2

Ale końcówka bardzo mi się podobała, jak zresztą cały film. Fajnie ją Bourne załatwił ;)

2

Czemu wada? Przynajmniej będzie dalszy ciąg ;) Chociaż pewnie to będzie robione już trochę na siłę, bo poza Bourne'm nie ma już praktycznie żadnych postaci z poprzednich części.

4

Jeszcze niech Arsenal weźmie Dzeko i zapas opału na zimę gotowy.

2

Ja wczoraj oglądałem i nie trzeba pamiętać Dziedzictwa, tym bardziej, że w mojej opinii to była najsłabsza część z dotychczasowych. Za to najnowsza super, niesamowite tempo akcji przez całe 120 minut filmu, polecam.

2

Niang z Milanu jest świetny? Bez przesady ;)

0

A Arda i Vidal?

0

Jak wczoraj grali nasi? Kogo byście wyróżnili i jak zagrał Kapustka?

3

Co z tego jak i tak musiał ciągle schodzić na skrzydło albo się cofać bo tak chciał Pep i tyle z tego było.

12

Nie wypalił, bo Ibra nie dogadał się z Pepem, który wystawiał Szweda na skrzydle, a mimo tego i tak miał niezłe statystyki.

23

Niedługo na 25 latków będzie się mówiło, że za starzy, że trzeba odmłodzić.

5

No i pięknie, oby Barca go kupiła :)

2

Jak ma zagrać skoro dzisiaj dopiero został zaprezentowany, nie miał jeszcze ani jednego treningu i do 20 musiałby być w Sztokholmie?

3

Soriano strzela w ogórkowej lidze (bardziej ogórkowej niż turecka), a Gomez jest ograny w Bundeslidze i w Lidze Mistrzów, poza tym nie wiadomo tak naprawdę jakiej pensji oczekuje Niemiec.

5

A kto niby jest lepszy od niego z pozostałych kandydatów?

1

Ale masakra...

1

Jechali jakimś busem, czy normalnym autem?

2

Ok, dzięki za wyjaśnienie :)

1

A gdzie on się sprawdził?

0

racja, rozpędziłem się.

0

Jaka jest różnica między żelbetem a żelbetonem? Czy po prostu żelbeton to potoczna nazwa? A słyszałem jeszcze o czymś takim jak żelazobeton, czy to to samo co żelbet? Trochę zawile napisałem, ale ciekawi mnie to :)

4

Jakoś Munir sobie nie poradził ;) A Gomez strzelił ponad 100 bramek w Bayernie w ciągu 4 sezonów, czyli więcej niż wszyscy pozostali kandydaci do wzmocnienia Barcelony razem wzięci.

23

Może dlatego, że jest słaby?

1

A moim zdaniem taki Gomez jest dużo lepszy pod względem czysto piłkarskim, a do tego łatwo przychodzi mu zdobywanie bramek.

2

Ale to nie miały być wzmocnienia, bo nie da się wzmocnić ataku jeszcze bardziej. Ma przyjść solidny zmiennik będący gwarancją goli (Gomez, Perez), który nie będzie miał problemów z siedzeniem na ławce (dlatego Munir tu nie pasuje, powinien grać żeby się rozwijać, ale nie w tym klubie) a 90% tych nazwisk to są plotki.

1

On that day, it all began (have begun w zależności od kontekstu).

1

Ale o jakim zawodniku teraz piszesz o klasie podobnej do Munira?

2

http://cuk.pl/ - tutaj masz najlepszą porównywarkę ubezpieczeń.

1

Trochę naginasz fakty do swojej teorii i chcesz za wszelką cenę przedstawić Munira jako idealnego zmiennika dla MSN, a takim na pewno nie będzie.

2

Raczej żaden.

1

Wypożyczenie tylko, ale już za rok kończy mu się kontrakt z Violą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?