JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale końcówka bardzo mi się podobała, jak zresztą cały film. Fajnie ją Bourne załatwił ;)
2
Czemu wada? Przynajmniej będzie dalszy ciąg ;) Chociaż pewnie to będzie robione już trochę na siłę, bo poza Bourne'm nie ma już praktycznie żadnych postaci z poprzednich części.
4
Jeszcze niech Arsenal weźmie Dzeko i zapas opału na zimę gotowy.
2
Ja wczoraj oglądałem i nie trzeba pamiętać Dziedzictwa, tym bardziej, że w mojej opinii to była najsłabsza część z dotychczasowych. Za to najnowsza super, niesamowite tempo akcji przez całe 120 minut filmu, polecam.
2
Niang z Milanu jest świetny? Bez przesady ;)
0
A Arda i Vidal?
0
Jak wczoraj grali nasi? Kogo byście wyróżnili i jak zagrał Kapustka?
3
Co z tego jak i tak musiał ciągle schodzić na skrzydło albo się cofać bo tak chciał Pep i tyle z tego było.
12
Nie wypalił, bo Ibra nie dogadał się z Pepem, który wystawiał Szweda na skrzydle, a mimo tego i tak miał niezłe statystyki.
23
Niedługo na 25 latków będzie się mówiło, że za starzy, że trzeba odmłodzić.
5
No i pięknie, oby Barca go kupiła :)
2
Jak ma zagrać skoro dzisiaj dopiero został zaprezentowany, nie miał jeszcze ani jednego treningu i do 20 musiałby być w Sztokholmie?
3
Soriano strzela w ogórkowej lidze (bardziej ogórkowej niż turecka), a Gomez jest ograny w Bundeslidze i w Lidze Mistrzów, poza tym nie wiadomo tak naprawdę jakiej pensji oczekuje Niemiec.
5
A kto niby jest lepszy od niego z pozostałych kandydatów?
1
Ale masakra...
1
Jechali jakimś busem, czy normalnym autem?
2
Ok, dzięki za wyjaśnienie :)
1
A gdzie on się sprawdził?
0
racja, rozpędziłem się.
0
Jaka jest różnica między żelbetem a żelbetonem? Czy po prostu żelbeton to potoczna nazwa? A słyszałem jeszcze o czymś takim jak żelazobeton, czy to to samo co żelbet? Trochę zawile napisałem, ale ciekawi mnie to :)
4
Jakoś Munir sobie nie poradził ;) A Gomez strzelił ponad 100 bramek w Bayernie w ciągu 4 sezonów, czyli więcej niż wszyscy pozostali kandydaci do wzmocnienia Barcelony razem wzięci.
23
Może dlatego, że jest słaby?
1
A moim zdaniem taki Gomez jest dużo lepszy pod względem czysto piłkarskim, a do tego łatwo przychodzi mu zdobywanie bramek.
2
Ale to nie miały być wzmocnienia, bo nie da się wzmocnić ataku jeszcze bardziej. Ma przyjść solidny zmiennik będący gwarancją goli (Gomez, Perez), który nie będzie miał problemów z siedzeniem na ławce (dlatego Munir tu nie pasuje, powinien grać żeby się rozwijać, ale nie w tym klubie) a 90% tych nazwisk to są plotki.
1
On that day, it all began (have begun w zależności od kontekstu).
1
Ale o jakim zawodniku teraz piszesz o klasie podobnej do Munira?
2
http://cuk.pl/ - tutaj masz najlepszą porównywarkę ubezpieczeń.
1
Trochę naginasz fakty do swojej teorii i chcesz za wszelką cenę przedstawić Munira jako idealnego zmiennika dla MSN, a takim na pewno nie będzie.
2
Raczej żaden.
1
Wypożyczenie tylko, ale już za rok kończy mu się kontrakt z Violą.