JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ch a nie spalony...
0
Polecam drogi na Mazurach, sporo fajnych zakrętów i co najważniejsze równa nawierzchnia :)
5
No to się nastałeś, ale warto było! Czekam na relację pomeczową z wrażeń ze stadionu :)
0
A to dopiero pierwsza połowa minęła
0
Pewnie większość z pozostałych uzyskała brytyjskie obywatelstwo.
12
Ależ bramka Hendersona, coś pięknego!
0
Co zrobił Ivanović bo akurat wyszedłem na chwilę
22
A ja liczę na The Reds :)
1
Ja w sumie trochę polubiłem Chelsea po przyjściu Conte. Przyszli ciekawi zawodnicy (Batshuayi, Kante), chociaż wciąż nie darzę tego klubu zbytnią sympatią.
3
No i świetnie :)
3
Ooo, wróciłaś :)
1
Biedny Cris...
2
Bramka Iniesty zdecydowanie najładniejsza, na drugim miejscu wybrałbym wolny Ronaldo.
11
"Katalończyk nie rzuca rękawicy" - chyba bardziej pasowałoby nie rzuca ręcznika, albo nie składa broni bo nie rzuca rękawicy to by znaczyło, że nie rzuca wyzwania, a raczej nie o to Tobie chodziło, Majerr :)
1
Ależ pięknie! Oby tak dalej BvB
1
Jak dla mnie jest wolny, ale za to ma wiele innych zalet.
2
Nikt nie każe Ci się przestać udzielać na forum, po prostu napisałeś głupotę a inni Ci to wytknęli :)
2
Ja tam jednak zaufam Lucho, w końcu parę pucharów zdobył.
2
Solidnie, aczkolwiek bez fajerwerków - podobała mi się u niego dobra gra z klepki i zanotował kilka odbiorów. Jedyny minus to że jest trochę wolny, ale w sumie przy jego warunkach fizycznych to normalne
1
napisałem :)
1
Iniesta jest po kontuzji dlatego wydaje mi się, że jest to obecnie najbardziej optymalny skład.
8
1.Ter Stegen
3.Piqué
4.Rakitic
5.Sergio
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar
18.Jordi Alba
20.S.Roberto
21.A.Gomes
23.Umtiti
Ławka rezerwowych:
13.Cillessen
7.Arda
8.A.Iniesta
12.Rafinha
14.Mascherano
17.Paco Alcácer
19.Digne
9
Czyli VW Golf jest lepszy od np. BMW serii 7, bo sprzedaż jest większa? Idź mi z taką logiką. Grałem w obydwie gry i każda z nich ma swoje plusy i minusy (po stronie Fify niewątpliwym plusem jest cała otoczka, rozbudowany tryb kariery, mnogość lig i zespołów natomiast w PES-ie mocną stroną jest silnik gry).
0
Ciebie.
1
Dzięki, może w tym roku też będą.
0
Czy skróty spotkań LM będą dostępne na jakimś ogólnodostępnym kanale?
103
Ja wybieram Barca - Celtic.
1
obawiałbym się o Bayer, ewentualnie o Juve. Daj BvB zamiast Bayeru lepiej.
0
Mam jeszcze Kane'a, ale jego chyba też zostawię.
1
A ja go sprzedałem dwie kolejki temu... Chyba ściągnę go z powrotem za Ibrę.