3

To już się nudne robi z tym płaczem nad ZP. Na pewno dziwić może przewaga CR nad Messim w tym plebiscycie, ale już chyba wystarczająco dużo łez zostało tutaj przelanych nad porażką la Pulgi. Zapewne jest to ostatnie takie wyróżnienie dla Jordana futbolu i myślę, że za rok to Leo zatryumfuje i dołączy szóstą złotą piłkę do swojej kolekcji. Otrzyjcie więc łzy i cieszcie się, że dane wam jest cieszyć się grą Messiego, bo nie prędko zobaczymy takiego geniusza na zielonych boiskach.

0

Bo dawno nic nie pisał...

0

Don ma perma?

0

Ale przecież Real zdobył LM w zeszłym sezonie. Nie rozumiem...

1

Na pewno wyzwisk tu jest mniej, z tym się zgodzę.

3

Z poziomem redakcji i moderacji to się zgodzę... co do poziomu komentarzy to jedno i to samo. Setki komentarzy z płaczem, że Ronaldo wygrał itp.

8

A tutaj jest lepiej?

2

A co napisał?

0

Był ktoś może w kinie na "Księgowym" ? Jak opinie?

0

Polecam "Sen o dolinie" Budki Suflera.

13

Szlak, powiadasz...

Mnie szlak trafia jak turyści schodzą w górach ze szlagów i potem TOPR musi ich ściągać za nasze pieniądze.

0

Weź L4 ;)

0

Zobaczymy w jakiej formie będzie Napoli.

4

Real rewanż na Stadio San Paolo - będzie ogień ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest w ogóle jakieś video z losowaniem, czy pozostaje tylko relacja z odświeżaniem?

0

jakie były kursy?

0

Bardziej odnosiłem się do tego, że chce postawić na rywali Realu.

0

Każdy tak mówi przed meczem z Realem, czy Barcą a potem się kończy piątką w plecy.

0

Zgadzam się, że momentami film się dłużył, ale ogólnie solidny.

17

Jest jakiś skrót klawiszowy, którym można wyłączyć wyświetlanie wrzucanych tutaj hipotetycznych par 1/8 Ligi Mistrzów (poza alt+F4)?

4

I bardzo dobrze, uciszą śmieszków na jakiś czas, bo
1. coś tam
2. coś tam
3. coś tam
4. Arsenal
przestało być śmieszne zanim wyginęły dinozaury.

0

Pierwszym, który latał na takim wychyleniu był Funaki

13

Ja uważam, że Shakira jest złodziejką, bo skradła serce Pique.

2

Polecam "Przełęcz Ocalonych", dla mnie jeden z lepszych filmów wojennych ostatnich lat. Oprócz tego ciekawy jest również Zwierzogród, niby bajka, ale pełna świetnych animacji i warto ją zobaczyć.

0

W większości przypadków na 5, 6 meczów jeden mecz wtapiał.

Może faktycznie trzeba zacząć stawiać stówę na 2,3 pewniaki, choć już nie raz pewniaki mi wtapiały. Nie ma reguły.

1

Istnieją hipotezy, że rysunki to mogły zostać stworzone przez istoty pozaziemskie. Może o tym świadczyć fakt, że dopiero z powietrza można dostrzec zadziwiającą symetrię kształtów. Mimo wszystko nie jestem do końca przekonany co do słuszności tych teorii.

1

Braga z Szachtarem. Myślałem, że Szachtar odpuści bo już zapewnione 1 miejsce, a Braga grała u siebie a tu klops...
Grałem za jakieś grosze żeby się odbić a tylko wyczyściłem konto.

39

Po czternastym wtopionym kuponie z rzędu stwierdzam, że naprawdę trzeba przestać się w to bawić.

1

Nic nowego, sprawdź sobie jakie są marże na artykułach tekstylnych to się przeżegnasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?