JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Czy ktoś mógłby przybliżyć sylwetkę Pratto? Z tego co patrzę w Wikipedii to statystyki ma dość solidne, ale nigdy wcześniej o nim nie słyszałem.
3
Właściwie to Marca ma dużo racji, ostatnimi czasy co raz trudniej jest się przebić wychowankom do pierwszego zespołu, chociaż coś czuję, że niedługo nadejdzie fala nowych diamentów (mam tu na myśli głównie Alene, Cardone i Mujicę).
15
Nie.
0
W Barcelonie za dużo nie pogra, a jest w takim wieku, że regularne występy są niezbędne dla dalszego rozwoju. Zobaczymy, co wybierze.
1
Jeden z wielu przykładów, dla których warto wierzyć w cuda.
8
W sumie jakby poszedł na wypożyczenie to byłoby dobre rozwiązanie dla obydwu stron.
0
Wilfried Bony w Stoke
http://www.transfermarkt.co.uk/stoke-announce-loan-signing-of-manchester-city-striker-bony/view/news/248597
2
Nie przeszkadza mi to :)
23
Autentycznie lubię gościa - skromny, pracowity, wszechstronny - wzór piłkarza.
1
Camara przecież poszedł do Girony.
0
Zaza w West Hamie, Joao Mario w Interze, Mustafi oficjalnie w Arsenalu.
0
Nie ma to jak przyczepić się jednego transferu, zwłaszcza, że Alcacer i tak jest dużo młodszy niż średnia zespołu.
13
Ostatnio niestety sporo chorował, ale miejmy nadzieję, że jeszcze zagra w niejednym filmie.
0
Ja bym go chętnie zobaczył jeszcze w naszym zespole. Zawsze wydawało mi się, że jego ogromny potencjał nie jest w pełni wykorzystywany.
0
A dla mnie kwota ta jest jak najbardziej optymalna, bo sam wiek nie może być wyznacznikiem ceny zawodnika, trzeba jeszcze prezentować odpowiednie umiejętności, a Munir nie jest jakimś talentem na skalę światową żeby wołać za niego 40 mln EUR.
0
Mam nadzieję, że coś pozostanie z tej Islandii bo w przyszłym roku planuję się tam wybrać.
17
Hehehe, wystarczył jeden transfer żeby niektórzy zapomnieli o tym jakich klasowych zawodników udało się sprowadzić Zarządowi w tym sezonie, żałosne.
0
Powodzenia, wielu sukcesów życzę.
1
Nie zdziwiłbym się jakby w ten sposób Abramović prał brudy.
5
Żartowniś z Ciebie :)
1
Ja byłem właśnie w narożniku za bramką i było super zwłaszcza jak piłkarze podbiegli podziękować, tylko że niestety płyta jest oddzielona fosą od trybun (byłem na Parc des Princes w Paryżu)
4
Jedynym problemem wydaje się być nadmiar bogactwa. Naprawdę nie wiem, jak Lucho to wszystko poukłada żeby wszyscy byli zadowoleni, ale jeśli mu się to uda to będzie majstersztyk.
1
Na LM zawsze są większe emocje, lepsza oprawa - byłem, widziałem, polecam :)
10
Najlepszy (polecam wyciszyć dźwięk)
2
Na Celtic raczej wyjdzie mocniejszy skład, poza tym mecz z Alaves będzie pierwszym po przerwie reprezentacyjnej i może się tak zdarzyć (odpukać) że ktoś z kluczowych zawodników złapie kontuzję. Btw, dobry awatar ;)
0
Sevilla wyżej od Arsenalu? Nice.
30
Audi R8 z silnikiem V10.
0
Szkoda mi go, przez kontuzje stracił najlepszy okres swojej kariery, a pamiętam jeszcze jak był przymierzany do Barcy przed kupnem Alexisa.
1
Powiadasz, że "kadra stała się absurdalnie szeroką kadrom" ? ;) Dobrze, że dalsza część Twojego posta ma więcej sensu :)
0
Chodziło mi o stosunek ilości do jakości - wiadomo że Suarez i Rakitić to były genialne transfery, ale w tym okienku takich transferów mamy dwa razy więcej :)