

1

@Nazio_87 Zazwyczaj tylko dostepne w listopadzie sa, nawet w wlkp.

2

@DaPidejpi Zakupione i beda jedzone.

6

@Compadre Zobaczymy jakie beda odczucia na ostatnim kwietniowym treningu przed klasykiem. Ale panuje optymizm.

1

@ShawnC Ach ci skorumpowani lekarze na Islandii...

7

@Kidd Jaki trener taka organizacja, niestety.

1

@LS No prawda jest, ze typka ostro odkleilo i ktos go tam powinien mocno przywolac do porzadku.

2

@Kidd Najlepsze jest to, ze gosciowi wyszla pewnie pilka zycia, ktorej juz nie powtorzy, i to akurat z nami.

0

@FCB_dimiC Nie pomagaj mu, niech ta piekna chwila trwa.

10

@LS Technicznie rzecz biorac wydalil ich, tyle ze kominami.

4

@Bartas7VeB Tego podania na skrzydlo to R10 by sie nie powstydzil, cudo, na centymetry.

1

@Lionel_Messi10 Dobra, to kupuje Sake i Nketiaha - jak nie zagraja to bedzie na Ciebie ;)

0

@Lionel_Messi10 A Nketiah?

1

@barcelonaLM Chyba perm.

0

@Atlas Apsik! Ja tez.

0

Wiadomo, czy Saka i Odegaard zagraja jutro?

@Czajka90 i inni kibice the Gunners

3

@tristan87 Ona taka nie jest.

11

@Bocheno1 Dzisiaj?

2

@Emhyr Jesli to sie potwierdzi to wielkie oslabienie Totkow. Moze sie okazac, ze posypia sie jak domek z kart, tym bardziej ze teraz 2x czerwo jeszcze maja kluczowi obroncy.

5

@Sulimo Przynajmniej nie musi usuwac mozgu.

1

@Fenelon Kurde, czułem się jakbym robił OG LOC w GTA SA.

1

@Rewolucja123 Wielki Fati.

0

@Rewolucja123 Alez kot, po co my go oddalismy, dawac go do Barcelony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?