- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1919 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1919 Culés
1
Widzę że w nocy kolejny spacerek tym razem z pogawędką podczas "biegu" urządził sobie Usain Bolt.
Ależ on jest genialny, czasy coraz lepsze, a wydaje się że biegnie na coraz to większym luzie... Andre De Grasse będzie kiedyś (za rok na MŚ?) wielki. Ma papiery na to by zastąpić Bolta na tronie kiedy on odejdzie, a odejdzie niebawem bo to jego ostatnie IO, pytanie czy zdecyduje się na jeszcze jedne MŚ czy już powie stop?
W finale 200 metrów zabraknie "koksiarza" Justina Gatlina, a więc to jest świetna wiadomość. Trochę szkoda że Yohan Blake też odpadł ale widać, że on w Rio jest bez formy. Niestety ale jeśli nie sztafeta to Blake wyjedzie z Rio bez medalu.
A co do dzisiejszych startów to dzisiaj też mamy trochę emocji, najpierw eliminacje w pchnięciu kulą (Majewski, Haratyk i Bukowiecki), a potem eliminacje w skoku wzwyż (Lićwinko) i eliminacje żeńskiej sztafet 4x 100 by w nocy emocjonować się finałem w kuli (ew. trzech Polaków) i finałem w oszczepie z Marią Andrejczyk. W między czasie półfinały 800 metrów z Jóźwik i Cichocką, a na koniec dnia finał 20 metrów i Usain Bolt SHOW!
1
@Stinger Masz może link do tego półfinału na 200m bo niestety nie dałem rady obejrzeć.
0
@JimMorrisonFCB Nie mam, a na stronie TVP nie ma?
3
@Stinger właśnie nie widzę nigdzie tam.
Znalazłem :)
0
@Stinger Czemu to mają być ostatnie IO Bolta? Przecież on ma 29 lat. Spokojnie da radę na dwóch MŚ i jednych Igrzyskach.
1
@Granto Sam mówił że to jego ostatnie IO więc myślę że trzeba mu uwierzyć.
O MŚ nic nie słyszałem ale że są już za rok to myślę że może się jeszcze zdecydować aczkolwiek Bolt chce zejść ze sceny niepokonany więc niestety nie zdziwi mnie koniec kariery po Rio ale oby nie, oby wytrzymał jak najdłużej.