JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Giovinco to skrzydłowy, ja chciałbym Gomeza albo RvP
2
Od wczoraj chyba nic nowego: Luan, Gabigol, Perez, Mario Gomez...
2
Na razie nic nie wiadomo, jego tożsamość nie została jeszcze potwierdzona.
5
Zazdroszczę Realowi tego Asensio, chłopak ma papiery na wielkie granie. Przed rozpoczęciem presezonu wszyscy myśleli, że w najlepszym razie pójdzie na wypożyczenie albo zostanie sprzedany a okazuje się, że gra lepiej niż James i Isco razem wzięci i prawdopodobnie zostanie w pierwszym zespole.
6
Większość to zabytkowy szrot, niech ściągną jeszcze Valerona z emerytury.
0
Dlaczego?
96
Hehehe, Premier$hit dostaje łupnia w Europie to trzeba zrobić Ligę Mistrzów pod nich. Czekam na przepis pozwalający na awans z grupy dwóm drużynom + drużynie angielskiej, która znalazła się na dalszym miejscu w grupie, no bo przecież liczy się historia występów (ciekawe, czy zamierzają dopuścić Nottingham Forest do Ligi Mistrzów)
1
Nie wiem, czy RvP nie miałby zbyt wysokich wymagań finansowych, ale to też mogłaby być ciekawa opcja.
1
Robinho nie grał jakoś porywająco w City, a Sheva w Anglii nic pokazał nic ze swojej wielkiej formy w Milanie.
8
I oby tak było. Wciąż mam nadzieję, że tym który do nas przyjdzie będzie Mario Gomez.
1
Ja bym prędzej wspomniał o Ronaldo, czy choćby Aguero.
4
Widzieć Djokovicia odpadającego już w 1. rundzie - bezcenne :)
1
Juve będzie miało niesamowicie mocną pakę jak jeszcze Gustavo dojdzie.
2
Jason Bourne
1
Ja się bardzo cieszę z wygranej Del Potro, który nie poddaje się pomimo wielu ciężkich kontuzji i wciąż potrafi nawiązać walkę z czołowymi tenisistami.
1
No to jeszcze jeden remis i Neymar z Rafinhą wrócą do Barcelony :) Przynajmniej będą mieli więcej czasu na przygotowanie się do nowego sezonu.
26
Po tym jak dokonało najgorszego to już nie wygląda aż tak imponująco.
1
Ło, Ty żyjesz tutaj.
2
Chanturia to był Gruzin, swego czasu nieźle się zapowiadający, wiem że przez jakiś czas grał w Holandii, ale później przestałem się interesować jego losami.
1
Jak nie jak tu już masowe wycieczki na mecz Barcelony z Legią są ustawiane.
2
Nie chodzi o żadną radość tylko o to, że większość już z automatu przyznaje miejsce w lidze mistrzów Legii, zapominając, że trzeba jeszcze rozegrać dwumecz z przeciwnikiem, który pokonał faworyzowane BATE i wcale nie musi to być łatwe zadanie. Po prostu niektórym przydałoby się trochę pokory.
1
Widzę, że pompowanie warszawskiego balonika trwa w najlepsze, oby tylko ten balonik nie pękł z hukiem.
1
Może przez to, że odbywało się EURO to zostało to potraktowane priorytetowo.
3
UEFA = Europa
FIFA = cały świat
Tak sobie tłumaczę tę decyzję
0
Miesięcznie?
1
A orientujesz się może, czy ten pakiet dla NC+ też kosztuje 150 złotych jak wyżej pisali?
1
A czy pakiet eleven jest dostępny do kupienia na platformie NC+?
3
Z Eto'o też tak było, na 5 setek wykorzystywał jedną, strasznie irytował swoją indolencją, ale i tak był uwielbiany.
3
Wypożyczyć razem z Samperem i ściągnąć kogoś starszego (Gomez). To byłoby idealne rozwiązanie dla wszystkich stron.
2
Ale końcówka bardzo mi się podobała, jak zresztą cały film. Fajnie ją Bourne załatwił ;)