JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myślę, że w Heroes III rozegrałem spokojnie koło tysiąca godzin i wciąż liczba ta leci w górę :)
2
Jak to nieuzasadniony? Przecież wpuszcza bramki z 50 metrów i robi szopki w mediach ;)
1
Alcacer - jeżeli rzeczywiście przejdzie. Jeśli nie to wtedy Munir mógłby zostać.
1
Jakby tyle za niego dali, to by był świetny interes.
2
Ile razy? Jeden, chociaż to wciąż więcej niż liczba sensownych komentarzy napisanych tutaj przez Ciebie.
2
Na tej stronie ceny są zazwyczaj mocno zawyżone, a bilety dostaje się bardzo krótko przed wydarzeniem. Ogólnie nie polecam tej strony, raz zamawiałem tam bilety na koncert z ponad półrocznym wyprzedzeniem, a dostałem je dzień przez koncertem, a teraz czekam już od pół roku na bilet na kolejny koncert.
21
Ja byłbym za dobrą piłką, czyli na pewno nie za Legią.
1
Dramat jak dramat, ja bym to bardziej nazwał kompromitacją skoro faworyt do medalu nie potrafi przebrnąć kwalifikacji.
4
Fajdek lubi to.
3
Widzę, że użytkownikowi BarcaInfo wyrosła konkurencja ;) Ale to dobrze, im więcej ciekawych newsów tym lepiej.
5
Ja podtrzymuję swoje zdanie, że Munir jest przeciętny i czekam na to, co pokaże w sezonie w tym czy innym klubie.
2
A co jest tutaj szopką? To, że powiedział, że odejdzie jak nie dostanie więcej szans na grę? No chyba normalne, że zdrowo myślący sportowiec w idealnym dla niego wieku nie chce kisić się na ławce. Szopką byłoby, gdyby żalił się, ze LE nie daje mu wystarczająco dużo szans na grę.
3
Piszesz o szopce, a żadnej szopki tu nie ma. Wyolbrzymiasz błahostki.
3
właśnie nie widzę nigdzie tam.
Znalazłem :)
1
Masz może link do tego półfinału na 200m bo niestety nie dałem rady obejrzeć.
3
No i gdzie tu jakieś żale? Młody ambitny chłopak chce grać więcej i tyle. Nie widzę tutaj żadnego strojenia fochów.
1
Ale czemu chcesz odejść?
4
Serio wierzysz w jakieś bzdury wymyślone przez brukowce? Myślałem, że nikt już się na to nie nabiera.
2
No i co w tym dziwnego, że młody bramkarz chce grać więcej meczów? To powinno świadczyć na jego korzyść, bo jest ambitny i nie chce tylko grzać ławy i grać sporadycznie w LM.
10
Co wy macie z tymi fochami Ter Stegena?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Danka ma 29 lat? Staro wygląda, coś źle się prowadzi.
1
Ale drogi, a wysoki napastnik na ławce by się przydał ;)
3
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wydanie jednej gry wspólnie przez Fifę i Konami, nawet gdyby kosztowała te 500 złotych to myślę, że warto byłoby ją kupić.
2
Szkoda, gdyby nie ta akcja z Alcacerem to może by do nas przeszedł.
2
Trafione w punkt z tą bojanizacją chociaż za Munirem nie przepadam.
1
może postawię z dwie dyszki chociaż skoro tak to wygląda, do tego jakiś mecz eliminacji LM i może się złoży jakiś fajny kurs.
1
Zawsze trzeba sprawdzić, czy wszystko odbyło się zgodnie z procedurami, ale faktem jest, że za dużo jest pobłażania wobec kryminalistów.
1
Bardzo słuszna kara za idiotyczny czyn, a 5 lat i tak pewnie nie dostaną bo to zapewne byłby maksymalny wymiar kary, a pewnie jak zwykle znajdą się okoliczności łagodzące.
A co do policjanta to nie ma co przedwcześnie gdybać, wcale nie musi ponieść kary tym bardziej, że z tego co czytałem, to cała akcja przebiegła zgodnie z procedurami.
0
Ile skoczył?