JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wiesz to z autopsji? ;)
1
no to jeszcze lepiej
0
Dobra edycja ;)
6
Większość Latynosek jest zrobiona (zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej) i do tego mają silne tendencje do tycia, ale co kto lubi.
2
A 27 marca w Warszawie wystąpi Sting.
Bilety od 350 PLN w sprzedaży od 21 listopada.
http://www.koncertomania.pl/koncert/816511/sting-warszawa-27-03-2017.html
18
Tak, z pewnością to artykuł na zamówienie Messiego, który chętnie współpracuje z madrycką gazetą pozwalając podkopywać morale drużyny przed GD.
Żałosna prowokacja. Już samo słowo "wydoić" pokazuje Twoje nastawienie do Argentyńczyka.
0
Dobra plota z Messim.
6
A przecież jeszcze był Kaka ;)
0
Oby Rafa dotrwał do mundialu w Rosji, gorąco mu tego życzę.
0
Sam robię w tej branży, dlatego dobrze wiem jak trudno jest przełożyć tak specyficzny tekst, a Tobie się to udało niemal perfekcyjnie (gdzieś tam tylko zauważyłem zły szyk w jednym miejscu :P).
Co do Iniesty to dla mnie jest od Xaviego, ponieważ jest znacznie bardziej mobilny i nie boi się dryblingu. Nie chciałbym zostać źle zrozumiany, to nie jest tak, że umniejszam umiejętności Creusa, ba, uważam go za prawdziwego wirtuoza, ale wyżej cenię Iniestę. Swoją drogą wciąż nie mogę uwierzyć w nieprawdopodobny zbieg okoliczności jakim jest fakt, że przez tyle lat dwóch tak genialnych pomocników cieszyło nas swoją genialną grą i że obydwaj są naszymi wychowankami.
Wspominasz o Denisie, a co sądzisz o Coutinho? Myślisz, że przydałby się taki zawodnik w Barcelonie (przyjmując założenie, że nie będziemy mieć nadmiaru zawodników w pomocy)?
0
Zrobi się ;)
5
Wydaje mi się, że "DNA Barcelony" jest tak mocno wpajane zawodnikom już w czasie występów w drużynach młodzieżowych, że ten styl przetrwa i liczę na to, że wkrótce w naszych szeregach znajdzie się ktoś kto przejmie schedę po genialnym Hiszpanie.
0
sporo tych celowych powtórzeń :P
0
Aż tak idealny nie jestem, ale tyle błędów w 4 linijkach tekstu trochę bije po oczach.
7
Kawał dobrego tłumaczenia, Challenger :) Zabawne jak wielką rolę odgrywa w Barcelonie Piłkarz, który ma ponad 32 lata w czasach, kiedy dominować zaczynają zawodnicy urodzeni po 1990 roku i jak wielką stratą dla zespołu jest jego absencja. To tylko pokazuje jak wielkiego formatu zawodnikiem jest Iniesta i jednocześnie wciąż niedocenianym ("bo nie strzela i nie asystuje").
0
No i pięknie, ciekawe kto się okaże nowym sponsorem.
0
i, i, i, i, i i i
Jeśli grasz "nie równo" to staraj się ustabilizować formę.
10
A jakie Ty przedstawiłeś argumenty na poparcie swojej tezy? Żadnych. Dlatego lepsze argumenty z przedszkola niż żadne.
13
Sądząc po sylwetce Jamesa to rzeczywiście zjada dużo, ale niekoniecznie są to pomocnicy Barcy. Co do Isco to jak dla mnie jest na poziomie Denisa Suareza, może ciut lepszy na chwilę obecną.
2
Nie, Gabriel Jesus zostaje do Stycznia w Brazylii.
2
Ostatnio natknąłem się na jakiś dokument o maskonurach i spędziłem dobre kilkadziesiąt minut obserwując ich zwyczaje i natchnęła mnie refleksja, że tak naprawdę ten cały szum wokół nas jest nic nie warty w obliczu nieuchronnych procesów zachodzących w naturze.
3
Woooow, TO naprawdę robi wrażenie! Świat zwierząt jest niesamowity :)
Pandy małe są śliczne :)
10
Materiał na najlepszego obrońcę na świecie, i to już niedługo.
0
Jeśli miałbym stawiać to na Brazylię, obawiam się że Argentyna nie wygra tego spotkania.
2
Naprawdę wierzysz w obietnice wyborcze?
1
*przepoczwarza ;)
2
Już? Chyba dopiero ;)
3
Z jakiego filmu pochodzi ten kadr?
10
Podsumowując:
1. Błędy
2. Totalnie nieśmieszne
3. Żartować sobie ze śmierci piłkarzy to naprawdę świetna sprawa
0
Kroos doznał złamania awulsyjnego, które ma charakter mechaniczny, a nie wysiłkowy.