4

Bordowe tsunami.

5

Mathieu akurat bym najmniej winił przy tej bramce, bo gdyby zostawił tę piłkę to i tak Aspas by miał patelnię.

0

No to właśnie piszę, żeby robić rotacje - najlepiej w meczach z Realem, Atletico, Sevillą i Villareal.

0

Doprawdy świetny moment na rotowanie zespołem - jeden z najtrudniejszych wyjazdów w lidze. Proponuję podobnym składem wyjść na mecz z Realem.

0

Ale mecz z Celtą na Balaidos to nie jest moment, w którym należy wystawiać niezgranego z resztą zespołu zawodnika tylko najlepszych piłkarzy jakich się ma do dyspozycji, LE się przejechał z rotacjami i tyle.

1

Jak mamy nie narzekać na rotacje skoro zamiast Once de Gala mamy jakieś kombinowane ustawienie pomocy z Rafinhą i Gomesem.

0

O jakie zdanie chodzi?

2

Taa, i jeszcze spakował walizki Chilijczykowi i zamówił mu taksówkę na lotnisko...

1

i Sevilli :)

0

To jak to było z tym Danilo? Eibar zapłaci rachunek?

0

poratuje ktoś linkiem do meczu na priv?

2

A mnie nie dziwi brak powołania dla Vidala. Przed nami trudny mecz na Balaidos i Aleix i tak by w nim nie wystąpił. Zobaczycie, że jak przyjdzie mecz ze słabszym rywalem to LE go w końcu powoła.

1

Swego czasu wielka nadzieja Holendrów, jednak okazał się niewypałem - pograł trochę w Liverpoolu, ale bez większych sukcesów, potem poleciał na kasę do Turcji, a teraz wrócił do porządnej piłki, zobaczymy jak mu się powiedzie na el Riazor.

0

Cieszy, że wciąż tylu Barcelonistów zasila szeregi la Furia Roja :)

10

Przyznam szczerze, że ja się dałem zmylić :)

1

No właśnie ja też nie wiem co jest złego w stylu gry Arsenalu, więc chłopina się trochę skompromitował.

0

Mam pytanie do graczy: czy da się grać w Fifę 17 dwoma bądź większą ilością zawodników w jednym zespole?

1

Ale co jest złego w stylu Arsenalu?

29

Rozumiem, że nie chciałby co roku grać w fazie grupowej ligi mistrzów?

1

To też :)

17

Niska ta klauzula jak na dzisiejsze standardy.

0

Noo, była nerwówka do samego końca, ale dali radę ;)

1

Polecam również futbol24 - w dodatku jest to polska strona :)

1

Dzięki za namiar na PAOK, przydało się ;)

0

Szkoda, że wczoraj o tym się nie dowiedziałem jak robiłem kupon ;)

0

Pieprzone city...

0

Nic mi nie mów...

0

Mógłby ktoś podesłać link do meczu bo mi strasznie tnie niestety

0

Wczoraj znowu przesadził z dragami.

1

Większość goli pada w fazie grupowych bo grają tam drużyny pokroju Legii, czy innych piłkarskich outsiderów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?