JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po to żeby nie odpaść z jakimś Bayernem albo PSG już w 1/8 bo z taką formą jaką obecnie prezentuje Barcelona to bałbym się meczu z tymi przeciwnikami.
0
Porto, wydaje mi się najsłabszym z możliwych do wylosowania rywali.
0
Z tego co mi wiadomo to raczej wszyscy ciszą się z awansu Legii do LE, bo to szansa dla całej polskiej tzw. ekstraklasy na wydostanie się z bagna eliminacji.
2
Mi to wygląda na żart, ale jest 8:14 i mogę się mylić.
6
Legia w Lidze Europejskiej z bilansem -15 - niewiarygodne.
5
Dla innych, czyli dla kibiców Realu?
0
Traore nadal w Aston Villi?
2
Mistrz!
0
Fajny komentarz dałeś na stronie Realu pod dzisiejszą prasówką.
Co do Vidala to zaskoczyło mnie jak dobrze zagrał w kontekście tak długiej przerwy i braku rytmu meczowego. Wiadomo, że zarówno stawka jak i rywal nie wiązały nóg, ale i tak mimo wszystko to był naprawdę dobry występ okraszony asystą. Jestem ciekaw, co na to Enrique, czy da mu jakieś minuty z Espanyolem, czy znowu skaże go na banicję.
2
To by była ciekawa opcja, niestety wątpię żeby LE się na coś takiego zdecydował.
0
Niestety tak jest.
30
I stało się tak jak sądziłem, Arda zagrał na swojej nominalnej pozycji i od razu widać efekty. Kapitalny występ Turka, mam nadzieję, że częściej będziemy go widywać na tej pozycji.
0
Niestety tym razem się przeliczyłem, weszło mi wszystko poza Barcą właśnie. Na osłodę pozostaje dobre wrażenie po grze naszych zawodników.
0
Potwierdzam, super film.
0
Serio dałeś Bayern? Tam każdy wynik może paść, jak dla mnie czysta loteria.
0
bałbym się o Barcę i arsenal i teoretycznie o PSG bo wszystkie te kluby mają już zapewniony awans.
3
Polecam film Lion - droga do domu. Poruszający dramat oparty na faktach. Przyznam szczerze, że pod koniec lekko zaczęły mi się pocić oczy, a to nieczęsto się zdarza.
2
Nie mam czasu grać w gry.
W Barcelonie na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy potrafiących zrobić różnicę dryblingiem i nie widzę sensu w sprowadzaniu kolejnego zawodnika, który jest słaby w tym elemencie gry.
I nie wiem skąd porównanie do Messiego, bo w ogóle o nim nie wspomniałem.
2
Jakby Ci kazali oddawać prawie 50% swoich zarobków to też byś tak kombinował :P
0
Dokładnie, lewy atak to jest optymalna pozycja dla Ardy i liczę na jego dobry występ z bramką lub asystą.
7
Po co nam kolejny wolny pomocnik, który w dodatku nic nie gra w obronie i nie ma dryblingu?
10
Wątpię żeby Barca w ogóle wygrała ten mecz, najlepiej zagrać under 3,5.
2
Może jednak Mikołaj go odwiedził.
9
Był w finale LM, ale raczej tylko ciałem, a nie duchem.
0
Ja akurat parę kawałków z Chinese Democracy lubię, ale całość raczej średnio.
0
Ja jeszcze nie słuchałem, ale słyszałem, że opinie nie są zbyt przychylne dlatego zwlekam z odsłuchaniem.
2
Szerokiej drogi.
10
Co ma do tego wyobraźnia? Przecież gołym okiem widać, że układ pasków na koszulce przypomina kod kreskowy i na chwilę obecną nie ma żadnego dowodu, ze na strojach będzie inaczej.
0
Przyda mu się przerwa.
18
Jeśli ktoś ma inne zdanie od Ciebie to znaczy, że jest płaczkiem? Nie wszyscy są wielbicielami kodów kreskowych.