JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto by pomyślał, że stać go jeszcze na jakieś sukcesy poza najlepszymi statami w CSie.
0
A to ci niespodzianka, ale widzę, że sporo użytkowników dziwi się, że Perez nie chce widzieć jak znienawidzona przez niego drużyna wznosi Puchar Króla na jego stadionie.
1
Bez przesady.
0
Alaves już w tym sezonie pokazało, ze potrafi sprawić niespodziankę, więc myślę, że nie ma co ich lekceważyć.
0
Swego czasu Belgia nie przegrała około 30 meczów z rzędu więc pewne podstawy żeby umieścić ją na pierwszym miejscu są.
1
Lepsza pokora niż pisanie, że do końca sezonu rozjedziemy wszystkich.
1
W kontekście zaostrzania kar chodziło mi właśnie o poważniejsze przestępstwa takie jak wspomniane przeze mnie zabicie np. dwójki osób przez pijanego kierowcę.
0
Dołączam się do pytania.
0
Mój faworyt :)
8
Jak ktoś chciałby trochę poćwiczyć mięśnie brzucha (śmiejąc się) to polecam wejść w ten link:
http://mamadu.pl/130353,poprosze-czopki-nitroglicerynowe-sexolete-oraz-mleko-debilon-najczesciej-przekrecane-nazwy-lekow
0
Jeszcze z dwa mecze do tego dorzucić i będzie ładny kurs.
Jeszcze fajny kurs na Leicester z Derby County.
0
Musi staranniej dobierać kolegów.
1
A jakiemu klubowi kibicujesz?
1
A przypominasz sobie żeby kiedykolwiek anulowali nam kartkę? Bo ja nie.
2
Powodzenia, prędzej Ronaldo przestanie symulować niż anulują nam jakąkolwiek kartkę.
0
No wiadomo, ze kary za spowodowanie wypadku powinny być wyższe. W ogóle system kar powinien być znacznie zaostrzony, bo nie może być tak, że gość na podwójnym gazie zabije dwójkę ludzi i dostaje dwunastaka tylko.
1
"Chodzi bardziej o to, że człowiek naprany jak PKS może wsiąść za kółko zabić całą cztery osoby i dostanie za to 7 lat, a po 3 wypuszczą go za dobre sprawowanie."
Marihuanę też możesz sobie hodować, tylko że zarówno w pierwszym
jak i w drugim przypadku zostaniesz odpowiednio ukarany.
Edit: Jak rządziła lewica to marihuana też nie została zalegalizowana.
0
Ja tam się cieszę z takiego obrotu spraw, cały czas to nas dymano, aż w końcu karta się odwróciła.
4
W końcu nasz przeciwnik mógł na własnej skórze doświadczyć jak to jest być dymanym w co drugim meczu.
1
Muszę przyznać, że byłem mocno sceptycznie nastawiony do występu Gomesa w tym meczu w pierwszym składzie, ale wygląda na to, że jak na razie jest najlepszy na boisku poza Cillesenem. Naprawdę solidna gra w jego wykonaniu, chyba wreszcie złapał trochę luzu.
0
Hehe, tak jak myślałem. Gomes w podstawie a Busi i Iniesta wejdą pewnie w późniejszej fazie spotkania, oby jak najprędzej któryś z nich zmienił Portugalczyka.
3
Nie ma kontraktu - nie ma klauzuli. Proste jak kochanie się.
1
Nie znam za bardzo takich stron, czasem oglądam na cda.pl, ale tam raczej nowszych filmów nie znajdziesz.
1
Teraz musisz sobie ułożyć harmonogram kiedy który film obejrzeć ;)
2
To jest dla mnie zawodnik typu Jamesa, tylko że w odróżnieniu od Jamesa nie ma tak dobrego uderzenia na bramkę. Właściwie poza techniką (nie mylić z dryblingiem) i podaniem nie prezentuje żadnych pozytywnych cech a do tego jest zatrważająco wolny, o kondycji nie wspominając, i nie daje nic drużynie w defensywie. Zdecydowanie bardziej wolałbym Isco.
1
Oglądałem jeszcze w weekend Ukryte Piękno z Willem Smithem, ale jakoś mnie nie porwał, choć bardzo go lubię. Niemniej jeśli szukasz dość mocnego dramatu to możesz spróbować.
2
Deepwater Horizon też było spoko, Nowy Początek też polecam! Mimo, że nie jestem fanem żadnych filmów sci-fi to akurat ten bardzo przypadł mi do gustu.
3
Bourne był niezły, szybkie tempo akcji przez cały film, aczkolwiek wolałem poprzednie części.
0
Jaki przedmiot?
0
I tak pewnie wyjdzie Gomes w podstawie, a Iniesta i Busi wejdą w późniejszej fazie spotkania.