0

Napisz do użytkownika KamiQx czy jakoś tak

0

W fazie pucharowej już nie ma ogórków (przykład VFL w zeszłym sezonie)

0

Na pewnie trudniejsze niż u siebie.

2

United na bank wtopi.

0

Tylko, że w takiej sytuacji rewanż zagra na wyjeździe, więc to już nie będzie takie korzystne.

3

edytuj na "novum" bo oczy bolą ;)

2

Naprawdę uważasz, że Real wyjdzie z takim samym nastawieniem na Atleti?

11

Na to po cichu liczę ;)

5

Tylko, że wtedy zagrają rewanż na wyjeździe, co jest jednak pewną niedogodnością.

0

Nawet nie wiesz ile Cię ominęło :)

3

Waham się pomiędzy daniem polecenia za matmę i nie daniem za Arsenal :P

21

Postulujesz o nieobrażanie zawodników a sam wyzywasz innych od debili - gdzie tu konsekwencja...

3

Trzeba było odpuścić Gomesa i Paco, zostawić Munira i kupić Verrattiego chociaż pewnie nie było to realne. Ja tam liczę, że Andre w końcu pokaże pełnię swoich możliwości.

32

Chyba o jeden myślnik za dużo dałeś.

0

Ale to dziwne.

0

co to są daby?

1

Trochę niski kurs wychodzi skoro tylko stówa do wyjęcia, dorzuć może Juve.

1

Miałem wrażenie, że ten strzał KdB z wolnego był do wyjęcia, bo piłka nie leciała ani blisko słupka, ani z dużą szybkością.

0

Juve, Real handi 2 albo 3 i Sevilla

1

Dzięki za informację :)

3

Ponieważ nauka ortografii najczęściej kończy się w podstawówce, a w dobie telefonów, komputerów i laptopów z funkcją autokorekty mało kto przykłada jakąkolwiek wagę do poprawnej pisowni (niestety), nie zdając sobie często sprawy z tego, że jest to swego rodzaju wizytówka, która ma wpływ na to jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi.

5

Coś pięknego.

1

Taki z niego PO jak z Cancelo, czyli żaden.

0

Pogratulować, też myślałem, czy dać ten mecz, ale trochę się bałem.

0

Cancelo jest dobry w ataku, ale w destrukcji jest mocno przeciętny - nie potrzeba nam drugiego Vidala.

0

Spuszczeni ze smyczy

0

Wodny Świat to klasyk :) Generalnie nie przepadam za produkcjami Sci-fi, ale akurat ten film bardzo lubię :)

0

Płyta, ale ogólna, a nie GC.

1

Na Depeszów już mam bilet :)

1

Jest Florian Thauvin, który swego czasu dobrze się zapowiadał, ale z tego co widziałem to ostatnio mocno przyhamował w rozwoju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?