JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak już jesteśmy przy wiekowych osobach to parę dni temu prababcia mojego kuzyna świętowała setne urodziny :)
0
To tak jak mój. Możesz też kupić mu jakiś ciekawy gatunek kawy, np. Blue Mountain albo Kopi Luwak, chociaż może wyjść więcej niż 50 złotych.
2
Może jakaś książka, płyta? Coś związanego z jego zainteresowaniami, ewentualnie wywołaj jakąś Waszą rodzinną fotografię i daj do oprawienia :)
22
Teraz to już nie ma wielkiego znaczenia i nie wiem czy w tej sytuacji można mówić o jakimkolwiek szczęściu.
0
Masakra... dawno nie było już tak tragicznej katastrofy z udziałem sportowców.
0
Dopóki świetnie asystuje nie można mieć do niego pretensji o indolencję strzelecką. Ronaldinho też nie strzelał AŻ tak wielu bramek, a i tak niektórym obrońcom śni się po nocach do dziś.
0
Rennes bym się obawiał i Leganes też.
0
Wygląda sensownie, zrobiłbym taki sam, ale ostatnio wszystko mi wtapia.
1
*passę meczów bez porażki, nie zwycięstw.
Z taką formą jaką obecnie prezentujemy to nie jestem jakoś specjalnie optymistycznie nastawiony do el Classico, tak czy inaczej mecze te rządzą się swoimi prawami i może jakoś uda się wygrać.
0
Serio ktoś pisał, że ich rozjedziemy?
0
Dla mnie bezapelacyjnie Last Christmas - klasyk,
oprócz tego:
0
Na szczęście szybko przełączyłem kartę ;)
0
Miałem na myśli drużyny, które od wielu lat hurtowo zdobywają puchary we wszystkich rozgrywkach.
0
Klopp nie przychodzi do "gotowych" drużyn.
0
Do Ciebie:
Zmień "zmięcie" na "zmieńcie" bo oczy krwawią.
1
No pewnie, lepiej obandażować kostkę bandażem i ryzykować pogłębienie urazu, bo przecież limit zmian wykorzystany i łatwe mecze na horyzoncie. Stracona bramka to też na pewno nie była spowodowane urazem.
1
Pique powinien zejść od razu, zamiast ryzykować pogłębieniem urazu.
17
G.... a nie zaufanie. Po prostu LE nie miał pomysłu na ten mecz i zamiast coś zmienić widząc jak (nie) idzie gra to nie zrobił zupełnie nic by chociaż spróbować odmienić losy tego meczu.
0
Już chyba nie.
0
Wiedziałem, że Genua jest w dobrej formie, ale bez przesady/
7
I znowu po kuponie, brawo Juve.
6
Uff, to dobrze.
Może jednak kupon nie jest stracony
2
Nie, po prostu ciężko się przebić młodym zawodnikom.
2
Jestem fanem talentu Aleni, ale trzeba zachować trzeźwą głowę jeśli chodzi o jego występy w pierwszym zespole. Weźmy choćby przykład Gumbau, w zeszłym sezonie dostał kilka szans, a w tym sezonie nawet nie ćwiczy z pierwszym zespołem.
24
Gabigol nic nie gra, a Jesus jest zawodnikiem podstawowej 11 reprezentacji Brazylii, tak więc na chwilę obecną Jesus jest lepszy.
1
Te promocje to zwykły pic, w większości przypadków stosują obniżki rzędu marnych 10-20% a większymi obniżkami obejmowany jest jakiś szmelc, który zalega na magazynach.
5
Taki z niego obrońca jak z Cancelo.
0
Ja akurat nie stawiam przeciwko Barcelonie, bo zwyczajnie się to nie kalkuluje, ale potrafię to zrozumieć.
1
Pasuje mu ta broda, oby zdążył wykurować się na GD.
0
Ja nie myślę o Coutinho w charakterze skrzydłowego, a ofensywnego pomocnika. Zresztą Denis pomimo młodego wieku ma już jakieś doświadczenie nabyte dzięki występom w barwach Villareal, czy Sevilli i już powinien coś pokazywać, a tymczasem z jakiegoś powodu LE nie daje mu zbyt wielu szans.