JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Jeśli ktoś ma inne zdanie od Ciebie to znaczy, że jest płaczkiem? Nie wszyscy są wielbicielami kodów kreskowych.
0
Barca zagra rezerwowym składem i bez wielkiego zaangażowania.
Polecam under 3,5 albo under 2,5
0
No i to już byłoby znacznie ciekawsze niż to co teraz tutaj zaprezentowali.
9
Co to za kod kreskowy? Znowu jakiś żenujący kombinowany projekt... Jak nie poprzeczne pasy to inne dziadostwo.
0
Dobrze widzę, że Douglas strzelił bramkę dla Gijon?
0
Donnarumma
3
Strasznie mnie zdenerwował ten wynik, bo Real w ogóle nie zasłużył na remis moim zdaniem.
7
Na wstępie chciałem powiedzieć, że cieszę się, że Neymar nie zagra w następnym meczu.
Wczoraj byliśmy świadkami kolejnego meczu w wykonaniu Barcelony, w którym zemściło się debilne kunktatorstwo i brak konsekwencji (pomijam fakt wystawienia Gomesa w podstawie bo to było jak handicap na korzyść Realu). Jak można bronić się przez większość drugiej połowy z zaliczką w postaci zaledwie jednej bramki.
Inna sprawa, że gdyby Neymar wykorzystał setkę to sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Nie wiem co się z nim dzieje, ale wygląda, że dziecinnieje zamiast dojrzewać i to niestety negatywnie odbija się na jego grze. Wdawanie się w bezsensowne przepychanki, prowokacje, itp. Ktoś (LE?) powinien mu wylać kubeł zimnej wody na głowę żeby się wreszcie ogarnął. Wiadomo - była asysta - super, ale mając taką okazję w meczu z Realem po prostu trzeba to wykończyć i tyle.
Zbliża się ciężki moment dla realu, myślę, że napięty terminarz przyczyni się do utraty punktów i trochę to nadgonimy bo widać mimo wszystko poprawę w naszej grze, lepszy mecz Busiego no i powrót Iniesty.
0
No to machniesz referat i po sprawie, priorytety muszą być ;)
15
Są drugie terminy, zawsze trzymałem się tej złotej reguły.
4
Nie mierz innych swoją miarą.
0
Wielki plus za Jefferson Airplane i The Clash :)
Za chwilę zabieram się do czytania :)
2
Mi się nie podoba żenująca postawa jej kibiców, którzy po kilku nieudanych meczach chcą wyprzedawać połowę składu. Idąc tym tropem, większość z nich po uzyskaniu dwóch czy trzech jedynek z Przyrody powinno z hukiem wylecieć z podstawówki albo przynajmniej powtarzać klasę.
24
To byłoby coś pięknego, nie chodzi tylko o grę Riquelme i Ronaldinho w jednym zespole, ale przede wszystkim o wspaniały gest tych dwóch wielkich zawodników.
1
Niestety, Paco to nie jest zawodnik w stylu Messiego, czy Neymara, który potrafi sam sobie wypracować okazję, dlatego tak jak wcześniej pisałeś, potrzeba dobrej gry pomocy, która będzie go obsługiwała prostopadłymi podaniami.
0
Ja jestem daleki od krytyki pod jego adresem, jako zawodnika. Bardziej drażni mnie jego indolencja strzelecka zwłaszcza w jednym z meczów, gdzie miał z trzy blisko stuprocentowe sytuacje. Oczywiście, nie można się spodziewać cudów po grze śladowej ilości minut w większości spotkań, ale takie sytuacje po prostu trzeba wykańczać.
Z drugiej strony, rzeczywiście na tę niemoc strzelecką wpływać może słaba gra pomocy.
51
Stare info masz, bo zostało to już zdementowane.
0
Zgadzam się z Tobą, ale musisz przyznać, że ta niemoc strzelecka powoli staje się kuriozalna ;)
19
Poziom tych gazet staje się co raz bardziej żenujący... chyba nawet sami "redaktorzy" MD nie wierzą w te 19 mln za Neymara.
1
Sprzymierzeni z Bradem Pittem i Marion Cotillard. Nie oglądałem jeszcze, ale mam zamiar.
0
Dlatego miał pseudonim Mr Nice Guy.
0
Mógłbyś wrzucić screen, bo mam zablokowany dostęp do facebooka na tym komputerze?
10
Sport przesadził.
0
Wybacz, ale nie co dzień zdarzają się katastrofy, w których ginie prawie cała drużyna (takie przypadki można policzyć na palcach jednej ręki), więc nie rozumiem skąd to zdziwienie, że śmierć piłkarzy została tak nagłośniona.
0
Jest zdjęcie całej drużyny wraz z personelem zrobione przed lotem.
41
Takie to dziwne, że taka tragedia jest na ustach wielu ludzi?
1
Da.
1
Oby Ci weszło ;)
0
Pomyśl jeszcze nad Realem, bo CR7 nie zagra.
0
Przesadzone te handi Realu i Barcy (zwłaszcza Barcy), tym bardziej że wyjdzie rezerwa.