0

W takim razie widzę tam Rafinhę albo Ardę.

0

Niby tak, w sumie nie pomyślałem o tym.

4

Szczerze mówiąc to wolałbym przesunąć Messiego do pomocy a na skrzydle postawiłbym na Rafinhę, który ostatnio zaczął strzelać.

1

Ingolstadt - BVB, ARSENAL - Middlesborough, Valencia - BARCA (handi), LIVERPOOL -wba, PORTO -Arouca

0

Dołączam się do pytania. Co prawda jeśli chodzi o Civilization to grałem tylko w drugą część, ale spędziłem przy tej grze długie godziny i wciąż jeszcze czasem pogrywam :)

4

Fajna marynarka.

3

Ale bym się śmiał gdyby Messi szybciej dobił do setki niż Ronaldo :)

0

A jak teraz wygląda liczba bramek Messiego i Ronaldo w LM? Ile mają bo już się trochę pogubiłem w tym ;)

48

Umtiti to jest fenomen, genialnie czyta grę i wyprowadza piłkę. Jestem pod wielkim wrażeniem jego gry. Zdecydowanie najlepszy transfer minionego lata.

0

Już wszystko mam, dzięki jeszcze raz :)

0

kurczę a co tam trzeba później kliknąć bo nie za bardzo ogarniam :( Napisz może do mnie na priv żeby tu nie zaśmiecać

0

Dobrze widzę, że tam 3 dni dostępu kosztuje tylko 5 złotych?

2

Dzięki, Informatorze ;)

2

Zna ktoś stronę, na której za płatność przelewem bądź smsem można jednorazowo obejrzeć mecz Barcy?

0

Polecam obstawianie w Internecie, u zagranicznych bukmacherów, ponieważ są tam wyższe kursy nie płaci się podatku tak jak w przypadku polskich bukmacherów.

0

Wygląda na to, że Nasri dobrze się wpasował w drużynę Sevilli.

0

Powinno wejść, chociaż Atleti nie będzie miało łatwo w rosyjskim mrozie.

0

na bwinie jest ponad 60

1

Sama LM może siądzie.

2

po pierwsze za dużo meczów, po drugie PAOK i Szachtar pewnie wtopią

0

Podeśle ktoś na priv linka do meczu Liv - Utd bo u mnie niestety tnie transmisja...

6

Przypuszczam, że organy ścigania mogłyby się dopatrzyć w takim działaniu znamion korupcji.

0

Powinno wejść

1

Może jeszcze Maldini do tego?

0

Zapewne za Lichsteinera.

0

A ja mam nadzieję na 2:1 dla Liverpoolu i honorowe trafienie Pogby bo mam go w Fantasy Premier League ;)

0

Kojarzy ktoś może gifa z grubą kobietą jedzącą coś rozmawiającą przez telefon i pokazującą okejkę?

1

A jak ma wyglądać stadion w Łodzi jak nie smutno?

3

Hehe, no to było dobre :)

3

Paco miał totalnego pecha, jeszcze nie widziałem chyba żeby ktoś miał tak pechowy występ jak on, mógł strzelić spokojnie 3 bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?