JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego w takiej sytuacji szuka się innego źródła potwierdzającego, że informacje które znalazłeś na wiki są prawdziwe ;)
8
Kwestia wyciągania wniosków z informacji tam zawartych. Jeśli umie się z tej strony korzystać (czyli nie traktować jej jako wyroczni tylko jako pomoc przy szukaniu informacji) to stanowi ona naprawdę pożyteczne narzędzie w codziennym życiu.
0
Dziwne, u mnie nie działa.
0
Nie wiem co się stało, ale przestała działać strona Wikipedii. Oby to nie był koniec tej wspaniałej witryny.
1
A mi się podoba hymn Legii, piękna piosenka Czesława Niemena "Sen o Warszawie".
0
Dokładnie tak jak piszesz.
3
* Z zastrzeżeniem, że nie dotyczy to Realu, PSG i City.
4
Myślę, że w tym mógł maczać palce Watykan, do spółki z Obamą i izraelskim Mossadem, a cały spisek ma na celu psychiczne zastraszenie piłkarzy Barcelony i obniżenie ich morale, przez co nie będą w stanie osiągać tylu sukcesów w Europie.
2
To jest zwykłe ranking najlepszych strzelców, asystentów i bramkarzy. Akurat to jedna z niewielu interesujących pozycji na stronie Realu.
0
Dzięki, ale z tego co widzę, to niestety tylko ukraińskie media o tym piszą, więc pewnie jest to mało realny.
0
Nie mogę wchodzić tutaj na twittera niestety, kim jest ten Alex Sereda?
4
Wow, ależ to by było ciekawe wzmocnienie. Doświadczony, dobry technicznie prawy obrońca i to za darmo. Trochę jak transfer Thurama. Gdzie znalazłaś tę informację?
2
I tak w ostatnich latach Serie A zaczyna powoli odbijać od dna, silne włoskie marki znowu zaczynają się liczyć w Europie (Napoli, Roma i oczywiście Juve) więc niedługo może znów kluby z Mediolanu będą straszyć rywali w LM.
0
Ja mam nadzieję, że Inter w końcu coś pokaże, bo zrobił naprawdę ciekawe transfery i liczę, że będzie bił się o podium w lidze.
0
Faktycznie, teraz dopiero zobaczyłem, że Alcacer ma oficjalnie przypisany nr 17
1
Arda w drugiej linii dużo traci, najbardziej efektywny jest na skrzydle.
0
Trochę to przypomina casus Grosickiego, chociaż tam, zdaje się, zadecydowały kwestie finansowe.
1
Z tego co patrzyłem na Transfermarkcie to został w Zenicie, ale szczegółów nie znam.
1
Zabawny post to i pożartować chciałem ;)
4
Za to Krychowiak to ma rozegranie na poziomie Busquetsa... Jedyne w czym Krychowiak jest lepszy to odbiór piłki i umiejętność gry ciałem, nie potrafi grać do przodu, a Matuidi a zwłaszcza Rabiot robią to doskonale.
2
26 to numer, jego wartość to 25 mln EUR.
2
Ależ wartość Sergiego Roberto poszła w górę :) Mam nadzieję, że nasz wielozadaniowiec w dalszym ciągu będzie się tak rozwijać.
51
Hamulce w rowerze puściły? ;)
3
Z Rabiotem też, jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia we Francji.
0
To już w ogóle niezła masakra :)
1
Technikum też dobra rzecz, za moich czasów było trochę niedoceniane.
0
A co będziesz robił?
0
Nie do końca to miałem na myśli.
0
Pamiętam, że kiedyś w Pesie 6 spędziłem dobrych kilka godzin na ręcznym zmienianiu zawodników :)
0
Poświęć jedną nockę, wejdź na transfermarkt i pozmieniaj ręcznie :)