46

Ja nie zwolnię. Pozwolę mu trenować dalej.

5

Powiem szczerze, że ani nas ani Real nie czekają łatwe spotkania i może być ciekawie.

0

Łatwiej byłoby napisać, że gramy rewanż u siebie ;)

0

Oby się udało trafić na Alcorcon. Przydałby się teoretycznie dużo słabszy przeciwnik.

0

Ja też tak mam, żadnych filmów z twittera nie mogę odtwarzac na firefoxie

0

Złe demony przeszłości zawsze mogą wrócić ;)

0

w IV była ciekawa fabuła, ale gra sama w sobie była strasznie krótka.

3

Akurat wtedy Real odetchnie z ulgą, że im się upiekło ;)

0

zamiast charakteryzuje dałbym kształtuje - lepiej pasuje

1

Tu nie chodzi o wysokość kary tylko o sam fakt, że tak naprawdę nie można w żaden sposób skrytykować sędziów, którzy wydają się stać poza prawem. Uprzywilejowana kasta...

1

correct ;)

241st gwoli ścisłości ;)

9

Ale przecież mogą mieć taki cel, nie widzę w tym nic rozwalającego system :)

20

Chodzi o to, że Messi po spierdzieleniu kolejnych 241 strzałów z wolnego i tak miałby taki sam stosunek strzałów do goli z wolnego jak Ronaldo.

3

"Ruszaj się brachu, bo szybko pójdziesz do piachu" Ładne?

5

Alba zagrał rzeczywiście fantastyczne zawody, ale chyba jednak Neymar był MotM.

28

Dlaczego?

9

Suarez for Barca:
120 games
100 goals
60 assists

0

Co za druk tam poszedł...

0

Do przeczytania później.

0

Komentuję bo chętnie sobie zobaczę ten filmik, tylko że później.

1

Błędem byłoby pojechanie na galę przed tak ważnym meczem.

0

Towarzyski.

12

Klasa, klasa, klasa.

4

Czyli ponad 100 asyst na koncie to pajacowanie? Ok, nie mamy o czym rozmawiać.

31

Dlaczego "dziwaku" ? Czy tak samo nazywałeś go, kiedy grał dla Barcelony?

0

Chciałeś powiedzieć: jak Bruno Soriano.

0

A co miał zrobić z tą ręką w ułamku sekundy, kiedy piłka po strzale leciała prostą w nią? Najlepsi sprinterzy nie potrafiliby zareagować w tak krótkim czasie, zero intencji ze strony łysego w tej sytuacji.

2

Dobry skład tylko przydałby się jakiś porządny prawy obrońca.

0

Zbyt ofensywne i jednak wolałbym Roberto na prawej obronie niż Vidala.

0

No to niech wszyscy zawodnicy przy oddawaniu strzałów celują w ręce obrońców, to będzie miało sens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?