JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bordowe tsunami.
5
Mathieu akurat bym najmniej winił przy tej bramce, bo gdyby zostawił tę piłkę to i tak Aspas by miał patelnię.
0
No to właśnie piszę, żeby robić rotacje - najlepiej w meczach z Realem, Atletico, Sevillą i Villareal.
0
Doprawdy świetny moment na rotowanie zespołem - jeden z najtrudniejszych wyjazdów w lidze. Proponuję podobnym składem wyjść na mecz z Realem.
0
Ale mecz z Celtą na Balaidos to nie jest moment, w którym należy wystawiać niezgranego z resztą zespołu zawodnika tylko najlepszych piłkarzy jakich się ma do dyspozycji, LE się przejechał z rotacjami i tyle.
1
Jak mamy nie narzekać na rotacje skoro zamiast Once de Gala mamy jakieś kombinowane ustawienie pomocy z Rafinhą i Gomesem.
0
O jakie zdanie chodzi?
2
Taa, i jeszcze spakował walizki Chilijczykowi i zamówił mu taksówkę na lotnisko...
1
i Sevilli :)
0
To jak to było z tym Danilo? Eibar zapłaci rachunek?
0
poratuje ktoś linkiem do meczu na priv?
2
A mnie nie dziwi brak powołania dla Vidala. Przed nami trudny mecz na Balaidos i Aleix i tak by w nim nie wystąpił. Zobaczycie, że jak przyjdzie mecz ze słabszym rywalem to LE go w końcu powoła.
1
Swego czasu wielka nadzieja Holendrów, jednak okazał się niewypałem - pograł trochę w Liverpoolu, ale bez większych sukcesów, potem poleciał na kasę do Turcji, a teraz wrócił do porządnej piłki, zobaczymy jak mu się powiedzie na el Riazor.
0
Cieszy, że wciąż tylu Barcelonistów zasila szeregi la Furia Roja :)
10
Przyznam szczerze, że ja się dałem zmylić :)
1
No właśnie ja też nie wiem co jest złego w stylu gry Arsenalu, więc chłopina się trochę skompromitował.
0
Mam pytanie do graczy: czy da się grać w Fifę 17 dwoma bądź większą ilością zawodników w jednym zespole?
1
Ale co jest złego w stylu Arsenalu?
29
Rozumiem, że nie chciałby co roku grać w fazie grupowej ligi mistrzów?
1
To też :)
17
Niska ta klauzula jak na dzisiejsze standardy.
0
Noo, była nerwówka do samego końca, ale dali radę ;)
1
Polecam również futbol24 - w dodatku jest to polska strona :)
1
Dzięki za namiar na PAOK, przydało się ;)
0
Szkoda, że wczoraj o tym się nie dowiedziałem jak robiłem kupon ;)
0
Pieprzone city...
0
Nic mi nie mów...
0
Mógłby ktoś podesłać link do meczu bo mi strasznie tnie niestety
0
Wczoraj znowu przesadził z dragami.
1
Większość goli pada w fazie grupowych bo grają tam drużyny pokroju Legii, czy innych piłkarskich outsiderów.