JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci
Maldini
Henry
Charlton
Iniesta
Beckenbauer
2
@LS Nie ma tu takich.
3
@tomek8756 Borek to nie jest jakas nalepka na kibel.
13
@Pedri16Future Patologia byla, jest i niestety bedzie.
Tyle dobrego, ze te najbardziej odmozdzone egzemplarze same na siebie kreca bata tymi filmikami.
2
@kynio302 Trytytka mu troche terkocze.
0
@Czajka90 Ech, no oby cos nastrzelali.
0
@Stoiczkow Razemki wyrzucone?
1
@Bykunn Dla kogo fatalny dla tego fatalny ;) Raz na rok mozna zjesc.
1
@Nazio_87 Zazwyczaj tylko dostepne w listopadzie sa, nawet w wlkp.
2
@DaPidejpi Zakupione i beda jedzone.
6
@Compadre Zobaczymy jakie beda odczucia na ostatnim kwietniowym treningu przed klasykiem. Ale panuje optymizm.
1
@ShawnC Ach ci skorumpowani lekarze na Islandii...
7
@Kidd Jaki trener taka organizacja, niestety.
1
@LS No prawda jest, ze typka ostro odkleilo i ktos go tam powinien mocno przywolac do porzadku.
2
@Kidd Najlepsze jest to, ze gosciowi wyszla pewnie pilka zycia, ktorej juz nie powtorzy, i to akurat z nami.
0
@FCB_dimiC Nie pomagaj mu, niech ta piekna chwila trwa.
10
@LS Technicznie rzecz biorac wydalil ich, tyle ze kominami.
4
@Bartas7VeB Tego podania na skrzydlo to R10 by sie nie powstydzil, cudo, na centymetry.
1
@Lionel_Messi10 Dobra, to kupuje Sake i Nketiaha - jak nie zagraja to bedzie na Ciebie ;)
0
@Lionel_Messi10 A Nketiah?
1
@barcelonaLM Chyba perm.
0
@Atlas Apsik! Ja tez.
0
Wiadomo, czy Saka i Odegaard zagraja jutro?
@Czajka90 i inni kibice the Gunners
3
@tristan87 Ona taka nie jest.
11
@Bocheno1 Dzisiaj?
2
@Emhyr Jesli to sie potwierdzi to wielkie oslabienie Totkow. Moze sie okazac, ze posypia sie jak domek z kart, tym bardziej ze teraz 2x czerwo jeszcze maja kluczowi obroncy.
5
@Sulimo Przynajmniej nie musi usuwac mozgu.
1
@Fenelon Kurde, czułem się jakbym robił OG LOC w GTA SA.
1
@Rewolucja123 Wielki Fati.
0
@Rewolucja123 Alez kot, po co my go oddalismy, dawac go do Barcelony!