JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
Ja nie zwolnię. Pozwolę mu trenować dalej.
5
Powiem szczerze, że ani nas ani Real nie czekają łatwe spotkania i może być ciekawie.
0
Łatwiej byłoby napisać, że gramy rewanż u siebie ;)
0
Oby się udało trafić na Alcorcon. Przydałby się teoretycznie dużo słabszy przeciwnik.
0
Ja też tak mam, żadnych filmów z twittera nie mogę odtwarzac na firefoxie
0
Złe demony przeszłości zawsze mogą wrócić ;)
0
w IV była ciekawa fabuła, ale gra sama w sobie była strasznie krótka.
3
Akurat wtedy Real odetchnie z ulgą, że im się upiekło ;)
0
zamiast charakteryzuje dałbym kształtuje - lepiej pasuje
1
Tu nie chodzi o wysokość kary tylko o sam fakt, że tak naprawdę nie można w żaden sposób skrytykować sędziów, którzy wydają się stać poza prawem. Uprzywilejowana kasta...
1
correct ;)
241st gwoli ścisłości ;)
9
Ale przecież mogą mieć taki cel, nie widzę w tym nic rozwalającego system :)
20
Chodzi o to, że Messi po spierdzieleniu kolejnych 241 strzałów z wolnego i tak miałby taki sam stosunek strzałów do goli z wolnego jak Ronaldo.
3
"Ruszaj się brachu, bo szybko pójdziesz do piachu" Ładne?
5
Alba zagrał rzeczywiście fantastyczne zawody, ale chyba jednak Neymar był MotM.
28
Dlaczego?
9
Suarez for Barca:
120 games
100 goals
60 assists
0
Co za druk tam poszedł...
0
Do przeczytania później.
0
Komentuję bo chętnie sobie zobaczę ten filmik, tylko że później.
1
Błędem byłoby pojechanie na galę przed tak ważnym meczem.
0
Towarzyski.
12
Klasa, klasa, klasa.
4
Czyli ponad 100 asyst na koncie to pajacowanie? Ok, nie mamy o czym rozmawiać.
31
Dlaczego "dziwaku" ? Czy tak samo nazywałeś go, kiedy grał dla Barcelony?
0
Chciałeś powiedzieć: jak Bruno Soriano.
0
A co miał zrobić z tą ręką w ułamku sekundy, kiedy piłka po strzale leciała prostą w nią? Najlepsi sprinterzy nie potrafiliby zareagować w tak krótkim czasie, zero intencji ze strony łysego w tej sytuacji.
2
Dobry skład tylko przydałby się jakiś porządny prawy obrońca.
0
Zbyt ofensywne i jednak wolałbym Roberto na prawej obronie niż Vidala.
0
No to niech wszyscy zawodnicy przy oddawaniu strzałów celują w ręce obrońców, to będzie miało sens.