JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nabicie z 1,5 metra to celowe zagranie ręką?
1
Haha, gościu zrobił robinsonadę żeby tylko dosięgnąć piłki ręką i mówi że tak miał ustawioną. Niezły agent.
0
Ok.
0
Logiczne, że błędy popełniane są na korzyść wszystkich zespołów, ale stosunek błędów na korzyść Barcelony do błędów na niekorzyść Barcelony daje do myślenia.
1
http://laligareferees.blogspot.com/
Enjoy.
0
W jaki sposób można porównać nabicie zawodnika z odległości 1,5 metra do rzucenia się pod nogi rywala z ręką wyciągniętą w stronę piłki i blokując strzał?
0
Nie chcesz być oceniany przez pryzmat użytkowników tej strony, a piszesz: "Nic takiego nie powiedzialem. Idz stad bo nie jestes tu mile widziany. Jak cie spotkam na ulicy to ci palne w łe :D "
Fuck logic.
5
Stoke czy Boro - jeden pies.
0
Z braku laku... ;)
Ale sam przyznasz, że decyzja o wyjściu Gomesa w podstawowym składzie była dla Ciebie zaskoczeniem.
0
Zobacz, że większość transferów do Chin za bajońskie kwoty to napastnicy i zawodnicy ofensywni. Wątpię żeby rzucili te 30 mln EUR za 33 letniego obrońcę.
0
Nie wiem czy syf, ale dla mnie zagrał najgorzej z całej drużyny, może poza Masche.
Jeżeli chcesz być zawodnikiem Barcelony to musisz dawać coś więcej niż tylko realizację podstawowych zadań. Powiem szczerze, że mocno zdziwiła mnie obecność Gomesa w wyjściowym składzie i liczyłem, że Denis dostanie szansę od początku. Inna sprawa, że jego wejście niespecjalnie odmieniło grę...
5
MATS - 25
Roberto - 25
Umtiti - 24
Digne -24
Rafinha - 24
Denis - 23
Gomes - 24
Paco - 24
1
Ale tak szczerze: co dobrego zagrał wczoraj Gomes? Zapamiętałem jedno fajne otwierające podanie do Sergiego Roberto w drugiej połowie, a poza tym miał wiele momentów w których po prostu znikał.
Nie wiem, z czego to wynika: czy to kwestia złego ustawienia przez Lucho, czy niepełnej aklimatyzacji w drużynie, ale Gomes w tej chwili to nie jest zawodnik, który prezentuje wysoki poziom, nie mówiąc o robieniu różnicy na boisku.
Moim zdaniem Portugalczyk powinien być ustawiany na pozycji Busquetsa, ponieważ jest niewystarczająco mobilny do realizacji bardziej ofensywnych zadań i kiedy jest ustawiony wyżej od Busiego to gra pomocy znacząco traci na jakości.
0
Być może, ale gdyby ta bramka nie padła wciąż byłoby 1:0.
5
Inaczej wpływa na przebieg meczu bramka strzelona na 2:0 a inaczej bramka strzelona na 5:0.
4
To co martwi w Realu to jest to, czego brakowało w ostatnich sezonach. Wytworzyła się tam dobra atmosfera i obawiam się, że może być niezwykle ciężko żeby ich prześcignąć w wyścigu po tytuł Mistrza Hiszpanii.
0
Potrafię zauważyć, kiedy drużyna wygrywa przy pomocy sędziów, przykład - bramka Alcacera, ale ostatnimi czasy sędziowie bardziej sprzyjają Realowi i taka jest niestety smutna prawda.
29
A jak miał nie mówić, skoro to właśnie w tym meczu sędzia podyktował karnego po tym jak zawodnik wpadł na... zawodnika z własnej drużyny?
2
Oglądam sobie galę wręczenia nagród Sportowca Roku.
Jakoś przełknąłem absencję Agnieszki Radwańskiej kosztem chociażby Mai Włoszczowskiej, czy bliżej nieznanego mi żużlowca,
jakoś zaakceptowałem taką kategorię jak "impreza sportowa roku".
Kiedy zobaczyłem, że nagrodę w kategorii "odkrycie roku" wręcza prezes firmy lichwiarskiej uniosłem brew ze zdziwienia.
Ale przy kategorii "sponsor roku" stwierdziłem, że nie warto tego dalej oglądać. Niesamowicie irytuje mnie włażenie w dupę sponsorom przy każdej możliwej okazji, a stworzenie dla nich odrębnej kategorii to jest dla mnie kpina w najczystszej postaci.
Doskonale sobie zdaję sprawę, że bez wsparcia sponsorów sport w Polsce praktycznie by nie istniał, ale to SPORTOWCY poświęcają swoje życie i zdrowie żeby osiągać sukcesy i dumnie reprezentować nasz kraj i to oni powinni być gloryfikowani, a nie sponsorzy. To nie ta gala.
0
I jest druga bramka dla Arsenalu :)
2
Roberto jest co najmniej o klasę lepszy od Vidala, umie rozegrać, dobrze czyta grę, dobrze odbiera piłkę i jest szybki, niewiele wolniejszy od Vidala.
2
Jakie realia? w ostatnich dwóch latach Arsenal kończył PL na 3 i 2 miejscu...
7
Ach te żarty o 4 Arsenalu, powiew świeżości.
2
No i Arsenal brameczka, zaraz wszystko wróci do normy na szczęście.
1
Super że jest ultraofensywny - Villareal przynajmniej będzie miało autostradę na lewej stronie.
2
Kolejne wzmocnienia środka pola po tym jak w poprzednim okienku do klubu przyszło dwóch środkowych pomocników (Denis i Pinokio Gomes)? Do tego w planach sprzedaż Ardy? Mam nadzieję, że to tylko wymysły prasy.
0
Nie chce mi się wierzyć żeby w jednym okienku odeszło aż czterech obrońców, chociaż faktem jest że każdy z nich lata świetności (?) ma już dawno za sobą.
3
Język polski - słyszałeś kiedyś o takim?
0
Postawiłem na wygraną Chelsea bo dobry kurs, Costa w formie i liczę że się uda.
13
Super! O to chodzi :)