1

Ale o jakim piachu Ty mówisz? Raz w całym meczu się poślizgnął, a poza tym miał szereg dobrych interwencji. Czemu się nie mówi o tym, że to Pique był głównym winowajcą bramki przepuszczając piłkę.

9

I co, myślisz że taki mega kocur będzie chciał grzać ławę? To już nawet Gameiro nie chciał być zmiennikiem...

0

kurde akurat przycięło i nie widziałem... Jak strzelił?

1

Bylejakość ;)

0

A z kim teraz będą grali w lidze?

0

Heh, urzekło to zbyt dużo powiedziane, po prostu lubię kilku piłkarzy, którzy tam grają (Allen, Imbula, Afellay, Diouf i Arnautović) ;) Kiedyś byli dla mnie uosobieniem siermiężności, ale właśnie dzięki niezłym wynikom w zeszłym sezonie trochę zmieniłem o nich zdanie.

0

Jakoś trochę ich polubiłem pod koniec zeszłego sezonu :)

I przeszła tam para ciekawych piłkarzy: Allen i Imbula.

0

Właśnie ostatnio sprawdzałem tabelę BPL i sobie pomyślałem: "biedna Neysi" ;)

0

Pamiętaj, że Bojan już zagrał w oficjalnym meczu dla seniorskiej reprezentacji Hiszpanii i FIFA raczej nie wyrazi zgody na jego grę dla Serbii.

A co do Stoke, to jestem zaskoczony tak słabym początkiem w ich wykonaniu, liczyłem, że Shaqiri rozrusza towarzystwo i będą seryjnie punktować, a tu lipa.

8

Może masz coś na twarzy.

2

Mów za siebie.

1

Dokładnie, kiedyś, kiedy jeszcze nie było takich efektów specjalnych i komputerowych podstawą dobrego filmu była fabuła, gra aktorska i ścieżka dźwiękowa. Teraz większą wagę przykłada się do efektów specjalnych (mowa o filmach akcji).

1

100% racji.

1

Helikopter w Ogniu (Black Hawk Down) to arcydzieło, do tego genialna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Hansa Zimmera, nawet mam ją na kompie. Też muszę sobie obejrzeć jeszcze raz :)

2

Pewnie Cię nie zaskoczę, ale może "Wielka Ucieczka" i "Tylko dla Orłów" (polecam książkę!) - stare klasyki :)

0

Wielka szkoda, liczyłem na jego występ od pierwszej minuty w parze z Pique.

3

Z pewnością, Arsenalowi na pewno przyda się taki as prawej obrony jak Vidal.

1

Bazując na swoim doświadczeniu i wynikach Pucharu Anglii w zeszłym sezonie to bałbym się w ogóle obstawiać te mecze, bo bywa w nich bardzo dużo niespodzianek, ale jak już chcesz potracić pieniążki to chociaż wywal Chelsea, zawsze jakaś szansa że może kupon wejdzie.

0

Gdyby się tak nie woził długo z piłką nie narażałby się na tyle fauli.

14

http://fangol.pl/view/180786/dziwna-reakcja-ramosa?scor - Ramosa tak zabolała ręka po strzale, że przyłożył twarz do ręki ;)

3

Genialna rywalizacja pomiędzy wielkimi sportowcami: kiedyś był Prost i Senna, teraz mamy Messiego i Ronaldo - oby to trwało jak najdłużej!

0

No właśnie u mnie się zrobiły nagle bladoniebieskie

1

Czy tylko ja widzę nicki wszystkich użytkowników na niebiesko?

1

RAFINHAZO!

0

W jednej czy dwóch sytuacjach niepotrzebnie wychodził. Reszta ok.

0

Za dużo wychodzi niepotrzebnie do piłek

0

Lubię styl gry Stegena ale dzisiaj to trochę przegina pałę.

0

Podanie Messiego z jednego kroku do Suareza... cud, miód i orzeszki.

0

patrz na prv ;)

1

A już psioczyłem na Suareza, że nie podał do Neya wcześniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?