JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Genialne okienko, najlepsze w ostatnich latach patrząc na ilość i jakość zawodników jacy do nas przeszli.
1
Zupełnie jakbym oglądał Eto'o.
0
Taki mam system, zazwyczaj się sprawdza, pozostałe mecze weszły i zostałaby tylko Barca.
0
Dobry początek sezonu mieli dlatego dobry kurs był.
0
26.08.2016 20:30:00
Bundesliga FC Bayern Monachium - Werder Brema Handicap 0:1 Bayern Bayern 1.30
27.08.2016 15:30:00
Bundesliga Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 1X2 Dortmund Dortmund 1.36
27.08.2016 16:00:00
Premier League FC Chelsea - Burnley 1X2 Chelsea Chelsea 1.25
27.08.2016 18:30:00
Premier League Hull City - Manchester United 1X2 Man Utd Man Utd 1.45
28.08.2016 12:30:00
Eredivisie PSV Eindhoven - Groningen 1X2 Eindhoven ? 1.19
28.08.2016 20:15:00
Primera Division Athletic Club - FC Barcelona 1X2 Barca ? 1.50
114 do wygrania z 20
1
80 minuta meczu PSV z Groningen i wciąż wynik 0:0, pomimo że PSV gra od 35 minuty z przewagą jednego zawodnika, a w 45 minucie De Jong nie strzelił karnego... Słabo widzę mój kupon.
2
Bardzo ładnie zaorane.
0
Torino Bologna wtopi.
1
Za młodu na 60 miałem nieco powyżej 8 sekund, ale na 100 metrów nie biegałem. Niezłe wyniki miałem w skoku w dal, bo na jednych zawodach praktycznie bez większego przygotowania i bez klasycznego lądowania skoczyłem 5,82 i przegrałem I miejsce o 13 cm...
169
6,50 bo biegłem na skróty.
24
W City będzie podstawowym bramkarzem.
0
Ile strzelił wtedy?
0
Nie, wszystkie 3 boosty mogą być użyte raz na kolejkę.
0
A to nie było tak, że te pierwsze 5 pucharów zdobytych było w okresie, w którym Liga Mistrzów rozgrywana była w formule Pucharu Miast Targowych?
0
To Ci tylko nabije punkty w kolejce, w której to zagrałeś (czyli w 1. kolejce). Nic nie musisz zmieniać ;)
0
Chyba wysnuwasz zbyt daleko idące wnioski z wypowiedzi qwerty ;)
8
Logika godna mistrza.
0
Gumbau dostawał szansę w zeszłym sezonie i nic specjalnego nie pokazał.
1
Nigdy nie rozumiałem sensu tworzenia wielu kont przez jednego użytkownika :)
2
Ale na tę szansę trzeba sobie najpierw zasłużyć dobrą grą.
9
Nie każdy jest Sergim Roberto.
2
Gdzie się podział ten komentarz Rey Ramosa? Człowiek płodzi długi komentarz a tu myk, i nie ma komu odpowiedzieć... Chyba zacznę kopiować posty przed ich wysłaniem.
0
Paco przyjdzie, już zakomunikował, że chce odejść do Barcelony, więc to tylko kwestia dni.
0
Munir pójdzie na wypożyczenie do Celty, a Paco do klasowy perspektywiczny zawodnik dlatego się grzeją :)
7
hehe :)
1
Dzięki Olu :) Widziałem, że miał świetne statystyki w Segunda Division bodajże w Cordobie i ciekaw jestem jak spisze się w Depor :)
1
"Widzimy także zapowiedź meczu Betisu z Deportivo, w którym Florin zagra w miejsce odchodzącego do Arsenalu Lucasa" - Chodzi o Florina Andone, który grał dla Rumunii na Euro?
1
A więc:
Monitor działa!
Okazało się, że był jakiś problem ze sterownikami, uruchomiłem system w trybie awaryjnym, odinstalowałem sterowniki i teraz wszystko działa, teraz tylko muszę ściągnąć aktualne sterowniki :) Ktoś zna może jakąś dobrą stronę skąd mogę je ściągnąć? Karta graficzna to Radeon 9600.
6
Nikt go z klubu nie wyganiał ;)
0
Oby zrealizowano wszystkie te transfery ;)