0

Kto by pomyślał, że stać go jeszcze na jakieś sukcesy poza najlepszymi statami w CSie.

0

A to ci niespodzianka, ale widzę, że sporo użytkowników dziwi się, że Perez nie chce widzieć jak znienawidzona przez niego drużyna wznosi Puchar Króla na jego stadionie.

1

Bez przesady.

0

Alaves już w tym sezonie pokazało, ze potrafi sprawić niespodziankę, więc myślę, że nie ma co ich lekceważyć.

0

Swego czasu Belgia nie przegrała około 30 meczów z rzędu więc pewne podstawy żeby umieścić ją na pierwszym miejscu są.

1

Lepsza pokora niż pisanie, że do końca sezonu rozjedziemy wszystkich.

1

W kontekście zaostrzania kar chodziło mi właśnie o poważniejsze przestępstwa takie jak wspomniane przeze mnie zabicie np. dwójki osób przez pijanego kierowcę.

0

Dołączam się do pytania.

0

Mój faworyt :)

8

Jak ktoś chciałby trochę poćwiczyć mięśnie brzucha (śmiejąc się) to polecam wejść w ten link:

http://mamadu.pl/130353,poprosze-czopki-nitroglicerynowe-sexolete-oraz-mleko-debilon-najczesciej-przekrecane-nazwy-lekow

0

Jeszcze z dwa mecze do tego dorzucić i będzie ładny kurs.

Jeszcze fajny kurs na Leicester z Derby County.

0

Musi staranniej dobierać kolegów.

1

A jakiemu klubowi kibicujesz?

1

A przypominasz sobie żeby kiedykolwiek anulowali nam kartkę? Bo ja nie.

2

Powodzenia, prędzej Ronaldo przestanie symulować niż anulują nam jakąkolwiek kartkę.

0

No wiadomo, ze kary za spowodowanie wypadku powinny być wyższe. W ogóle system kar powinien być znacznie zaostrzony, bo nie może być tak, że gość na podwójnym gazie zabije dwójkę ludzi i dostaje dwunastaka tylko.

1

"Chodzi bardziej o to, że człowiek naprany jak PKS może wsiąść za kółko zabić całą cztery osoby i dostanie za to 7 lat, a po 3 wypuszczą go za dobre sprawowanie."



Marihuanę też możesz sobie hodować, tylko że zarówno w pierwszym
jak i w drugim przypadku zostaniesz odpowiednio ukarany.

Edit: Jak rządziła lewica to marihuana też nie została zalegalizowana.

0

Ja tam się cieszę z takiego obrotu spraw, cały czas to nas dymano, aż w końcu karta się odwróciła.

4

W końcu nasz przeciwnik mógł na własnej skórze doświadczyć jak to jest być dymanym w co drugim meczu.

1

Muszę przyznać, że byłem mocno sceptycznie nastawiony do występu Gomesa w tym meczu w pierwszym składzie, ale wygląda na to, że jak na razie jest najlepszy na boisku poza Cillesenem. Naprawdę solidna gra w jego wykonaniu, chyba wreszcie złapał trochę luzu.

0

Hehe, tak jak myślałem. Gomes w podstawie a Busi i Iniesta wejdą pewnie w późniejszej fazie spotkania, oby jak najprędzej któryś z nich zmienił Portugalczyka.

3

Nie ma kontraktu - nie ma klauzuli. Proste jak kochanie się.

1

Nie znam za bardzo takich stron, czasem oglądam na cda.pl, ale tam raczej nowszych filmów nie znajdziesz.

1

Teraz musisz sobie ułożyć harmonogram kiedy który film obejrzeć ;)

2

To jest dla mnie zawodnik typu Jamesa, tylko że w odróżnieniu od Jamesa nie ma tak dobrego uderzenia na bramkę. Właściwie poza techniką (nie mylić z dryblingiem) i podaniem nie prezentuje żadnych pozytywnych cech a do tego jest zatrważająco wolny, o kondycji nie wspominając, i nie daje nic drużynie w defensywie. Zdecydowanie bardziej wolałbym Isco.

1

Oglądałem jeszcze w weekend Ukryte Piękno z Willem Smithem, ale jakoś mnie nie porwał, choć bardzo go lubię. Niemniej jeśli szukasz dość mocnego dramatu to możesz spróbować.

2

Deepwater Horizon też było spoko, Nowy Początek też polecam! Mimo, że nie jestem fanem żadnych filmów sci-fi to akurat ten bardzo przypadł mi do gustu.

3

Bourne był niezły, szybkie tempo akcji przez cały film, aczkolwiek wolałem poprzednie części.

0

Jaki przedmiot?

0

I tak pewnie wyjdzie Gomes w podstawie, a Iniesta i Busi wejdą w późniejszej fazie spotkania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?