La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

0

Chce kupić bilety na mecz z Dep.Alaves lub Celitikiem, jak myslicie na ktory mecz wyjdzie mocniejszy sklad ? Z jednej strony dzien po meczu z Alaves jest narodowe swieto Katalonii, z drugiej strony mecz z Celitikiem to jednak Liga Mistrzow..

2

@kasztan17 Na Celtic raczej wyjdzie mocniejszy skład, poza tym mecz z Alaves będzie pierwszym po przerwie reprezentacyjnej i może się tak zdarzyć (odpukać) że ktoś z kluczowych zawodników złapie kontuzję. Btw, dobry awatar ;)

0

@JimMorrisonFCB Racja, zapomnialem o przerwie reprezentacyjnej.. dzieki !

1

@kasztan17 Na LM zawsze są większe emocje, lepsza oprawa - byłem, widziałem, polecam :)

0

@JimMorrisonFCB a ktory sektor bardziej polecasz ? zaraz w narozniku za bramką czy przy koronie stadionu, w najwyzszych rzędach, ale za to na środku ?

1

@kasztan17 Ja byłem właśnie w narożniku za bramką i było super zwłaszcza jak piłkarze podbiegli podziękować, tylko że niestety płyta jest oddzielona fosą od trybun (byłem na Parc des Princes w Paryżu)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?