JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale o jakim piachu Ty mówisz? Raz w całym meczu się poślizgnął, a poza tym miał szereg dobrych interwencji. Czemu się nie mówi o tym, że to Pique był głównym winowajcą bramki przepuszczając piłkę.
9
I co, myślisz że taki mega kocur będzie chciał grzać ławę? To już nawet Gameiro nie chciał być zmiennikiem...
0
kurde akurat przycięło i nie widziałem... Jak strzelił?
1
Bylejakość ;)
0
A z kim teraz będą grali w lidze?
0
Heh, urzekło to zbyt dużo powiedziane, po prostu lubię kilku piłkarzy, którzy tam grają (Allen, Imbula, Afellay, Diouf i Arnautović) ;) Kiedyś byli dla mnie uosobieniem siermiężności, ale właśnie dzięki niezłym wynikom w zeszłym sezonie trochę zmieniłem o nich zdanie.
0
Jakoś trochę ich polubiłem pod koniec zeszłego sezonu :)
I przeszła tam para ciekawych piłkarzy: Allen i Imbula.
0
Właśnie ostatnio sprawdzałem tabelę BPL i sobie pomyślałem: "biedna Neysi" ;)
0
Pamiętaj, że Bojan już zagrał w oficjalnym meczu dla seniorskiej reprezentacji Hiszpanii i FIFA raczej nie wyrazi zgody na jego grę dla Serbii.
A co do Stoke, to jestem zaskoczony tak słabym początkiem w ich wykonaniu, liczyłem, że Shaqiri rozrusza towarzystwo i będą seryjnie punktować, a tu lipa.
8
Może masz coś na twarzy.
2
Mów za siebie.
1
Dokładnie, kiedyś, kiedy jeszcze nie było takich efektów specjalnych i komputerowych podstawą dobrego filmu była fabuła, gra aktorska i ścieżka dźwiękowa. Teraz większą wagę przykłada się do efektów specjalnych (mowa o filmach akcji).
1
100% racji.
1
Helikopter w Ogniu (Black Hawk Down) to arcydzieło, do tego genialna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Hansa Zimmera, nawet mam ją na kompie. Też muszę sobie obejrzeć jeszcze raz :)
2
Pewnie Cię nie zaskoczę, ale może "Wielka Ucieczka" i "Tylko dla Orłów" (polecam książkę!) - stare klasyki :)
0
Wielka szkoda, liczyłem na jego występ od pierwszej minuty w parze z Pique.
3
Z pewnością, Arsenalowi na pewno przyda się taki as prawej obrony jak Vidal.
1
Bazując na swoim doświadczeniu i wynikach Pucharu Anglii w zeszłym sezonie to bałbym się w ogóle obstawiać te mecze, bo bywa w nich bardzo dużo niespodzianek, ale jak już chcesz potracić pieniążki to chociaż wywal Chelsea, zawsze jakaś szansa że może kupon wejdzie.
0
Gdyby się tak nie woził długo z piłką nie narażałby się na tyle fauli.
14
http://fangol.pl/view/180786/dziwna-reakcja-ramosa?scor - Ramosa tak zabolała ręka po strzale, że przyłożył twarz do ręki ;)
3
Genialna rywalizacja pomiędzy wielkimi sportowcami: kiedyś był Prost i Senna, teraz mamy Messiego i Ronaldo - oby to trwało jak najdłużej!
0
No właśnie u mnie się zrobiły nagle bladoniebieskie
1
Czy tylko ja widzę nicki wszystkich użytkowników na niebiesko?
1
RAFINHAZO!
0
W jednej czy dwóch sytuacjach niepotrzebnie wychodził. Reszta ok.
0
Za dużo wychodzi niepotrzebnie do piłek
0
Lubię styl gry Stegena ale dzisiaj to trochę przegina pałę.
0
Podanie Messiego z jednego kroku do Suareza... cud, miód i orzeszki.
0
patrz na prv ;)
1
A już psioczyłem na Suareza, że nie podał do Neya wcześniej