La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 792 Culés

konto usunięte

0

Ale płaczki odnośnie naszych strojów na nowy sezon. Stroje proste i fajne. Projekt zawsze wygląda słabo a potem jest dobrze. Czego wy oczekujecie ? Nowości ? Jak klub kombinuje z pasami albo z jednym pasem na środku takim jakby rozpływającym się to też źle.

Jedno jest pewne. Każdemu się nie dogodzi. A stroje będą na naszym dobrym poziomie.

Ta koszulka z naszym herbem zawsze będzie najpiękniejsza na świecie.Nawet nie wiecie ilu nam zazdrości.
Nie ma co płakać też po ostatnim farcie Realu , dopadniemy s**********. :)

18

@marcin000019 Jeśli ktoś ma inne zdanie od Ciebie to znaczy, że jest płaczkiem? Nie wszyscy są wielbicielami kodów kreskowych.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB To nie jest żaden kod kreskowy, zobaczysz jak wyjdzie normalny strój , nawet tego nie będzie widać . Czy Ty też nie masz wyobraźni ?

10

@marcin000019 Co ma do tego wyobraźnia? Przecież gołym okiem widać, że układ pasków na koszulce przypomina kod kreskowy i na chwilę obecną nie ma żadnego dowodu, ze na strojach będzie inaczej.

konto usunięte

0

@marcin000019 Są pewne coroczne tradycje na tej stronie a jedną z nich jest hejtowanie niezadowolenia z nowych koszulek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?