2

Giovinco to skrzydłowy, ja chciałbym Gomeza albo RvP

2

Od wczoraj chyba nic nowego: Luan, Gabigol, Perez, Mario Gomez...

2

Na razie nic nie wiadomo, jego tożsamość nie została jeszcze potwierdzona.

5

Zazdroszczę Realowi tego Asensio, chłopak ma papiery na wielkie granie. Przed rozpoczęciem presezonu wszyscy myśleli, że w najlepszym razie pójdzie na wypożyczenie albo zostanie sprzedany a okazuje się, że gra lepiej niż James i Isco razem wzięci i prawdopodobnie zostanie w pierwszym zespole.

6

Większość to zabytkowy szrot, niech ściągną jeszcze Valerona z emerytury.

0

Dlaczego?

96

Hehehe, Premier$hit dostaje łupnia w Europie to trzeba zrobić Ligę Mistrzów pod nich. Czekam na przepis pozwalający na awans z grupy dwóm drużynom + drużynie angielskiej, która znalazła się na dalszym miejscu w grupie, no bo przecież liczy się historia występów (ciekawe, czy zamierzają dopuścić Nottingham Forest do Ligi Mistrzów)

1

Nie wiem, czy RvP nie miałby zbyt wysokich wymagań finansowych, ale to też mogłaby być ciekawa opcja.

1

Robinho nie grał jakoś porywająco w City, a Sheva w Anglii nic pokazał nic ze swojej wielkiej formy w Milanie.

8

I oby tak było. Wciąż mam nadzieję, że tym który do nas przyjdzie będzie Mario Gomez.

1

Ja bym prędzej wspomniał o Ronaldo, czy choćby Aguero.

4

Widzieć Djokovicia odpadającego już w 1. rundzie - bezcenne :)

1

Juve będzie miało niesamowicie mocną pakę jak jeszcze Gustavo dojdzie.

2

Jason Bourne

1

Ja się bardzo cieszę z wygranej Del Potro, który nie poddaje się pomimo wielu ciężkich kontuzji i wciąż potrafi nawiązać walkę z czołowymi tenisistami.

1

No to jeszcze jeden remis i Neymar z Rafinhą wrócą do Barcelony :) Przynajmniej będą mieli więcej czasu na przygotowanie się do nowego sezonu.

26

Po tym jak dokonało najgorszego to już nie wygląda aż tak imponująco.

1

Ło, Ty żyjesz tutaj.

2

Chanturia to był Gruzin, swego czasu nieźle się zapowiadający, wiem że przez jakiś czas grał w Holandii, ale później przestałem się interesować jego losami.

1

Jak nie jak tu już masowe wycieczki na mecz Barcelony z Legią są ustawiane.

2

Nie chodzi o żadną radość tylko o to, że większość już z automatu przyznaje miejsce w lidze mistrzów Legii, zapominając, że trzeba jeszcze rozegrać dwumecz z przeciwnikiem, który pokonał faworyzowane BATE i wcale nie musi to być łatwe zadanie. Po prostu niektórym przydałoby się trochę pokory.

1

Widzę, że pompowanie warszawskiego balonika trwa w najlepsze, oby tylko ten balonik nie pękł z hukiem.

1

Może przez to, że odbywało się EURO to zostało to potraktowane priorytetowo.

3

UEFA = Europa
FIFA = cały świat

Tak sobie tłumaczę tę decyzję

0

Miesięcznie?

1

A orientujesz się może, czy ten pakiet dla NC+ też kosztuje 150 złotych jak wyżej pisali?

1

A czy pakiet eleven jest dostępny do kupienia na platformie NC+?

3

Z Eto'o też tak było, na 5 setek wykorzystywał jedną, strasznie irytował swoją indolencją, ale i tak był uwielbiany.

3

Wypożyczyć razem z Samperem i ściągnąć kogoś starszego (Gomez). To byłoby idealne rozwiązanie dla wszystkich stron.

2

Ale końcówka bardzo mi się podobała, jak zresztą cały film. Fajnie ją Bourne załatwił ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?