0

@agaFCB W najgorszym razie spędzi chociaż dużo czasu na korcie.

2

@zodiak_10 Bycie konsekwentnym to klucz

1

@jacobFCB Nie ma czasu na nude u Ciebie ;)

7

@DLFCB Ale przeciez halloween... Ech te amerykanskie smutasy, nie potrafia sie bawic.

5

@barcelonaLM Przeraza liczba serduszek pod tym wpisem.

0

@Kengo Moze tylko nie wyprasowala.

9

@Khajio Jeszcze tylko dwoch wypadnie i zagra.

2

@Barcanajlepszyteam

"Moim zdaniem to też pokazuje charakter i mentalność zawodników. Nie jest tajemnicą, że poza Alcarazem wszyscy zdecydowanie odstają od BIG 3." -
jak tak dalej pojdzie to kariera Alcaraza skonczy sie nim sie na dobre rozwinie przez kontuzje, wiec tu uwazam, ze decyzja Sinnera jak najbardziej sluszna jezeli zalezy mu na grze na wysokim poziomie przez kolejne kilkanascie lat.

3

@Barcanajlepszyteam Mial praktycznie rozwalona nocke konczac mecz o 2:30. Na takim poziomie, przy takim natezeniu gier to jest porazka.

4

@takisobiektos To jest totalna porazka i kompromitacja organizatorow.

0

@zeko0 Ja pierdolę, jaki on jest piękny...

2

@bartoszplucinski Pedri będzie magikiem wtedy, gdy magicznie ucieknie lekarzom i fizjoterapeutom.

8

@Kuba_1 Zerka jakby chciał ją schrupać, dosłownie i w przenośni.

0

@arsenallondyn0 Takich już nie robią...

0

@Colon Przepiękna

1

@TR3YWAY Tak jest niestety ze wszystkimi produktami... Dymaja nas na dwa baty - cena i gramatura.

0

@Rust_Cohle U mnie praktycznie taka sama pomoc i atak tylko zamiast Diabyego mam Douglasa Luiza.

1

@Rust_Cohle Wjechala dzika karta i calkowita przebudowa skladu.

Haaland wylot, Darwin in.

2

@Sulimo Ciekaw jestem jak to gryzl.

3

@agaFCB ser, szynka, pieczarki, papryka, cebula, oliwki, salami

Edit: i jeszcze ser, ser i ser

0

@Stagiryta Oczywiscie, ze zadne z powyzszych.

2

@Emhyr Psyduck i Aerodactyl.

0

@David_Beckham Jesus straszna szklanka niestety.

4

@hayek hahaha ale zloto

3

@TR3YWAY #szokiniedowierzanie

0

@molibden A mnie na przyklad nie.

3

@LaLigaPD Ja bede ogladal z odtworzenia.

4

@Destroyer_of_Worlds Dla mnie Twoj komentarz moglby sie skonczyc na: Chcialbym, zebysmy z Realem wygrali ;)

6

@michal26 W punkt.

1

@jacobFCB Otóż to ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?