45

Genialne okienko, najlepsze w ostatnich latach patrząc na ilość i jakość zawodników jacy do nas przeszli.

1

Zupełnie jakbym oglądał Eto'o.

0

Taki mam system, zazwyczaj się sprawdza, pozostałe mecze weszły i zostałaby tylko Barca.

0

Dobry początek sezonu mieli dlatego dobry kurs był.

0

26.08.2016 20:30:00

Bundesliga FC Bayern Monachium - Werder Brema Handicap 0:1 Bayern Bayern 1.30
27.08.2016 15:30:00

Bundesliga Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 1X2 Dortmund Dortmund 1.36
27.08.2016 16:00:00

Premier League FC Chelsea - Burnley 1X2 Chelsea Chelsea 1.25
27.08.2016 18:30:00

Premier League Hull City - Manchester United 1X2 Man Utd Man Utd 1.45
28.08.2016 12:30:00

Eredivisie PSV Eindhoven - Groningen 1X2 Eindhoven ? 1.19
28.08.2016 20:15:00

Primera Division Athletic Club - FC Barcelona 1X2 Barca ? 1.50

114 do wygrania z 20

1

80 minuta meczu PSV z Groningen i wciąż wynik 0:0, pomimo że PSV gra od 35 minuty z przewagą jednego zawodnika, a w 45 minucie De Jong nie strzelił karnego... Słabo widzę mój kupon.

2

Bardzo ładnie zaorane.

0

Torino Bologna wtopi.

1

Za młodu na 60 miałem nieco powyżej 8 sekund, ale na 100 metrów nie biegałem. Niezłe wyniki miałem w skoku w dal, bo na jednych zawodach praktycznie bez większego przygotowania i bez klasycznego lądowania skoczyłem 5,82 i przegrałem I miejsce o 13 cm...

169

6,50 bo biegłem na skróty.

24

W City będzie podstawowym bramkarzem.

0

Ile strzelił wtedy?

0

Nie, wszystkie 3 boosty mogą być użyte raz na kolejkę.

0

A to nie było tak, że te pierwsze 5 pucharów zdobytych było w okresie, w którym Liga Mistrzów rozgrywana była w formule Pucharu Miast Targowych?

0

To Ci tylko nabije punkty w kolejce, w której to zagrałeś (czyli w 1. kolejce). Nic nie musisz zmieniać ;)

0

Chyba wysnuwasz zbyt daleko idące wnioski z wypowiedzi qwerty ;)

8

Logika godna mistrza.

0

Gumbau dostawał szansę w zeszłym sezonie i nic specjalnego nie pokazał.

1

Nigdy nie rozumiałem sensu tworzenia wielu kont przez jednego użytkownika :)

2

Ale na tę szansę trzeba sobie najpierw zasłużyć dobrą grą.

9

Nie każdy jest Sergim Roberto.

2

Gdzie się podział ten komentarz Rey Ramosa? Człowiek płodzi długi komentarz a tu myk, i nie ma komu odpowiedzieć... Chyba zacznę kopiować posty przed ich wysłaniem.

0

Paco przyjdzie, już zakomunikował, że chce odejść do Barcelony, więc to tylko kwestia dni.

0

Munir pójdzie na wypożyczenie do Celty, a Paco do klasowy perspektywiczny zawodnik dlatego się grzeją :)

7

hehe :)

1

Dzięki Olu :) Widziałem, że miał świetne statystyki w Segunda Division bodajże w Cordobie i ciekaw jestem jak spisze się w Depor :)

1

"Widzimy także zapowiedź meczu Betisu z Deportivo, w którym Florin zagra w miejsce odchodzącego do Arsenalu Lucasa" - Chodzi o Florina Andone, który grał dla Rumunii na Euro?

1

A więc:
Monitor działa!

Okazało się, że był jakiś problem ze sterownikami, uruchomiłem system w trybie awaryjnym, odinstalowałem sterowniki i teraz wszystko działa, teraz tylko muszę ściągnąć aktualne sterowniki :) Ktoś zna może jakąś dobrą stronę skąd mogę je ściągnąć? Karta graficzna to Radeon 9600.

6

Nikt go z klubu nie wyganiał ;)

0

Oby zrealizowano wszystkie te transfery ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?