1

@jacobFCB Super, że bezpiecznie dojechałeś :) Również bardzo dziękuję za spotkanie i mam nadzieję, że niedługo będzie kolejna okazja żeby pogadać :)

1

@arsenallondyn0 Bardzo lubię :)

1

Duma rozpiera patrzac jak rodak z la Rambli niszczy przeciwnikow.

Widac skad czerpie wiedze.

1

@draxidox Laczne IQ tych wszyskich smiesznych sebkow pewnie nawet nie przekroczyloby trzycyfrowej wartosci.

0

@Nazio_87 Dawac meksykanska fale!

2

@Kgorecki2500 byle igla byla sterylna

0

@Emhyr Po ch w takim razie te emoty skoro nie wolno ich uzywac?

3

@abram3k Potwierdzam, jestem tym El classikiem.

3

@Bobo25 Idz gdzies z kumplami obejrzec albo zabarykaduj sie w domu zanim przyjda.

2

@Deviler w przypadku realu "jakos" moze nie wystarczyc.

1

@FcPortoFan1999 *Tallonem

0

@Tasde Tragedia, ja zostaje przy jedynce i nie zamierzam tego kupowac dopoki nie zostanie to jakos sensownie zoptymalizowane.

2

@macio_944 Cos czuje, ze niedlugo nadejdzie moment kiedy kupie w koncu te gre.

Tylko jeszcze musze zrobic cos z dziecmi na 2 miesiace.

2

@P33ck I nawet w repce nie zagral ani razu.

7

@P33ck Fajnie bedzie ich widziec z powrotem w PL :)

Swoja droga Maresca niezle sobie radzil w Sevilli jako pilkarz.

1

@michal26 Tak jak piszesz, w dwumeczu kazdy z tych rywali teoretycznie do ogrania choc mimo wszystko kazdy z nich jest niewygodny.

16

@Przemek2323 "mnie to nie dotyczy, bo ja zawsze tankuje za 100 zlotych"

2

@escarabajo u mnie tez :)

2

@escarabajo i miód :)

13

@Deviler Lewy dostanie lokiec w plecy i bedzie koniec.

A Gil Manzano bedzie akurat wydmuchiwal nos i nie zauwazy.

1

@DaPidejpi No wiem, ze nie lubi, ale mysle, ze z Cancelo na skrzydle dobrze by to chodzilo.

1

@against_modern_football Bo w Szwajcarii jest zupelnie inna mentalnosc spoleczenstwa.

1

@DaPidejpi Tak mysle, ze on by w mogl w pelni pokazac swoje mozliwosci grajac na prawym skrzydle w 4 3 3 - wtedy Kounde na prawej obronie i jest bajka.

5

@pioz123 Ja tam bym wpadl do Was :)

0

Wiadomo co z Felixem? Czy zmiana z ostrożności?

4

@draxidox Teraz wlosy krotsze, ale jakby ciezsze...

2

@Barca1922 Nie moge czytac takich rzeczy...

2

@kuz Akurat wypowiadal sie o Lechu i nawet mial racje, ze byl lepszym prezydentem od Andrzeja.

0

@Colon Taktyczny

14

@Firestone Dzieciak w trakcie calego wywiadu nikogo nie obrazil, wiec i tak wypadl lepiej niz 90% LR.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?